Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morawiecki: "W Lublinie taniej niż w Londynie". Ale zarobki dużo mniejsze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2017 r. o 09:28 Powrót do artykułu
Wykres dochodów z VAT na przestrzeni kilkunastu lat świetnie oddaje skalę złodziejstwa za rządów PO. O ironio, to PO dokonała jedynej w tym okresie podwyżki VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie ma pracodawcow w lublinie ktorzy by musieli konkurowac o pracownika to i zarobki nie ***a, co to wogole za porownanie mati wymyslil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie eskpert tylko pisowski trol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja skonczylem umcs a zarabiam 2800 brutto ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak 'któś' z psidzielni 'kawał zasunie', to nic, tylko 'pękać ze śmiechu'... ;-) :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem UP a zarabiam minimalną krajową bo nie mam pleców i znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie narzekać, tylko brać się do roboty! Ja pracuje w Lublinie /praca naukowa/ i w Wawie/ praca zarobkowa/, zarabiam od 15k do 20k PLN . W przyszłości jeszcze więcej. Bez żadnych znajomości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykres dochodów z VAT na przestrzeni kilkunastu lat świetnie oddaje skalę złodziejstwa za rządów PO. O ironio, to PO dokonała jedynej w tym okresie podwyżki VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Londynie, wynajecie pojdynczego pokoju to wydatek ok £ 120 i to nie w centrum, a na obrzezach, i o bardzo niskim standarcie , tygodniowka komunikacjii miejskiej £30 , wyzywienie, jesli ktos nie jest specjalnie wymagajacy to £40-50, na tydzien. Najlepsze zarobki to prace manualne w budownictwie, dobry hydraulik, tynkarz, stolarz, porafi zarobic 600-800£ na tydzien, minus podatki w sumie ok 20%. Na "zmywku" ,czy w sklepie mozna zarobic ok 300£ na tydzien. Obecnie £ to 4, 80-4, 90zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ja skonczylem umcs a zarabiam 2800 brutto ;/
Jaki kierunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL i posady: nauczyciel, leśniczy, sprzątaczka, woźna - decydujące są znajomości i przynależność partyjna, w myśl rozszerzenia skrótu – Posady Swoim Ludziom. Patrz urzędy, gminy, starostwa, powiaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie pracują ci, którzy mają plecy, a reszta absolwentów albo wyjechała, albo siedzi na bezrobociu - stąd taka wysoka średnia zarobków. Chyba że do tej średniej wliczają się absolwenci pracujący na zmywaku za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kto chce to w Lublinie DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ ZNAJDZIE. Tylko trzeba chcieć a nie siedzieć na tyłku i czekać aż sama przyjdzie!
haha lol, dobry żart, uśmiałam się przednio. Owszem, znajdziesz jakąśtam pracę w Lublinie, ale ciężko powiedzieć, że jest ona dobrze płatna. Ewentualnie Twoje 'chcieć a nie siedzieć na tyłku' odnosi się do 'tak tato, chcę tę pracę' to masz racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi jeszcze taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest absolwent, czy do średniej wliczają posłów i ministrów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki amator,. W ekonomii liczy się siła nabywcza płacy, a jej jej wielkość nominalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Lol napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Kto chce to w Lublinie DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ ZNAJDZIE. Tylko trzeba chcieć a nie siedzieć na tyłku i czekać aż sama przyjdzie!
haha lol, dobry żart, uśmiałam się przednio. Owszem, znajdziesz jakąśtam pracę w Lublinie, ale ciężko powiedzieć, że jest ona dobrze płatna. Ewentualnie Twoje 'chcieć a nie siedzieć na tyłku' odnosi się do 'tak tato, chcę tę pracę' to masz racje.
Trzeba było iść na informatykę a nie kończyć teologię na KUL, wtedy nie pisałbyś takich bzdur. Może zapisz się do PiS? Tam takich potrzebują. Bez kwalifikacji za to wiernych partii. Misiewicze dostają niemałe pobory.
Wielu absolwentów teologii zarabia dużo więcej niż informatycy. To nie jest taki zły kierunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz Morawiecki to oszust złodziej i zbrodniarz przeciwko ludzkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisz w google: legislacja KPA ->  zakladka stanowiska -> stanowisko ABW. (Informacja publiczna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentem KUL i po 15 latach pracy zawodowej zarabiam 15 tys. brutto. Myślę, że w Polsce wynagradza się już za wiedzę i doświadczenie podobnie jak w całej Europie. Oczywiście, tam gdzie jest mnóstwo firm, tam wynagrodzenia są większe - tutaj widzę problem Lubelszczyzny. Dlatego takie wyniki sondażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...