Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mniej zniżek w lubelskich przedszkolach

Utworzony przez Gość, 26 lipca 2011 o 20:58 Powrót do artykułu
dziwne, a mnie się zawsze zdawało że żaby się zdecydować na troje i więcej dzieci to najpierw trzeba mieć całkiem niezłe zaplecze finansowe...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak się ma dwoje dzieci i to chodzących do przedszkola to się jest gorszym i nikt zniżki nie da bo po co? niech ci co mają troje dzieci nie płacą za jedno chodzące do przedszkola dziecko a inni bulą kasę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z przedmówcą, żeby mieć troje dzieci i więcej potrzeba bardzo szerokiego zaplecza finansowego. Wniosek jest więc prosty, jeśli kogoś stać na "wielodzietność", stać go również na wszelkiego rodzaju opłaty. Ludzie z jednym czy dwojgiem dzieci są tu dyskryminowani. A to niejednokrotnie oni potrzebują większej pomocy finansowej. Nikt nie weźmie pod uwagę tego, że z prostych przyczyn ludzie nie decydują się na więcej niż jedno czy dwoje dzieci. Dziecko jest skarbonką bez dna, trzeba mu zapewnić wszystko co niezbędne do życia, dać wykształcenie, pomóc w usamodzielnieniu się. O takich ludziach nikt nie pomyśli, żeby dać jakieś wsparcie materialne. Co ma do tego wielodzietność. Bądźmy wszyscy traktowani na równi!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu podejście magistratu uważam, że jest jak najbardziej słuszne. Ulgi typu "trzecie dziecko i następne za darmo" w takich instytucjach jest naruszeniem równego traktowania obywateli. Aczkolwiek, sklep czy jakiś klub, może sobie takie zniżki wprowadzić. Pomoc powinna być nie przez takie ulgi, ale równe dofinansowanie na każde dziecko. A ci co piszą, że dla trójki dzieci trzeba "bardzo szerokiego zaplecza finansowego", to nawet jakby wygrali w totka parę milionów, to pewnie na to nie zdobyliby się. Do tego trzeba przede wszystkim miłości i poświęcenia siebie i swojego czasu. Wtedy częste wakacyjne wyjazdy w ciepłe i dalekie kraje, które tak wielu rajcują, muszą ustąpić innym wydatkom, stać cię na to?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mieszkaniec wsi Lublin napisał:
Tu podejście magistratu uważam, że jest jak najbardziej słuszne.
ale magistrat jest za zniżkami-źle zrozumiałeś tekst
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polskie państwo nie wspiera rodziny w żaden sposób i pasożytuje na swoich obywatelach już prawie opodatkowując podatki. Czytam że niektórzy uważają że trzeba mieć spore zaplecze żeby mieć 3 dzieci, uważam że to nie tak, trzeba mieć porostu inną mentalność- nie proaborcyjna psychicznie i fizycznie.Uważam że to niesłuszne -cofnięcie tej ulgi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro ulgi dla rodzin wielodzietnych są naruszeniem zasady "równego traktowania", to czym jest np. pierwszeństwo w przyjmowaniu do przedszkola dzieci samotnych matek? Czy to też wojewoda wyprostuje? A może po prostu są równi i równiejsi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niezgodne z konstytucją? Słowo wytrych. Dzięki temu kasa miasta dostanie więcej pieniędzy Czy z zgodne z konstytucją jest, że wojewoda Tokarska ma służbowy samochód a ja nie mam?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: