Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZSL ma cuś za uszami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu komentować? ż-e-n--d-a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj strach i żal będzie oderwać ryja od koryta. Panie Duda proszę niech Pan dla mnie wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEEZEL się układa, bo trzeba się podpiąć jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni zawsze mają nienormowany czas pracy, nielimitowane rozmowy i brak ograniczeń na paliwo. Tak to może Pani rzecznik tłumaczyć swojego szefa ma prywatną firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przechodziłam jak "agitowali" - oni plus dziesięciu dziennikarzy, takie zainteresowanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem ze panowie w niedzielnych wyborach juz nie beda mogli uczestniczyc. dzisiaj oddali glos. nie widze w komisji meza zaufania z pisu obok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk z Chełma, Sosnowski spod Radzynia, Grad z Tomaszowa, Wasilewski ze Szczebrzeszyna, Zamoyski z Zamościa, Sokołowski ze Świdnika a Kondrak spod Hrubieszowa. Co oni mają wspólnego z Lublinem??? Niech wyjdą u siebie, w swoich rodzinnych miejscowościach i zachwalają Komorowskiego. No niby Gąsior-Marek z Lublina. Pytanie tylko czy nie w pierwszym pokoleniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Gąsior pokaże jaką pracą splamiła sobie ręce,a potem będzie agitować.No pracowała bufetowa wręcając Grabarczykowi kwiaty za topienie Polskoiego Budownictwa na autostradach/do dziś nie dokończonych a miały być na Euro2012/ To wstyd mając posła z POmyj.POmyje już w Lublinie wylewają się na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWINIE BUDŻETOWE CIĄGLE ZA KORYTEM.KOŃCZY SIĘ CZAS KOLESIOSTWA.CZAS ZABRAĆ SIĘ ZA ROBOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to PO zatrudnia w POlsce prawie 800 tys urzedasow ii kaze im brac udzial w spędach POpierajacych WSI - prezydenta i głosować na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sio szoguny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kogo mają głosować złodzieje, jak nie na Bronka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie proś Dudy, proś rodzinę i znajomych, by nie odpuszczała udziału w wyborach i zagłosowała na Twojego kandydata. Bez tego WSI poradzą sobie i Komor zostanie na 5 kolejnych lat, a jego bucie i pysze nie będzie końca.  
Oj strach i żal będzie oderwać ryja od koryta. Panie Duda proszę niech Pan dla mnie wygra.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale oni byli w tym czasie w pracy ??????? to jakim prawem bawili się w agitację . Zachowanie komunistów to był pikuś w stosunku do butnych obecnych władz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Duda nie był Europosłem a w czasie pracy kampanie robi.. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski jest najlepszy na prezydenta - ja tak uważam i uważam, a Świdnik i tak by nie dostał kontraktu bo robią kiepskie helikoptery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów będzie jazda jak pis będzie miał prezydenta, oni wszystko robią na złość nawet gdy jest jakaś zwykła sprawa do omówienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie to samo robił Pan Wojewoda ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni zawsze mają nienormowany czas pracy, nielimitowane rozmowy i brak ograniczeń na paliwo. Tak to może Pani rzecznik tłumaczyć swojego szefa ma prywatną firmę.
A co masz do powiedzenia na temat jak marszałek pracuje do 20-tej i w wolne soboty. Wiem, bo kilka razy miałam możliwość o tym się przekonać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...