Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kraśnik nie ma własnego klubu GoGO , ani knajpy dla gay'uw stajemy się zaściankiem. Nawet nie ma gdzie pujść. Kraśnik nic nie ma do zaoferowania dla młodych. Głosujmy na Palikota i jego partie on zrobi pożądek z mocherami. 
tobie radziłbym pu(ó)jść do szkoły :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocherowe berety domagają się dachu jak wybudowały kościół to powyciągać skarpety i budować a nie jeźdźić po wojewodach  bidoczki nie mają gdzie bajdy siać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale plebanię na 20 pokoi było za co wybudować !! To haniebne wyskoki księży i ktoś z parafian powinien to tatałajstwo wygonić z parafii niech przyjdą tacy co szanują Kościół a nie plebanie ! czas wziąć za mordę tych zdzieraczy ostatnich groszy z biednych emerytów a sami żyją jak hrabie opasłe byki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pomiatanie tymi biednymi starowinami jest po prostu ohydne! Prawo musi byc respektowane, a ow Wilk nie moze nic na to poradzic. Wiedza o tym wszyscy ci, ktorzy uwazali na lekcjach! Nie wymagam od starych ludzi rozsadku, ani zrozumienia prostej prawdy. Oni sa wykorzystywani, a co najgorsze, zwyczajniej osmieszani! Popatrzcie na wyraz twarzy tych biedakow....
no tak oczka kotka z filmu shrek a może się uda i ulegie wilk przed owieczkami  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet Obywatelski i Platforma Obywatelska to taka sama lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och, jak miło się uśmiecha funkcjonariusz tuski, rozpływam się normalnie. Do jesieni 2015. Najpóźniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten Kibiciński od knura biłgorajskieo może wiedzieć o Kraśniku ,on razem z knurem biłgorajskim  mogą wiedzieć co najwyżej o blondynkach w zagrodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt bezczelności! Kościół jest własnością parafii a nie gminy. Więc niech sobie parafianie go wybudują! Dlaczego mają go finansować mieszkańcy całego miasta, którym jest jak raz potrzebna droga, bo kościół już mają? A może by tak proboszcz sprzedał  plebanię i przeinóśł się do bloku, a pieniadze przeznaczył na budowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm tyle lat żyję na tym świecie i nie wiedziałam że wy tam w Kraśniku macie takie eldorado że do szczęścia kościółka tylko brak.... serio macie obwodnicę, nowe drogi, zakłady pracy żłobki aquaparki lodowiska kina nowe szkoły szpitale i zerowe bezrobocie? wooooow! no to faktycznie, zostało w budżecie pół bańki i nie wiecie co z tym zrobić. tylko PO JAKIEGO CH*** CIUNGNIE SIĘ TO TO Z RAŃCA DO LUBLINU BLOKUJĄC MOJE MIASTO? do tej pory myślałam że za pracą/ do kina/ na zakupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo pozwól mi i mojemu szwagrowi wybudować wille... przecież to budżet obywatelski więc to są nasze pieniądize...! Quo vadis debile...?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyście z waszych emerytur wybudowali okazala plebanie i dlatego zabraklo na dach.Bez honoru,wstydu i zwykłej ludzkiej przyzwoitości jesteście drodzy parafianie na czele z waszymi "pasterzami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk i Czerw byli inicjatorami wprowadzenia "budżetu obywatelskiego" w Kraśniku, a teraz jak zawsze to nie oni to pewnie Czubiński. Na pewno nie rozpoznają swojego głosu w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt poparło 1350 osób a mieszkańców Kraśnika na 2012 rok jest  35602 Prawdziwa demokracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja demokracją, ale to Władza decyduje, a nie społeczeństwo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt poparło 1350 osób a mieszkańców Kraśnika na 2012 rok jest  35602 Prawdziwa demokracja
1130 osób głosowało na ten projekt jeżeli już chcesz być taki dokładny drogi Pawle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tylko zastanawiam jaki "wyedykowany, niekompetentny i pracowity" pracownik UM dopuścił ten projekt do głosowania. Świaczy to jednynie o lekceważeniu  zdania mieszkańców Kraśnika  i w dalszym ciągu panując kolesiostwie we "władzach" miasta. A tyle mówiło się , że koniec z obsadzaniem swoimi ludźmi stanowisk, że będa pracowali ludzie znający się na rzeczy, a nie przypadkowy znajomy. I co? Dalej rządzi nami banda nieuków i partaczy. Bo jak inaczej nazwać kogoś , kto dopuszcza projekt nie zgodny z ustawą. Tylko leń i nieuk mógł coś takiego podpisać ,  kolejny d..... l to  zatwierdził. A zadanie mieszkańców i tak  sięnie liczy .....!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem księdzem. Przez kilka lat pracowałem w Kraśniku na jednej z parafii. Uważam, że wobec sytuacji w jakiej Kraśnik i jego mieszkańcy się znajdują parafia Miłosierdzia Bożego wraz ze swoim proboszczem na czele nie ma prawa żądać tylu pieniędzy bo ludzie potrzebują ich bardziej. Niech się parafianie zrzucą. Poza tym było nie budować plebanii większej niż kościół to by starczyło na dach. Trochę pokory księże proboszczu. Bo przez takich jak Ty na wszystkich księżach ludzie wieszają psy, że zachłanni jesteśmy. I przestań księże podjudzać swoje Radio Maryjne szeregi. Szczęć Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten Kibiciński od knura biłgorajskieo może wiedzieć o Kraśniku ,on razem z knurem biłgorajskim  mogą wiedzieć co najwyżej o blondynkach w zagrodzie
Knurem rozpłodowym to raczej ty jesteś. A w Kraśniku obowiązuje takie samo prawo jak w całej Polsce. Ale co ty możesz wiedzieć, ciebie tylko chlewnia interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak już wybudujecie ten "kościół ze złota" za pieniądze wszyskich Kraśniczan to po zakończeniu budowy czyją on będzie własnością???? Podpowiem wam, jak trzeba zrzutki na budowę to jest on wszystkich wiernych a jak przyjdzie go kiedyś sprzedać to będzie tylko czarnej mafii. Widać na przykładzie komisji majątkowej gdzie większość ludzi z komisjii ma postawione zarzuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem księdzem. Przez kilka lat pracowałem w Kraśniku na jednej z parafii. Uważam, że wobec sytuacji w jakiej Kraśnik i jego mieszkańcy się znajdują parafia Miłosierdzia Bożego wraz ze swoim proboszczem na czele nie ma prawa żądać tylu pieniędzy bo ludzie potrzebują ich bardziej. Niech się parafianie zrzucą. Poza tym było nie budować plebanii większej niż kościół to by starczyło na dach. Trochę pokory księże proboszczu. Bo przez takich jak Ty na wszystkich księżach ludzie wieszają psy, że zachłanni jesteśmy. I przestań księże podjudzać swoje Radio Maryjne szeregi. Szczęć Boże!
Czy ksiądz, który pracował w Kraśniku mógłby tak pomylić parafie ? W artykule jest mowa o kościele w dzielnicy Kraśnik Fabryczny, a "ksiądz" pisze o kościele w dzielnicy Piaski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...