Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy nie chcą stacji paliw przy ul. Willowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Nic nie budować, zburzyć istniejącą infrastrukturę, osiedle ogrodzić i postawić strażników, żeby mieszkańcy nie wychodzili. Chcą enklawy, będą mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcą stacji na osiedlu bo im domu stanieją o 30%? Jeśli tak się stanie to ja chętnie taki dom kupię za obniżoną cenę. Poza tym jaki wpływ na środowisko? Jeździć przez pół miasta żeby zaoszczędzić 10 groszy na litrze paliwa, smrodzić spalinami na innych osiedlach, to wtedy jest OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jakie to tępe snoby mieszkają w tych domkach. Teraz to juz straciły 30% jak się potencjalni klienci dowiedzieli jakie mieli by sąsiedztwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro szkodzi to zakazać im tankowania poza osiedlem a najlepiej administracyjnie zabrać samochody. Przesiądą sie na rowery i będzie z pożytkiem dla ich zdrowia, dla korków w mieście i dla innych. Hipokryci - stacja tak bo tankować trzeba ale gdzie indziej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni się cieszyć.Będą płacić mniejszy podatek katastralny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w pobiżu i bardzo sie ciesze, że będzie tam stacja paliw. Jestem za!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta stacja jest tam potrzebna ,ja i moi znajomi tez tak uważają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,większość z nas nie chciała by mieć pod oknem myjni bezdotykowej czynnej 24h, a stacja benzynowa to też mało przyjemna rzecz. Teksty typu "snoby" nie do końca są na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by mieć pretensje do Wydziału Planowania UM który do tej pory nie uchwalił miejscowego planu dla tego terenu (zresztą dla wielu innych dzielnic Lublina też nie ma). Wszystko byłoby jasne, gdzie są jakie tereny i gdzie można budować stację paliw a gdzie nie można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na tym osiedlu i nie ma tutaj stacji paliw, trzeba wyjezdzac z osoedla zeby zatankowac...CHCEMY STACJE PALIW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie zgodzimy sie na te stacje tak blisko blokow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnej stacji paliw przy Ogrodzie Botanicznym...., jak można do czegoś takiego dopuścić... Stacja paliw jest potrzeba ale na pewno nie tam to wszyscy śmierdzi jakimiś dziwnymi układami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępe snoby? Gratuluję kultury osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnioskujemy o budowę stacji paliw w tym rejonie, dlaczego mamy jeździć do najbliższej stacji kilka km? Zadymę robią zawsze ci sami pieniacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snoby to osoby przywiązane do danej rzeczy, marki.To są warchoły i to jest prywata. Tak określa się osoby które przekładają interes prywatny, nad publiczny./ potrzeby, publiczne, pozostałych członków społeczności/ Mają mentalność Kalego -jak ja mam to dobrze, jak inni mają to bardzo żle. Jak ja korzystam-dobrze. Inni korzystają-żle.Jak nie umieją żyć wsród ludzi to...won na Marsa/planeta, nie baton/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie stacje benzynowe precz z Lublina! Najlepiej na odległość wynoszącą min 10x długość węża dystrybutora od granic miasta ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadek wartosci ceny nieruchomosci to tylko poboczny minus budowy stacji paliw w tym miejscu. Czy osoby ktore wyzywaja mieszkancow domkow od snobow i tak bardzo chca stacje paliw na tym osiedlu chcialyby miec widok na dystrybutor w odleglosci kilkudziesieciu metrow od okna? To jakas kpina ten pomysl! A jezeli macie samochod to argument zeby miec stacje w poblizu domu to absurd. Chyba samochod to przedmiot mobilny? I chyba nikt nie jezdzi po paliwo specjalnie na stacje zatruwajac okolice tylko wlacza mozg i planuje takie ciezkie zakupy z wyprzedzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delta K ma siedzibę przy Północnej i dużo miejsca wokół pod Stację paliw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, zawsze słychać tylko takich na "nie". Nie dla stacji, nie dla myjni, nie dla masztu telefonii! A ja to wszystko chcę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...