Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie najbardziej wku**ia to że większość tych ludzi co piszą te komentarze, tak naprawdę gówno wiedzą o marihuanie a w dodatku wyzywają nas od ćpunów i ludzi ścierwa. To jest żałosne. Tak to jest niestety jak ktoś chcę wywalczyć coś dla siebie i innych. Spotykamy się wtedy z dużym niezadowoleniem społeczeństwa. To właśnie się nazywa życie w Polskim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wladca.Wschodu napisał:
POlicja tych degeneratów, odrzutków społecznych, posożytów których potem trza leczyć z moich pieniedzy (podatków) -winna rozgonic przy użyciu ostrej amunicji. To ołowiana kulka poprostu walczenia z narkomanią bedzie tańsze dla podatnika. W Polsce powinno być prawodsastwo karne za posiadanie narokotyków tak jak w Azji na Dalekiem Wschodzie gdzie za posiadanie karze sie śmiercią
A Ciebie powinni ukarać za błędy w wypowiedzi. Czytaj co napisałeś, zanim wciśniesz "dodaj odpowiedź".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak aprawdę przedmówco to dobrze marichuana jest ok.Twoje dzieci też powinny ją palić bo jest zdrowa.A jak dorosną to przejdą na kokainę...noi pewnie zmienią płeć ajuż na pewno synek będzie pedałem a córeczka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za błędy przepraszam nie karzcie mnie bo kara może być dotkliwa.Zapal sobie i odpisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadzić, palić, zalegalizować!!!!!!!!!!!!!!! Ile już ludzi umarło po tym syfie z dopalaczy???? A ile po trawie?? Odpowiedzcie sobie sami na te pytania... Proponuje na najblizszym posiedzeniu sejmu żeby każdy z posłów zapalił sobie blanta przed ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trawka powinna być dostępna na każdym jednym targowisku i w każdym kiosku.Biskupi i księża powinni palić ją w kościele dla przykładu.Zdrową marihuanę powinni zażywać także starcy oraz dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zigr napisał:
tak aprawdę przedmówco to dobrze marichuana jest ok.Twoje dzieci też powinny ją palić bo jest zdrowa.A jak dorosną to przejdą na kokainę...noi pewnie zmienią płeć ajuż na pewno synek będzie pedałem a córeczka..
Ja nic takiego nie napisałem że dzieci powinny palić marihuane. Powinna być dozwolona od lat 18. I mogę się założyć że nie każdy palacz marihuany później sięga po kokainę. I proszę Cię nie baw się w proroka i nie komentuj tego co będą robić moje dzieci i kim one będą. Ja postaram się wychować ich tak aby były akceptowane w naszym społeczeństwie chociaż teraz o to trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmowa trawa dla bezrobotnych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na nie... Tłumaczenie, że marihuana ma właściwośći lecznicze, nie przekonuje mnie. Nie chciałabym też żyć w kraju, gdzie wszystcy zamiast myśleć trzeżwo, są ujarani i ponoć "szczęsliwsi". Dlaczego my Polacy tak bezkrytycznie przygladamy się Zachodowi, ba- próbujemy go naśladować??!! Marihuana to środek psychoaktywny- tak jak alkohol, papierosy i "inne dobrodziejstwa". A argument, że legalizacja jest sposobem na załatanie dziury budżetowej... cóż... przemilczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok akademicki zaczęty.Imprezy, dragi, wódzia i kurestwo. A nauka ? A ch...z nauką. Tylko pytam czemu Prezydent Komorowski dla tych narkomanów stosuje jakiekolwiek ulgi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo sam pali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bida w Lublinie aż piszczy, wysokie bezrobocie; lotnisko ma już nawet Rzeszów! Tylko studenciaków mamy jak mrówków... Jaki z nich pożytek? ŻADEN, oprócz wyższych cen wynajmu mieszkań. POpalajmy sobie dalej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzia napisał:
Bida w Lublinie aż piszczy, wysokie bezrobocie; lotnisko ma już nawet Rzeszów! Tylko studenciaków mamy jak mrówków... Jaki z nich pożytek? ŻADEN, oprócz wyższych cen wynajmu mieszkań. POpalajmy sobie dalej!!!
