Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tow_ob~ Grupa Goście Napisano dziś, 19:25 #12 Użytkownik poldek dnia 02 październik 2010 - 18:45 napisał holandia powoli likwiduje ten raj narkotykowy ktory stworzyla.tych cpunow widac tam wszedzie zwlaszcza przy sobocie i niedzieli.wszystko zanieczyszczone odchodami i rzygowinami.niezly syf panuje na ulicy.powinno sie zakazac a nie udostepniac.za uzywanie kula w leb jak w singapurze. Zwłaszcza przy sobocie i niedzieli... przylatuje tam sporo Brytyjczyków i... Polaków żeby nachlać się, naćpać i obudzić we własnych żygowinach Masz wzorce rodem z PISu- kula w łeb- tak mówi Wasz Ma(ł)o? ---------------sa tam wszyscy,wiec nie dyskryminuj ani brytoli ali polakow.nie jestem fanem malego pisuara ani tego scierwa ktorym zacpales swoj mozg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władca Wschodu napisał:
POlicja tych degeneratów, odrzutków społecznych, posażytów któzych trza leczyć z moich pieniedzy (podatków) -winna rozgonic przy użyciu ostrej amunicji. To poprostu bedzie tańsze dla podatnika. W Polsce powinno być prawodsastwo karne za posiadanie narokotykó tak jak w Azji na Dalekiem Wschodzie gdzie karze sie śmiercią
Skrajny deb***izm i kołtunerie TRZA by rozgonić na pomocą dużej dawy LSD. Wtedy byli by bardziej normalni (to "trza" zamieściłem tylko do celów prześmiewczych:)))))))))))))"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zalegalizować to dopiero się zacznie skąd młodzi będą mieli na ćpanie? ukradną, bo przecież nie zarobią wolne konopie nie wiedza o co walczą ogłupiajcie się ludzie do reszty jak nie papierosy to alkohol w nadmiarze albo ćpanie nie możecie żyć na poziomie? alkohol kulturalnie używać? W czym jest przyjemność napić się jak dzika świnia jakby się sfermentowanych arbuzów najadła i męczyć się później cały dzień. Robić z siebie deb***a po pijaku? Żałować co się nawywijało bo się było głupim, bo alkohol mózg wyłączył? Nie umiesz nie pij. W naszym kraju bardzo mało ludzi zna kulturę picia. Papierosy? Proszę bardzo tylko czemu ja mam to wdychać? Załóżcie sobie na puste łebki jakąś kopułę i wdychajcie opary aż popadacie jak muchy. Myślę, że taniej by was wtedy wyniosło otrucie się fajkami. Nie ma w kraju pieniędzy na leczenie ludzi, którzy mają np. raka, a nałogowców jest za co leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kazdy kto pali jest cpunem. wszystko z umiarem, jeden dla spokoju potrzebuje wypic piwo, drugi potrzebuje zapalic jointa. wiec czemu ten drugi ma byc karany? za to ze chce sie zrelaksowac? to do wiezienia tez tego co pije, tez narkoman!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako działacz lubelskich Wolnych Konopi i jeden z wielu organizatorów tej organizacji powiem tak do każdego,przeciwnika marihuany. Nie macie pojęcia o czym wy piszecie. Ani o tym nie czytaliście w WOLNYCH mediach lub innych źródłach informacji niż wikipedia,ani nigdy nie próbowaliście. Smutne,że społeczeństwo w naszym kraju wychodzi z założenia,że lepiej się ochlać i komuś wpierd**c,aniżeli zapalić jointa i być spokojnym. Dziennie za niewielkie ilosci konopi wpada ok.50 osób dziennie. Za co? Za to,że palą? Proszę ja was. Polska polityka antynarkotykowa miała uderzać w DILERÓW,a nie palaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aras napisał:
Mi się podobało ogólnie to, że marsz był kulturalny, a i policja nie robiła problemów zbytnio.
