Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ilia napisał:
Patologią jest raczej zawiść o te ulgi niż liczba dzieci w rodzinie - także ta minimalna.
oczywiście, jak sobie rodzicie narobili dzieci to niech na nie zapieprzają, a nie inni podatnicy mają je utrzymywać. Nie stać to się nie robi. Inni rodzice mogą myśleć i maja tyle na ile ich stać, a u innych tylko d*** myśli za nich i biegają po opiece i wszystkich innych instytucjach po chleb dla tych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/frontpage no i róbcie dalej te dzieci, niech żyją powietrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agresja demograficzna a Plan Himmlera http://kotwicki.blogspot.com/2012/03/niemiecka-polityka-demograficzna.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sprawa,a Ci którzy narzekają,niech pomyślą o Polsce co będzie za 20-30 lat,jak bedzie bardzo mało dzieci,mam 3 dzieci i wszystkie były dokładnie zaplanowane i chcę mieć jeszcze jedno albo dwoje,jak Bóg pobłogosławi i czuję się szczęśliwą żoną i mamą!!!Dziękujemy Panu Żukowi za odwagę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
super sprawa,a Ci którzy narzekają,niech pomyślą o Polsce co będzie za 20-30 lat,jak bedzie bardzo mało dzieci,mam 3 dzieci i wszystkie były dokładnie zaplanowane i chcę mieć jeszcze jedno albo dwoje,jak Bóg pobłogosławi i czuję się szczęśliwą żoną i mamą!!!Dziękujemy Panu Żukowi za odwagę!
Wszystko będzie dobrze pod warunkiem,że będą pracowitymi obywatelami te Twoje dzieci... Ale -domyślam się -że jeśli będą mądre i pracowite,to i tak wyjadą za granicę i będą przacować dla siebie i dla... budżetu innego kraju,bo przecież nie dla polskiego. A natomiast jeśli będą głupie i leniwe,to i tak niewielki z nich pożytek -a Pomoc Społeczna będzie do nich i ich rodzin dokładać... Ot i taka to Szara Polska Rzeczywistość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia to 1dziecko , które musi mieć wszystko tu i teraz ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...