Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miały być usprawnienia dla kierowców na ul. Jana Pawła II. Ale nie ma

Utworzony przez Leon z działek, 10 grudnia 2014 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Listopad, grudzień, styczeń czy maj - jeden kieliszek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a ograniczenie szybkości do 60km/h wprowadzono na nowej drodze wyjazdowej z Lublina bez żadnych badań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawracanie to jedno, ale z Gęsiej też normalnie nie można wyjechać w prawo, bo zielonej strzałki brak. Co ciekawe dla tirów opuszczających Selgros taka strzałka w stronę Al. Kraśnickiej JEST . No cóż tak to wygląda jak skrzyżowanie przebudowywane jest na koszt Selgrosa /łącznie ze zmianą przystanków MPK/ Miasto niestety  ma to gdzieś ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kieliszek ... jak Pan ma coś do powiedzenia publicznie to przemyśl Pan to dwa razy, bo czytelnicy nie wiedzą czy Pan kłamie, czy mówi prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata jakas firma z Hiszpanii zmarnowala czas na pomiary papuerologie itp. teraz ponownie jakas firma krzak bedzie analizowac przez kolejne lata natezenie ruchu itp itd. a Lublin jak byl zakorkowany tak pewnue bedzie.... kochani urzednicy... wyjedzcie swoimi priv autami na drogi z priv paliwem w baku to od razu cos bedziecie chcieli zmienic na lepsze.... w naszym Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie rzecznik sobie wymyśla terminy tylko takie mu w urzędzie, zarządzie dróg podają, a on nam to tylko przekazuje. Brak logicznego myślenia niektórych komentatorów mnie zaskakuje! Ludzie, zastanówcie się zanim coś napiszecie i oskarżycie kogoś, kto temu nie jest winien. Mnie samej też niektóre decyzje miasta sie podobają, ale nie mam o to pretensji do rzeczników, bo to nonsens!!!  
Panie Kieliszek ... jak Pan ma coś do powiedzenia publicznie to przemyśl Pan to dwa razy, bo czytelnicy nie wiedzą czy Pan kłamie, czy mówi prawdę.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik przekazuje stanowisko, decyzje, które zostało podjęte. Jako rzecznik ma obowiązek informowania o prawdzie i faktach jakie zaistniały i oczywiście, że jest w 100% odpowiedzialny za to co mówi!!! Jeśli mówi kłamstwa to kłamie. A jeśli tylko robi za papugę to jego posada jest całkowicie zbędna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście czytając wypowiedzi Pana rzecznika mam wrażenie, że bezkrytycznie przekazuje informacje od urzędników /lub z nimi je uzgadnia tego nie wiem/. Końcowy efekt jest przekombinowany... Prawda jest taka, że odbiorcy nie są głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy odcinek ulicy Jana Pawła II, dwa pasy ruchu w jedną stronę, oddzielone pasem zieleni. Chodnik dla pieszych oddalony od jezdni, przejścia z sygnalizacją i co? Ograniczenie do 50 km\h, niemal codzienne kontrole nieoznakowanego radiowozu, często fotoradar straży miejskiej. Z czego to wynika, bo chyba nie z zagrożenia na tym odcinku? A może chodzi tylko o nałapanie mandatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...