Wyzywanie policji nazywasz kulturą? Odstaw już te sioło, bo widać że szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie nikt nie wyzywał policji ! było kulturalnie z obu stron ! nie widzę sensu dawać zawiasy czy wciskać do więzień gimnazjalistów, licealistów i studentów, oraz starszych amatorów konopi. Człowiek ma prawo robić co chce ! bardzo dobrze, ze są takie manifestacje ! Jakoś na uzależnieniu od nikotyny i alkoholu zarabiać można, a leczyć już nie trzeba ! A zwolenników marihuany niby trzeba leczyć ? mówią że chcą chronić państwo przed młodzieżą która się zaćpa... Jakoś nie zauważyłem... wszędzie amfetamina, extasy, lsd... i z tym się spotykają młodzi u dilerów, którzy chcą trochę marihuany... jakoś wszystkim którzy zarabiają na narkotykach pozwala się inwestować w restauracje itp. dlatego bo obracają dużym kapitałem. Czemu te pieniądze nie mogłyby trafiać do kieszeni państwa z legalnej sprzedaży marihuany zamiast podwyższać podatki ? Po drugie sprawa dopalaczy które są legalne i zawierają związki modyfikowane jak amfetamina, albo zwiazki z jakichś leków psychotropowych ? to jest legalne a słyszy się o zatruciach itp. a po marihuanie człowiek nie umiera ! Co do dilerów itp. przedstawię przykładową sytuację: licealista, chce kupić marihuanę, spotyka grupkę w której 60% ma problemy z prawem, która mu to może sprzedać, namawiają go do tego, żeby zapalił z nimi, przyjeżdża policja wszystkich zabiera na komisariat, starsi instruuja go o tym, ze jak piśnie słowo to zrobią mu wjazd na chate, następnie przychodzi kolej na przesłuchanie, policjanci go przyciskają/biją on wszystko mówi, dostaje zawiasy, z tamtą grupką nie wiadomo co się dzieje, bo dla nich to już rutyna że siedzą na komisariacie, młody nie dość ze ma w papierach, że jest przestępcą, to jeszcze w prezencie ma wjazd na chatę. I kto wychodzi na tym korzystnie ? właśnie ci co sprzedają narkotyki ! a normalny cżłowiek, który się uczy, spotyka go wielkie nieszczęście i wielka niesprawiedliwość, gdzie tak na prawdę nie zawinił ! Ja nie jestem za tym by legalizowac wszystkie narkoyki ! jestem za tym bym zalegalizowac marichuanę, gdzie ktoś mógłby mieć/kupić 1 gram marichuany (czystej bez żadnych zanieczyszczeń) i nie musiałby iść do dilera, który sprzedaje inne narkotyki ! Gdyby policja takiego kogoś spotkała, by go wylegitymowała, zważyła marihuanę i puściła wolno, bez tych zawiasów, więzień, wjzadów na chate, kuratorów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Opinie na temat używania marihuany w środowisku studenckim" - http://tnij.org/ihq1 polecam wszystkim przeczytać moją pracę licencjacką, którą niedawno obroniłem, jest to praca, która była napisana na uczelni wyższej i była sprawdzana i oceniana przez profesorów socjologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palili - to ich wybór, ale że innym uprzykrzali życie idąc po ulicach co widać, a na to chyba nie było zgody, nikt nie panował nad tym, wystarczy że jest więcej ludzi i można robić co się chce w mieście, brawo i jeszcze wypowiedź jestem tu aby pana chronić - przed czym, oki przed kim? a sądziłem, że od zapewnienia ładu i porządku publicznego, a taki chyba został naruszony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to? napisał:
palili - to ich wybór, ale że innym uprzykrzali życie idąc po ulicach co widać, a na to chyba nie było zgody, nikt nie panował nad tym, wystarczy że jest więcej ludzi i można robić co się chce w mieście, brawo i jeszcze wypowiedź jestem tu aby pana chronić - przed czym, oki przed kim? a sądziłem, że od zapewnienia ładu i porządku publicznego, a taki chyba został naruszony?
1. Była zgoda. 2. Panowała nad tym właśnie policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Pielgrzymka to by sparaliżowała ruch w całym mieście a tu nie ma utrudnień. 2.Dziura w budżecie załatana.3.dopalacze zaniknął.4.Przedawkowanie marihuany jest niemożliwe.5.Mafia by troche straciła ze sprzedaży marihuany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...