Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirek Olszówka nie żyje

Utworzony przez Hirek Wrona, 30 listopada 2010 r. o 23:02 Powrót do artykułu
Nie mogę uwierzyć... Bezsensowna, niepotrzebna śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie mi go szkoda...byl swietnym menagerem i tak aktywnym i wesolym czlowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był dobrym , ciepłym, wrażliwym i mądrym człowiekiem.Kochał i szanował innych. Takich ludzi jest niewielu w świecie naszym- złym , agresywnym, pełnym pomówień , nienawiści i bezwzględności w dążeniach do karier, nieliczenia się z drugim człowiekiem, posługiwaniem się intrygą i kłamstwem. Zabrano nam człowieka, który był jednym z najlepszych w naszym lubelskim światku. Żal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki smutek i ogromna strata... wspanialy czlowiek i swietny organizator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo lubil swa prace, ktora byla po prostu pasja. bardzo tez lubil i cenil artystoov dla ktorych pracowal. przez te 16 z gora lat wiele z nimi zbudowal. wielki zal... maciek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMUTEK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] żal, smutek, łzy...[*] Łączymy sie w bólu z Rodziną ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno i żal gdy odchodzą ludzie tacy ja p Mirek z głową pełną pomysłów do tworzenia piękna.bardzo sympatyczny człowiek i ten uśmiech pomimo choroby.Szkoda że udało mi sie spotkac tego człowieka juz jako pacjenta. Niech Pan otworzy swe drzwi dla Ciebie ,aby mógł zobaczyć jak wartościowego człowieka zawezwał do siebie.Spoczywaj w Pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirku z wielkim żalem żegnamy Cię.Dziękujemy za Ukrainnych i Harmonię.Ania i Tatiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł ktoś, kto naprawdę zmieniał swiat na lepsze. Wielka strata (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Przyjacielu, mówiłeś niedawno, że musimy pogadać, nie pogadamy już. Trzymaj się Małgosiu, jesteśmy z Tobą. Wojtek i Beata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj. Spotkaliśmy się parę lat temu. Udało nam się zrobić wspólnie dwa niezapomniane koncerty Voo Voo i Maćka Maleńczuka z Bartkiem Łęczyckim w Modliborzycach, gdzie Mirek się urodził i spędził dzieciństwo. Był człowiekiem który miał "wizje - widzenia" i potrafił je przeobrazić w niesamowite wydarzenie artystyczne. Po piętnastu latach nadal pamiętam koncert w kamieniołomach Kazimierza Dolnego. Koledzy, Męska Muzyka, Inne Brzmienia - było wiele tych perełek. Ile jeszcze mogłoby się wydarzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki człowiek,ciepły i szczery,nigdy się nie poddawał będę pamiętał o Tobie Mirku do końca życia świat jest niesprawiedliwy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle rzeczy zrobił w życiu, ze chciałoby sie jeszcze, Zrobił dla Lublina więcej niż niejedna kulturalna instytucja zatrudniająca wiele osób. A koncert w Kamieniołomach pommimo, ze to było ..kiedy? ....dobre 10? - 15? lat temu pamietam jakby to było wczoraj. Coś niesamowitego...chocby za to....chapeau bas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, kiedy on rządził Graffiti, to był klub z prawdziwego zdarzenia, pod innymni zszedł na psy. I ten Teatr Scena Ruchu z muzyką Voo Voo... pamiętam...żegnaj (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yoyo napisał:
W 1977 roku przygotował " Flotę Zjednoczonych Sił – Najlepsi śpiewają Voo Voo” z udziałem: Kayah.... - to kayah miała wtedy 9 lat?
Żal mi Ciebie i zstyd za Ciebie malutki człowieczku z malutkimi problemkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Znałam tego człowieka chwilę. Przypadkiem. Ciepły, uśmiechnięty. Chciałam podziękować za płytę...Dziekuję...
Ja także, choć przez te chwilę jakby całe życie. Nauczył mnie dużo, dał dużo dobrej energii. Brak mi będzie rozmów, długich, wesołych. Jest Ci lepiej teraz, do zobaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy pamietac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...