Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Wyzwolenia Konopi: Policja zatrzymała czterech mężczyzn. Mieli marihuanę

Utworzony przez Marcin, 7 października 2012 r. o 19:00
je***e państwo policyjne! Weźcie się lepiej policyjne szmaty za meneli katujących swoje rodziny, a nie za porządnych ludzi!!! Sadzić, palić, zalegalizować! I ch*** w dupę wszystkim frajerom, którzy nic nie wiedzą o marihuanie, ale ją potępiają! Najpierw się czegokolwiek na jej temat dowiedzcie, ciemne barany, a dopiero później zabierajcie głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin do czego potrzebna Ci marihuana? Ja żyje bez niej już bardzo długo. Musisz stworzyć sobie Świat który jest wspaniały bez narkotyków. Od Ciebie tylko to zależy. Zażywanie trucizny nie pomoże Ci w rozwiązywaniu życiowych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rany czlowieku, wyluzuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Marcin do czego potrzebna Ci marihuana? Ja żyje bez niej już bardzo długo. Musisz stworzyć sobie Świat który jest wspaniały bez narkotyków. Od Ciebie tylko to zależy. Zażywanie trucizny nie pomoże Ci w rozwiązywaniu życiowych problemów.
Buahaha, ty z monaru się urwałeś/aś czy jajca sobie robisz? Nie, to muszą być jaja, nikt normalny by tak nie napisał "Trucizna" Ta, a wódka to pewnie odtrutka na złą marihuanę? Buahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze... powinni tam w ogole strzelac do tych ćpunów, i tak zadnego pozytku z nich nie bedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa wolność - to dobrowolność. Oczywistym jest, że marihuanę należy zalegalizować, ale nie słyszałem, aby zwolennicy używek choć słowe zająknęli się na temat zniesienia przymusu ubezpieczeń zdrowotnych. Jaki to ma związek? Ano ma taki związek, że każdy powinien mieć wolny wybór co do swojego postępowania, ale przede wszystkim powinien mieć tyle wolności - i ani odrobinę mniej - ile odpowiedzialności za swoje wybory jest w stanie ponieść. Zatem, jeśli ktoś chce się truć, to JEGO PRAWEM jest móc robić to za WŁASNE pieniądze. Ja nie godzę się na współfinansowanie leczenia uzależnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
je***e państwo policyjne!
Zapomniałeś dopisać, że policyjne państwo PiS... o którym tak ochoczo trąbili, i którym straszyli, kilka lat temu socjaliści z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćpuni będą kolejną grupą do leczenia jak są alkoholicy palacze tytoniu.A wszystko na ich leczenie będzie szło z budzetu państwa czyli z kieszeni zdrowych podatników.Ktoś powie że państwo na tych używkach zarabia papierosy i alkohol ale naprawdę są to tylko straty bo ile kosztuje wyleczenie raka płuc czy też leczenie poalkoholowych psychoz leczonych w szpitalach psychiatrycznych,do tego mają dość jeszcze ćpuny uzależnione od "marychy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za wsadzaniem ćpunów do pierdla, ale w kolejności szkodliwości narkotyków! Czyli najpierw tych co ćpają najbardziej szkodliwy C2H5OH, potem nikotyna, z później THC! Już po pierwszych zabraknie miejsc w więzieniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie substancje - alkohol, marihuana, haszysz, opium itp. są dla ludzi, w niezadużych ilościach nie są szkodliwe a nawet zdrowe i powinny byc legalne. Jestem za legalizacją wszystkich narkotyków, a także za zniesieniem zakazu picia alkoholu w miejscu publicznym, bo co ja złego kom robię że piję piwo na ławce ? Lubię piwo, wódkę, uważam że marihuana czy haszysz też są w porządku. To tylko kwestia kulturowa. Prohibicja to podłoże dla mafii i karteli. W takim np. Meksyku każdego roku ginie około 10 000 ludzi w krwawych wojnach narkotykowych. Podczas gdy w Holandii gdzie prawo jest dosyc liberalne ginie o wiele mniej ludzi z powodu przedawkowania czegoś. "Narkotyki to świństwo" - to bzdura, tak samo mówiono o alkoholu w USA w czasach prohibicji ( lata 20 i 30 ), co oczywiście jest też bzdurą bo np. piwo jest bardzo zdrowym napojen i towarzyszyło ludzkości od zarania cywilizacji, tak samo jak marihuana która była jeszcze do pocz. XX w. stosowana w Polsce w medycynie ludowej albo opium, które było stosowane od zarania dziejów w Chinach. Powinno byc tak jak dawniej - nie powinno byc żadnych ustaw regulujących zarrzywanie jakich kolwiek środków. W Polsce jeszcze przed 2000 rokiem można było na legala palic marihuanę, pic piwo czy wódkę na ławce pod blokiem, palic w barach. Przed 1997 r. można było nawet hodowac konopie. Dzisiaj żyjemy w czasach nietolerancji i wszystkiego coraz bardziej zabraniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...