Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek kupuje nowe samochody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2017 o 21:11 Powrót do artykułu
Mojściewy ! Sosnowski, a furmanką to nie łaska się przejechać ? Na ludowo ! Ja wójt wam to mówię, to wierzcie ! Cie choroba !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dupe se beda grzaly za moja kase chamy
0
Każda sztuka rozbita przez pisowca była pewnie ze 4 razy droższa niż te razem wzięte.
0
hrabiostwo!za pieniądze podatnika!a na rowery!pobudowano tyle ścieżek!i to jakie wymagania!bagażnik?pewnie ze wsi wałówkę będą wozić!
0
przynajmniej 2-litrowe silniki na benzynę o mocy 160 kW ??? Po co im samochody z taką mocą i benzynowe - będą chlały jak smoki
0
Mojściewy ! Sosnowski, a furmanką to nie łaska się przejechać ? Na ludowo ! Ja wójt wam to mówię, to wierzcie ! Cie choroba !
0
marszałkowski ZSL PO będzie jeździł ;)))
0
marnotrawstwo pieniędzy 120 KW w zupełności by wystarczyło z naddatkiem
0
z opisu wychodzi na skodę superb
0
a może by tak urzędnicy dołożyli ze swoich kieszeni do aut których będą używali na codzień nie tylko w służbowych wojażach??
0
Obowiązkowo kolor zgniłej zieleni proponuję
0
darmozjady do roboty by się wzięli, limuzyn się zachciało a taksówką nie łaska podjechać
0
Zbliżają się wybory samorządowe i PSL musi czymś jeżdzić.Czy w tak pojemnym bagazbiku bedzie można z pól zwozić siano
0
Niech kupują Pisowscy następcy beda mieli czym jeździć....
0
praktyka jest taka że najpierw dogadują się z dilerem konsultując z nim czym dysponuje a potem piszą przetargi. Po co marszałkowi podgrzewane siedzenie nie wiem. A tak wielki bagażnik pewnie ma służyć na prezenty od petentów i by wozić walizki rodziny na wczasy.
0
No tak , trzeba zadbać o pierdzące części ciała aby hemoroidy miał się dobrze .
0
LIKWIDOWAĆ TE ROZPASANE TOWARZYSTWO Z URZĘDÓW MARSZAŁKOWSKICH ,A NIE KUPOWAĆ ZA PODATNIKA PIENIĄDZE SAMOCHODY.PIENIĄDZE POTRZEBNE SĄ NA CHORE DZIECI,EMERYTÓW,RENCISTÓW,DLA SZPITALI.ONI SERWÓJĄ SOBIE WYGODY.MOŻE JESZCZE ŻEBY BYŁA SAUNA W SAMOCHODZIE ?.
0
a tarpanym nie łaska?
0
OJ NIE ZMARZNĄ D--Y URZĘDASOM,A MOC SILNIKA MUSI BYĆ ODPOWIEDNIA ABY NOTORYCZNIE PRZEKRACZAĆ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO
0
Wczoraj widziałem na ul. Boh. Monte Cassino jak policyjny radiowóz czekał około 2 godz na pomoc drogową. Zgadnijcie po co dzielna policja wezwała pomoc drogową. Wezwali ich żeby im koło dopompować, nawet kapcia nie mieli - ZGROZA!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: