Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz kablówkę? Zapłacisz abonament RTV. Operatorzy będą musieli udostępnić Twoje dane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Poczta polska S.A. jest spółką prawa handlowego i nie ma prawa gromadzić takich danych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli operator kablówki przekaże moje dana poczcie, idę do sądu ale w pierwszej kolejności wypowiadam umowę na dostarczanie TV w krórej i tak ostatnio nie ma co oglądać. Nawet Discovery zeszło na psy serwując nic nie warte programy typu złomowiska, poszukiwaczy złota itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprostsze rozwiązanie to pakiety bez programów telewizji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobią co zechcę i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaiuzula sumienia nie pozwala mi wspierać bredni kurskiego. Zabiliście radiową 3 !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pierwsze co zrobię to jeśli ktoś udostępni moje dane natychmiast wypowiadam umowę kablówce. Nie jestem za podstępnym wymuszaniem płacenia abonamentu, tylko za takim zrobieniem programów w TV publicznej, żeby nie była to telewizja jednej partii politycznej. Mnie 10 zł nie zbawi, ale płacenie na coś co zupełnie nie jest takie jak powinno burzy w człowieku krew i powoduje, że nawet przysłowiowej złotówki nie chce na coś takiego płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole kupic dzieciom wszystkie bajki na dvd w Media niz placic tej bandzie za bolszewicka propagande
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko operatorzy kablówek? Jeśli tak to przenoszę się do cyfrowej TV. Mnie nie interesuje TVPiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, ale wszyscy dorzucamy się np. do budżetu takich instytucji jak Teatr NN, a ja tym zainteresowany nie jestem i co teraz? Mogę płacić mniejsze podatki? Tym bardziej, że część społeczeństwa jednak abonament RTV płaci, więc dlaczego pozostali mogą nie płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zakodują TVP i wtedy kto będzie chciał to sobie wykupi pakiet i będzie za niego płacić. U mnie w domu w ogóle nie ogląda się TVP Publicznej i wiem, że niczego nie tracimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrezygnowałem z płatnej TV dawno temu. Mam cyfrowa naziemna DVB-T, w tej chwili 27 kanałów. Pewnie jeszcze ze 2 dorzucą w tym roku. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZaKODowane komuchy mają drgawki na myśl o TVP bo mówi prawdę o ich idolach. Ja oglądam i sobie chwalę. Przydałoby się jeszcze jakiś pożądne wzmocnienie TV Republika bo rynek medialny wciąż jest za mało pluralistyczny i wszystkie stacje prywatne nadają tę samą postubecką linię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście "porządne" miało być. Literówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytałem konsultantkę z UPC. Napisała mi że jak będzie obowiązek ustawowy przekazywania danych Poczcie to będzie dotyczył kablówek i telewizji cyfrowych. Tylko odbiorców sygnałów z anteny siatkowej nie będzie dotyczyć. I nie zdziwcie się jak Trybunał Konstytucyjny odrzuci jakiekolwiek protesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy tanie kabarety lecą o 19.30 na jedynce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli juz trza odjac 25zl z pincet+ co miesiac, a jeszcze sie doigracie bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacę, ale tego propagandowego g... i tak nie będę oglądać i nikt mnie nie zmusi. Niech sobie prezes tvp po,raz kolejny pensję podniesie a ciemny naród i tak to kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMA napisał:
Niech zakodują TVP i wtedy kto będzie chciał to sobie wykupi pakiet i będzie za niego płacić.  U mnie w domu w ogóle nie ogląda się TVP Publicznej i wiem, że niczego nie  tracimy.
U mnie w domu oglądamy TVP Kultura i TVP Historia. Gdybym ie mógł oglądać tych programów, to wiele bym stracił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz mentalność obywatela Korei Północnej. TVP PIS nie rózni się juz niczym od TV Republika. Jedno i drugie  bolszewicka szczujnia. Efekty ten szczcujni to twoje wpisy. Przyjmij do wiadomości, że od czasu do czasu chodzę na marsze KOD a w rodzinie zadnego ubeka nie miałem. W przeciwieństwie do jarka :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech dadzą w TV naziemnej TVP Sport a potem dopiero ściągają abonament.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...