Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Moje dziecko żyło dwa dni. To wina lekarzy\"

Utworzony przez i-ti, 27 października 2010 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Panie Marcinie o moje wykształcenie proszę się nie martwić, 5 lat studiów i 3 lata aplikacji są dla mnie w zupełności satysfakcjonujące!Pozostawię więc Twój wpis bez komentarza. Mam tylko nadzieję, że Prokuratura mądrze zajmie się tą sprawą a Sąd wyda sprawiedliwy wyrok!Tego Aga Ci życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
KOCHANI CHCIAŁABYM WAS TUTAJ TROCHĘ POGODZIĆ, BO NAPRAWDĘ NIE WIECIE O CO CHODZI. NIE MAMY ŻALU DO IZBY GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEJ TYLKO DO OSÓB Z ODDZIAŁU RATUNKOWEGO. A JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE LUDZIE TAM PRACUJĄCY RATUJĄ ŻYCIE A NIE POZBAWIAJĄ INNYCH SENSU ŻYCIA. MAMA ANIOŁKA FRANKA
A ja nie obwiniam lekarzy!!! Sama sie zastanów nad soba bo kazda kobieta dobrze wie ze w ciazy lepiej nie prowadzic samochodu a w ostatnich miesiacach to juz tym bardzie bo różne rzeczy mogą sie zdarzyc. Obwiniasz lekarzy zeby nie myslec o tym ze duża czesc winy lezy po twojej stronie. To przykre co cie spotkalo i nie zycze tego nikomu ale nie rob krzywdy osobom którzy probowali ci pomoc bo jak sama powiedzialas lekarze robili ci badania. Gdyby nic nie zrobili to moglabys uwazac ich za winnych. Lekarze maja swoje procedury i musza sie ich stosowac. Wiec nie zwalaj na nich odpowiedzioalnosci za to ze TY nie jestes do konca odpowiedzialna. Bylo pomyslec jakie konsekwencje bedzie miala jazda samochodem w 8 miesiacu ciazy.Współczuje Ci bardzo bo wiem co znaczy stracic częśc siebie ale to nie lekarze ponosza wine za smierc twojego synka. Wiele osób ci współczuje ale zastanów się czy robia to szczerze!!! Bo napewno za twoimi plecami sie zastanawiaja i mowia "PO CO ONA JECHALA TYM SAMOCHODEM". Latwo jest na kogoś zwalić wine ale wyrzuty sumienia i tak nie zniknal!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno. Nie wygrasz w sądzie bo twoje zarzuty są bezpodstawne. Nie znam cie i dlatego oceniam to wszystko szczerze i bezstronnie i myśle ze poza toba nikt tu winy nie ponosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko jedno do powiedzenia. A gdyby w tym wypadku nie zginęło twoje dziecko tylko dziewczynka idaca po chodniku przy tej latarni na ktora wjechalas to kogo byś obwiniała???? Widzialam ten wypadek i bezmyslnosc kierowcy mnie przeraza!!! WŁĄCZ MYŚLENIE KOBIETO!!!! Jakbyś sie czuła jakbys to ty ja zabila w sumie to ty zabilas swoje dziecko wsiadajac do tego samochodu. A skoro masz tylu "PRZYJACIÓŁ" którzy cie bronią to nie mogłas kogos poprosic zeby cie zawiozł???? Gdzie oni wtedy byli??? Do szpitala moment przyjechali skoro sie upominali o twoje badania. Także sama jestes sobie winna i nie obwiniaj lekarzy za swoja BEZGRANICZNA GŁUPOTE!!! A nawet jesli wygrasz w co wątpie to wiesz skad dostaniesz kase z ludzkich kieszeni i dlatego nie mam litosci dla bezmyslnych sprawców wypadków bo marnujecie pieniądze ludzi odpowiedzialnych i ciężko pracujących na te składki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentator napisał:
Może jak by matka tego dziecka dała łapówkę tym sku***synom to by ją zbadali.
Ciekawe co drogi Komentatorze powiesz jak ciężko zachorujesz? Powierzysz swoje życie jaskiemuś "sku***synowi"? Zycie kołem się toczy i pisze często zaskakujące scenariusze... Jeszcze skamląc w zębach przyniesiesz łapówkę i będziesz błagał o pomoc jednego z tych ,jak piszesz, "sku***synów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dagmara napisał:
Jeszcze jedno. Nie wygrasz w sądzie bo twoje zarzuty są bezpodstawne. Nie znam cie i dlatego oceniam to wszystko szczerze i bezstronnie i myśle ze poza toba nikt tu winy nie ponosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupia ci*** - jak mozna w 8 miesiacu jezdzic samochodem-a potem jeszcze obwiniac o wypadek lekarzy. Idiotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...