Racja, POpalajmy sobie wszyscy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy marihuany powinni poważnie się zastanowić z jakiego powodu sięgają po narkotyki. Dlaczego uciekają od rzeczywistości w środki odurzające, i nie ważne czy to THC, alkohol, czy cokolwiek co zmienia świadomość. Poznanie prawdziwej przyczyny daje jakąś szansę na jej usunięcie, ale do tego potrzeba całkowitej szczerości wobec samego siebie i pogodzenia się z tym o czym nie chce się nawet wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktośtamnienajarany napisał:
Jestem na nie... Tłumaczenie, że marihuana ma właściwośći lecznicze, nie przekonuje mnie. Nie chciałabym też żyć w kraju, gdzie wszystcy zamiast myśleć trzeżwo, są ujarani i ponoć "szczęsliwsi". Dlaczego my Polacy tak bezkrytycznie przygladamy się Zachodowi, ba- próbujemy go naśladować??!! Marihuana to środek psychoaktywny- tak jak alkohol, papierosy i "inne dobrodziejstwa". A argument, że legalizacja jest sposobem na załatanie dziury budżetowej... cóż... przemilczę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktośtamnienajarany napisał:
ponoć "szczęsliwsi". [/quote] z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nigdy nie paliłeś - bez sensu wypowiadanie się na jakiś temat, nie będąc samemu na 100 procent o tym przekonanym. [quote name='ktośtamnienajarany' date='03 październik 2010 - 09:42 ' timestamp='1286091770' post='356002'] Dlaczego my Polacy tak bezkrytycznie przygladamy się Zachodowi, ba- próbujemy go naśladować??!! Marihuana to środek psychoaktywny- tak jak alkohol, papierosy i "inne dobrodziejstwa". A argument, że legalizacja jest sposobem na załatanie dziury budżetowej... cóż... przemilczę...
Rozumiem, że nie pijesz ani kropli alkoholu i nie palisz papierosów? I rozumiem też, że nie narzekasz na dziury w drogach, brak autostrad i ogólnie na Polskę, która według Ciebie jest dobra jaka jest i nie musi naśladować zachodu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzia napisał:
Bida w Lublinie aż piszczy, wysokie bezrobocie; lotnisko ma już nawet Rzeszów! Tylko studenciaków mamy jak mrówków... Jaki z nich pożytek? ŻADEN, oprócz wyższych cen wynajmu mieszkań. POpalajmy sobie dalej!!!
Andziu chce Ci powiedzieć że gdyby nie te studenciaki to byś mogła ten swój Lublin zaorać. Ewentualnie urządzi noclegownie nowych warsiawiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto pali/pije/bierze bez wątpienia ma jakiś problem, a zażywanie takich czy innych substancji na jakiś czas odpręża, pozwala o problemie zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
media się licytują kto da więcej:)o tym : http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,8456583,Marsz_za_legalizacja_marihuany_w_Lublinie_FOTO_WIDEO.html a tu w grę wchodzi spory rynek. Kto już się przygotował do przyszłej legalnej sprzedaży? Kto naciska na legalizację i steruje ćpunami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logiczny napisał:
~qen~ napisał: banda cpunów-małolatów.... i ci ludzie beda niedługo decydowac o obliczu tego kraju... Temu biednemu przedstawicielowi ciemnogrodu nikt jeszcze nie powiedzial o tych wszystkich medycznych zastosowaniach marihuany, i ze jest nielegalna poniewaz koliduje z interesami farmaceutow. ŻAL [/quote] koliduje raczej z waszymi interesami....zacpać sie chce, ale prawnie nie mozna co do ciemnogrodu, to patrzac na to jakie masz upodobania, mozna rzec ze to ty raczej jestes przedstawicielem ciemnogrodu, bo ta cała maryśka przysłoniła ci rzeczywisty obraz świata.... [quote name='karolek22' date='03 październik 2010 - 09:34 ' timestamp='1286091275' post='355999'] Ja nic takiego nie napisałem że dzieci powinny palić marihuane. Powinna być dozwolona od lat 18.
dlaczego od 18 lat? przeciez marycha jest taka zdrowa i ma własciwosci lecznicze....nie zaszkodzi małolatom...czy moze jednak zaszkodzi? a ten jeden pustak w spodnicy ktory krzyczał ze pieniadze z zalegalizowanej marychy pozwolą załatac dziure budzetowową to albo jest na tyle młodą osoba, ze nie orientuje sie w sprawach politycznych, albo ma juz tak zjarany łeb, ze nie zdaje sobie sprawy o czym mowi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...