Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wkońcu... mam nadzieje ze ta eksmisja na bronowicach dotyczy jednego z dwoch moich sasiadów. 1.kobieta mieszka sama w 61 metrach, 3 pokoje,kuchnia,lazienka,balkon,2 anteny satelitarne na balkonie-zadłużenie okolo 200 tys.\ 2.rodzina 4 osobowa. 49m 2 pokoje,kuchnia,lazienka,balkon +pies zadłużenie ok 120 tys. kobieta przewlekle chora na rencie,mezczyzna pracujący ,po pracy przesiadujacy w samochodzie calymi popoludniami popoijajac piwo,syn nie pracujacy siedzacy wieczorem w aucie z ojcem,dziecko córki przebywajacej za granica. niech mi ktos wytłumaczy dlaczego ludzi stac na satelite lub codzienne piwo i papierosy skoro rzekomo nie maja na czynsz??? dlaczego ja musze to wspolfinansowac??? przeciez liczniki zakladane sa rowniez na caly blok i wode,prad, gaz wykorzystane przez tych "obywateli" ktos musi oplacic, podsumowujac-oby wiecej takich akcji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety tacy mieszkańcy Krośnika są...
  Przecie to najbardziej katolickie miasto w tej częsci polszy. nawet z funduszy miasta zrobili dach na jakimś tam kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecie to najbardziej katolickie miasto w tej częsci polszy. nawet z funduszy miasta zrobili dach na jakimś tam kościele.
Co ma piernik do wiatraka. Wkurza mnie rozrzutność księży, denerwują mnie niektóre ich zachowania i wtrącanie się do polityki ale jeszcze bardziej wk...wia mnie lewactwo walczące gdzie tylko można z tradycją i obrzędami. Katolickie miasto no i co?? Lublin niekatolicki, Puławy niekatolickie, Chełm, Zamość niekatolickie?? Pokaż mi Aldono miasto w Polsce, gdzie osoby niewierzące(nieochrzczone) stanowią więcej jak 15% mieszkańców (z wyjątkiem Hajnówki-prawosławni i Wisły-protestanci). Opie..dol się więc łaskawie od Kościoła. Nikt ci nie karze się modlić,chodzić do kościoła, chrzcić dziecka, pościć w Wielki Piątek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba stanowczo i jednoznacznie stwierdzić że ową patologię wychowują urzędnicy państwowi i śmieszne ustawy przepisy itd.  Państwo, miasto powinno pomagać a nawet ma obowiązek pomocy w problemach życiowych,tragediach a nie w sytuacji alergii na pracę.  Tak państwo wychodzi na śmieciówkach i pracy na czarno:) nikt inny tego nie wprowadził tylko parlamentarzyści :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za znieczulica społeczna w tych ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...