Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka miała prawie 3 promile. Karmiła dziecko piersią

Utworzony przez Gośka, 12 sierpnia 2013 r. o 10:19 Powrót do artykułu
"33-latka miała trudności z wymową" - mistrzostwo! Swoją drogą to chyba dobrze że karmiła piersią, bo to podobno najlepsze co może być dla dziecka. Może rozszerzała mu dietę? Może zresztą zjadła kukułki i stąd promile.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominę tu kwestię zawartości alkoholu i lekkomyślności tej nieszczęsnej kobiety bo to w tej sprawie jest najmniej istotne. Istotne jest to że znowu znalazła się jakaś łachudra która złożyła donos. To się w głowie już nie mieści ile osób zajmuje się tym procederem. Pewno z zawiści że sama nie miała się za co co lub z kim napić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominę tu kwestię zawartości alkoholu i lekkomyślności tej nieszczęsnej kobiety bo to w tej sprawie jest najmniej istotne. Istotne jest to że znowu znalazła się jakaś łachudra która złożyła donos. To się w głowie już nie mieści ile osób zajmuje się tym procederem. Pewno z zawiści że sama nie miała się za co co lub z kim napić
  Albo z zawiści, że sama nie może zajść w ciąże i karmić piersią - baby bywaja okrutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa Ludzie jkie wy głupoty gadacie to kurwa chodzi o dziecko ... :( wy nie macie serca do takiego czegoś!!!! Jak macie pisać głupoty to nie piszcie wogóle... :( Dziecko może mieć problemy co ono winne jest? że matke ma alkoholiczke i od małego się będzie wychowywał gdzie będzie miał patologię... Szkoda dziecka które ma zaledwie 6 tyg.. dopiero przyszedł na świat to po co se dziecko robiła żeby teraz mu krzywdę robić... Mogła się zabezpieczać różne są sposoby ... Wescie ja bym nie mogłą pić jak bym miała małe dzieciątko,Które ta matyka nie docenia... :(((( Nie piszcie głupot jakieś kukułki czy srujki ..Pomyślcie o dieciąteczku małym które chce żyć.. tak jak my ...Ja też mam małe dziecko Które ma dwa miesiące ale pije wogole alkoholu..Ja rozumiem napić się bo alkohol jest dla ludzi ale żeby dziecko karmić Kurwaaaaaa to jest nie do ponania Opanujcie się i prestań kurwa pić diecko wychowuj później będziesz miała opinię zjebaną :((:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** Ludzie jkie wy głupoty gadacie to ku*** chodzi o dziecko ... :( wy nie macie serca do takiego czegoś!!!! Jak macie pisać głupoty to nie piszcie wogóle... :( Dziecko może mieć problemy co ono winne jest? że matke ma alkoholiczke i od małego się będzie wychowywał gdzie będzie miał patologię... Szkoda dziecka które ma zaledwie 6 tyg.. dopiero przyszedł na świat to po co se dziecko robiła żeby teraz mu krzywdę robić... Mogła się zabezpieczać różne są sposoby ... Wescie ja bym nie mogłą pić jak bym miała małe dzieciątko,Które ta matyka nie docenia... :(((( Nie piszcie głupot jakieś kukułki czy srujki ..Pomyślcie o dieciąteczku małym które chce żyć.. tak jak my ...Ja też mam małe dziecko Które ma dwa miesiące ale pije wogole alkoholu..Ja rozumiem napić się bo alkohol jest dla ludzi ale żeby dziecko karmić ku***aaaaa to jest nie do ponania Opanujcie się i prestań ku*** pić diecko wychowuj później będziesz miała opinię zje***ą :((:
  Haha ty tak na serio o tym dzieciąteczku? Po pierwsze skąd wiesz, że to alkoholiczka, sama na nią doniosłaś? Po drugie, po co te wulgarne słowa w twojej wypowiedzi - czyżbyś sama pochodziła z patologicznego środowiska? Dziecku krzywda się nie stała, karmione piersią, przy matce - zajmij się swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pominę tu kwestię zawartości alkoholu i lekkomyślności tej nieszczęsnej kobiety bo to w tej sprawie jest najmniej istotne. Istotne jest to że znowu znalazła się jakaś łachudra która złożyła donos. To się w głowie już nie mieści ile osób zajmuje się tym procederem. Pewno z zawiści że sama nie miała się za co co lub z kim napić
i bardzo dobrze, że ktoś złożył donos!!!!!!! niewinne istoty należy chronić bo same się nie obronią przed zbydlęceniem takiej matki!!!! widać dla ciebie życie ludzkie jest g... warte albo miałeś podobną rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotka! Zdaje sobie sprawę z istnienia takich wyrzutków ale jak słyszę o takich sytuacjach realnych to mnie trzęsie ! OCZYWIŚCIE, że zgłoszę podobną sytuację jeśli się kiedyś potkam z taką patologią a ktoś kto dziwi się , że ludzie są zszokowani taką kobietą i chcą ją udupić to albo są jej KONKUBENTEM albo niedorozwojem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...