Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za deb***! Na co on liczył? Że się nie wyda? PS. Weźcie w końcu w tych ch... kodach zróbcie tak, by było wiadomo czy to "zero" czy litera "O"!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja się pytam: Gdzie wtedy byli rodzice??????????????????
0
Pomrocznosc jasna czy jakas choroba Filipińska ?
0
Ale urwał
0
a ja mysle ze jak beda płacic takie grosze i zatrudniac na pol trzy czwarte etatu to ludzie beda krasc bo nie wystarcza im na zycie!!!!taki konwojent jak on zarabia jakies 800zl!!!!a wiadomo ze poczta-polska to zlodzieje i wyzyskiwacze!!!!!pozdro
0
Jotgie napisał:
Co za deb***! Na co on liczył? Że się nie wyda?
też się zastanawiam... na dodatek jeszcze dalej w pracy siedział, drugi transport robił... pewnie myślał, że pod latarnią najciemniej, że wszystko będzie tak oczywiste, że nawet nikt nie pomyśli, że mógłby być on, że takim kretynem? sam już nie wiem, powinni w instytutach psychologicznych dumać nad tym przypadkiem...
0
A MOŻE TO TYPEK Z AGENCJI OCHRONY :M . . O: NIE KONIECZNIE Z POCZTY
0
Nawet z tą przepaską na oczach to mądrej gęby nie ma. Oddał pusty worek, ha ha ha.
0
Znalem kiedys typa, ktory dzialal podobnie, tyle ze zanim wykryto proceder ukiekl do Anglii. No ale pustego worka nie zostawial, zabieral najwyzej po kilka banknotow.
0
21.000,00 (21 tys PLN) i sprawca zlapany, a winnych braku w kasie ZUS 350.000.000.000,00 (350 mld PLN) brak...
0
No proszę plan miał chytry, chyba go poznaje to jeden z braci Daltonów!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: