Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy zaniepokojeni odrzutowcami F-16 nad Lublinem

Utworzony przez ~marek~, 9 czerwca 2010 r. o 15:34 Powrót do artykułu
~NNN~ napisał:
PZRYJDZIE CZAS ZE TY JESCZE ZLAPIESZ I ZE STARCHU W GACIE BEDZIESZ ROBIL JAK KTOS CI PIERDNIE A TY SIE WYSTRASZYSZ BLAHAHHAHAHAHAHAHA
rosnia maly mocher wspomoz ojca rydzyka masz tu nr 566108100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Nareszcie jakieś piękne dzwięki na tym miastem =)! Bo juz mam dosc zawodzeń czarnosukienkowych w kosciolach odprawiajacych modly do ołatarzy i figur i blokujacych ulice podczas parady złotego cielca (tkz. boże ciało)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Super! Nareszcie jakieś piękne dzwięki na tym miastem =)! Bo juz mam dosc zawodzeń czarnosukienkowych w kosciolach odprawiajacych modly do ołatarzy i figur i blokujacych ulice podczas parady złotego cielca (tkz. boże ciało)!
izrael czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan zdzich napisał:
Tak siem wystraszyłem aż mje piwo z ręki wypadło
Po to F16 latają, abyś nigdy nie miał kłopotów z kupnem piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie uprzedził o tym,że tuż nad głowami będą latać z ogromnym hukiem F-16.Co to k..wa poligon czy miasto do ch..a?!Po kiego 3 razy przelatywały?!Za czyje pieniądze latały?!Teraz rządzi PO,to niech same płaci,a tak z naszych kieszeni to idzie.Na WP napisałem 3 posty i żaden się nie ukazał.Ciekawe,bo paszkwile same to puszczają od razu.Te loty niczemu nie służyły,a tylko dzieci wystraszyły,które zaczęły płakać,a i starsi się gorzej poczuli.W ryj natrzaskać tych pomysłodawców,co mysleli,że Jarka wystraszą.Paszoł won z takim pomysłami z Lublina i za swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piloci maja rozkaz wylatania 100 godzin w przeciągu najbliższych 30 dni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wspaniałego! Jestem pod niesamowitym wrażeniem. Przepraszam, może to kogoś boli, ale ja poczułem zazdrość, że ktoś sobie w ten sposób lata. Wolność w pełnym tego słowie znaczenia. Ryk i huk jaki sprawiły te myśliwce są nie do opisania. Zapraszam fascynatów 19 czerwca do Dęblina na pokazy lotnicze. Kilku kumpli (teraz oficerów) namawiało mnie, żeby wstąpić do woja na lotnika. Przestraszyłem się - mój błąd! Pozostaje mi jedynie kleić modele i obserwować wspaniałych i odważnych ludzi w powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szdoda że były tylko 2... Oczekujemy sprawnej i wyszkolonej armii, ale jak co do czego to wielkie halo! Samochód jeździ tam gdzie jest ulica, samolot lata tam gdzie ma odpowiedni korytarz. Efekty uboczne (przestrach, szok) mogą mieć tylko pozytywne strony - wyeliminują ciemnogród z tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myslałam że zawału dostanę, huk niesamowity, już bałam się że to jakieś bombardowanie zaraz będzie :/ przyrzekam dawno się tak nie przestraszyłam jak dzisiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...