Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Metalowe maki staną na Skarpie

Utworzony przez ela, 25 sierpnia 2010 r. o 19:44 Powrót do artykułu
Może jeszcze można coś zrobić, żeby zastąpić te maki krzyżem. Mam uwagi co do wysokości, może nap. 12 m.? ja rozumiem, że to Amerykanin i nic nie czai, ale może można go uświadomić? No bo co? baby z brudnymi pietami i zacietrzewieni emeryci będą koczować pod makami? Trzeba myśleć o przyszłości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocnik z Michnikowego stada,...niech te maki postawi na Wzgórzach Golan. My mamy swoje maki,które doskonale rosną na swojej ziemi.Za dziesięć lat się okaże,że przylegającym placem będzie zarządzał Litman i nic bez jego zgody nic nie będzie tam można zrobić. Metoda na "kukułkę" kiedy dasz jej znieść jajko w swoim gnieździe to wywali twoje pisklęta a na dodatek będziesz musiał wykarmić to żarłoczne ptaszysko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może niech nasz przyjaciel, amerykanin zamiast żelaznego badziewia w dowód wdzięczności ufunduje obiadki dzieciaczkom w jakimś przedszkolu na dzielnicy którą chce tak obdarować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając powyższe komentarze już wiem dlaczego Lublin to buraczany gród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto. Kto na tym zarobił?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Se przypomniał po 20 latach rychło w pore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he, złomiarze będą mieli używanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu i komu mają służyć wasze chamskie komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiscie na osiedlu Skarpa najbardziej nam potrzeba takiej rzezby. Nikt nie konsultowal tego prezentu z mieszkancami przy aprobacie prezia i bylej rady osiedla bedziemy mieli "piekne" maki ktore uczynia nasza Skarpe wyjatkowym miejscem - z najdrozszymi chodnikami w Lublinie i wspanialym metalowym badziewiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Może jeszcze można coś zrobić, żeby zastąpić te maki krzyżem. Mam uwagi co do wysokości, może nap. 12 m.? ja rozumiem, że to Amerykanin i nic nie czai, ale może można go uświadomić? No bo co? baby z brudnymi pietami i zacietrzewieni emeryci będą koczować pod makami? Trzeba myśleć o przyszłości!
TAK TO KOMENTUJE WYKSZTAŁCIUCH Z TEKTURY KTÓREGO HISTORII UCZYLI JUŻ NIE PROFESOROWIE A MAŁAMEDY. CZY TY SSAKU Z ROGAMI WIESZ CO PISZE NA POLSKICH SZTANDARACH,CZY WIESZ Z JAKIM SYMBOLEM SZEDŁ PO WOLNOŚĆ POPIEŁUSZKO I SKORUPKA I KORDECKI....A WKOŃCU WIESZ Z JAKĄ PIEŚNIĄ SZLI WOJE DO BOJU W 1410 r POD GRUNWALDEM? tY G**NO WIESZ BOŚ TĘPY JAK LEMIESZ W ZIMIE. Inną sprawą jest że te maki tęponosy amerykaniec niech sobie postawi na Wzgórzach Golan bo my mamy swoje o wiele piękniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po napisał:
Czytając powyższe komentarze już wiem dlaczego Lublin to buraczany gród
WOLĘ BYĆ MOHEROWYM BURAKIEM NIŻ SPRZEDAJNYM CHODAKIEM....KTÓRY LEZIE W BYLE GÓ*NO ABY TYLKO KOLORKI MIAŁO ŁADNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...