Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy nie chcą stacji paliw przy ul. Willowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 r. o 07:55 Powrót do artykułu
ciemnogród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działka należy do Lidla, więc pozamiatane. Mieszkańcy mogą sobie protestować, ale to nic nie da. Chyba że zbojkotują zakupy w lidlu buhahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to typowe dla tego narodu ,budowac ale nie kolo mnie !!!!Ciemnogrod i nic wiecej .Ludzie zapominacie ze jest 21 wiek i ludzie juz byli w kosmosie .Jak buduja jest zle jak nie buduja jest tez zle ,oj narodzie otrzasnij sie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To buduj stację paliw koło siebie de..lu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podaj swoj adres przekaze inwesrorowi moze tobie pod oknem postawi a moze na terenie ogrodu botanicznego wybuduje za jednym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podaj swoj adres przekaze inwestorowi moze tobie pod oknem postawi a moze na terenie ogrodu botanicznego wybuduje za jednym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem ze ty jezdzisz? nie oceniaj innych swoja miara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stacja paliw nie, elektrownia na słomę nie, maszt nie, Oj ludzie ludzie nic wam się nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lecz kompleksy u lekarza nie w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mieszkam na tym osiedlu i nie ma tutaj stacji paliw, trzeba wyjezdzac z osoedla zeby zatankowac...CHCEMY STACJE PALIW!!!
To może niech od razu wybudują Ci ją obok twojego miejsca parkingowego czy garażu, żeby tylko sięgnąć do dystrubutora...ja mam do najbliższej stacji 4km i nie płaczę. Najlepiej komuś postawić uciążliwy obiekt pod nosem, a samemu mieć cicho i pachnąco pod oknem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidujmy zatem wszystkie stacje paliw w całym Lublinie i umieśćmy je tam gdzie jeszcze ciemnogród żaden nie mieszka. Ciemnogrodowi z ulicy Willowej powinno się zabronić korzystania z innych stacji paliw w całym województwie lubelskim lub powinno się od nich pobierać większą stawkę za paliwo, bo przecież ktoś jakieś opary musi wdychać i nie robi z tego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im większa infrastruktura osiedla tym wartość działki rośnie gdyż wszystko co potrzebne do egzystencji jest "w zasięgu ręki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niech to będzie statoil bo tylko tam tankuje... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stacja benzynowa nie może się znajdować 30 metrów od głównego wejścia do Ogrodu Botanicznego. Jest wiele lepszych lokalizacji np. w zdłóż ulicy Poligonowej. Wyjazd oraz wjazd ze stacji będzie przebiegać poprzez parking Ogrodu Botanicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą sobie chcieć lub nie. Stacja będzie, i to z cenami jak dla willowców się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że stacja na Botaniku jest bardzo potrzebna. Mieszkańców stale tu przybywa, zatankować nie ma gdzie. Niestety, ale takie są uroki życia w mieście - rozumiem że mieszkańcom 16 domów ten pomysł się nie podoba, ale stacja będzie służyć mieszkańcom kilkuset domków i mieszkań w okolicy. Na tym właśnie polega dobro wspólne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stacja paliw to nie sklep, gdzie idzie matka z dzieckiem czy staruszka - można do niej dojechać. Nie widzę problemu w tankowaniu przy Rondzie Krwiodawców lub Al. Solidarności. Oczywiście rozumiem wszystkich, którzy jadą samochodem wyrzucić śmieci do osiedlowego śmietnika. Ale to, że ma powstać stacja powinno być wiadomo znacznie wcześniej. Tak, aby ktoś, kto kupuję dom lub mieszkanie był tego świadomy. Nie robi się takich niespodzianek. Szczególnie, że maja one dość wymierne konsekwencje. Nie widzę problemy, aby po dokończeniu Północnej w stronę Botanika, stacja była po stronie górek, między drogą a lasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zlikwidujmy zatem wszystkie stacje paliw w całym Lublinie i umieśćmy je tam gdzie jeszcze ciemnogród żaden nie mieszka. Ciemnogrodowi z ulicy Willowej powinno się zabronić korzystania z innych stacji paliw w całym województwie lubelskim lub powinno się od nich pobierać większą stawkę za paliwo, bo przecież ktoś jakieś opary musi wdychać i nie robi z tego problemu.
o to o to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla stacji i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ede napisał:
Czy osoby ktore wyzywaja mieszkancow domkow od snobow i tak bardzo chca stacje paliw na tym osiedlu chcialyby miec widok na dystrybutor w odleglosci kilkudziesieciu metrow od okna? A co to za różnica, czy będziesz miał widok na Lidla, czy na Lidla i dystrybutor? Ja mam widok z okna na osiedlową ulicę i parking, i też mam marudzić że nie chcę samochodów oglądać z okna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...