Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista walczy o życie, potrzebna krew

Utworzony przez hmm, 13 czerwca 2013 r. o 14:57 Powrót do artykułu
Pozdrowienia dla motocyklisty, który po wyjechaniu z toru, wyprzedzał mnie (motocyklistę) dzisiaj na Zemborzyckiej jadąc na kole. Jechałem spokojnie, na budziku miałem 110 (na wysokości BMW). Miałem zamiar wyprzedzić kilka puszek, zerknąłem w lusterko, i kiedy nie zauważyłem Twojego światła wiedziałem że wyprzedzanie muszę sobie darować. Ślicznie Ci ta zabawka idzie na koło :). Pojechałem za Tobą i Twoim kolegą przez Diamentową. Ostro jechaliście. Dziwi mnie tylko to że wyjeżdżaliście z toru. Była godzina koło około 17,30. Motosekcja udostępnia tor zazwyczaj do 20,00. No ale przecież nie ma to jak poświrować po mieście, tor jest dla mięczaków. Gwarantuje Ci kolego, że gdyby moja koleżanka blondynka, była w tym miejscu podczas Twojego wyprzedzania co ja i zdecydowałaby się skręcić w lewo, w posesję, lub wyprzedzić auto przed nią - wjechałbyś jej na dach bo nie dałbyś jej szans na zauważenie Twojego światła w lusterku. Ile tam miałeś na tym kole? 140? Więcej? Ciekawe czym byś zahamował gdybym się nie domyślił dlaczego nie widzę Twojego światła? Ciekawe czy na torze byłeś po to by podśmichujki se porobić z chłopaków którzy trenują? SAMOCHODZIARZU PATRZ W LUSTERKA. MOTOCYKLISTO DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ. Żeby była jasność. Nie wszyscy motocykliści są święci. Nie po to kupuje się moto by jezdzić zgodnie z przepisami i stać w korkach. Należy jednak odróżnić przekraczanie przepisów, od gówniarskiej fantazji i bezmózgowia. Co do Was drodzy puszkarze (kierowcy osobówek). "Pół" metra miejsca nic nie kosztuje, nie przelatujcie na "późnym" pomarańczowym bo nie chcemy gościć na tylnym siedzeniu Waszej "Skody", włączając się do ruchu czy to w lewo czy w prawo sprawdźcie czy wolne są obie strony drogi, dajcie sobie spokój z próbami ścigania się z nami - większość z nas ma poniżej 4s do 100 a wielu poniżej 3s.  I skończcie pie...ć że "sportowy motor i młody chłopak to wiadomo" NIC NIE WIADOMO !!! po za tym że szkoda chłopaka i że trzeba pomóc kto może  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklisci to takrze ludzie, docenic trzeba takie osoby ktore wszystko robia dla tego chlopaka, a jakby to byl wypadek samochodowy to ciekawa jestem na co zwalic wine, kazdy z nas mogl byc na jego miejscu. Wiec nie widze problemu zeby nie robic takiej akcji jak oddanie krwi,jakby i dla was jakas bliska osoba byla na jego miejscu sadze ze byscie zrobili to samo,motocyklisci nie sa dawcami ktos tak kiedys powiedzial i kazdy widzi to samo.Ale jak zrobia jakis blad to kazdy odwazny i wypomina a ile dobrego robia dla innyh ludzi,popatrznmy nawet jakie akcje promuja motocyklisci dla dzieci.Oni tez oddaja krew dla chorych a jak ktos nie chce oddawac to przynajmniej niech sie nie osmiesza puplicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba nie jest odpowiednie miejsce i czas zeby tak pisac.....stało sie i chłopak potrzebuje pomocy a nie tego czy zrobił zle czy nie....tępi jestescie....ja niestety nie moge pomoć bo nie mam takiej krwi ale popytam :) życzę powodzenia i jestem pewna ze z chłopakiem bedzie wszystjo dobrze:) nadzieja daje duużo:) pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla motocyklisty, który po wyjechaniu z toru, wyprzedzał mnie (motocyklistę) dzisiaj na Zemborzyckiej jadąc na kole. Jechałem spokojnie, na budziku miałem 110 (na wysokości BMW). Miałem zamiar wyprzedzić kilka puszek, zerknąłem w lusterko, i kiedy nie zauważyłem Twojego światła wiedziałem że wyprzedzanie muszę sobie darować. Ślicznie Ci ta zabawka idzie na koło :). Pojechałem za Tobą i Twoim kolegą przez Diamentową. Ostro jechaliście. Dziwi mnie tylko to że wyjeżdżaliście z toru. Była godzina koło około 17,30. Motosekcja udostępnia tor zazwyczaj do 20,00. No ale przecież nie ma to jak poświrować po mieście, tor jest dla mięczaków. Gwarantuje Ci kolego, że gdyby moja koleżanka blondynka, była w tym miejscu podczas Twojego wyprzedzania co ja i zdecydowałaby się skręcić w lewo, w posesję, lub wyprzedzić auto przed nią - wjechałbyś jej na dach bo nie dałbyś jej szans na zauważenie Twojego światła w lusterku. Ile tam miałeś na tym kole? 140? Więcej? Ciekawe czym byś zahamował gdybym się nie domyślił dlaczego nie widzę Twojego światła? Ciekawe czy na torze byłeś po to by podśmichujki se porobić z chłopaków którzy trenują? SAMOCHODZIARZU PATRZ W LUSTERKA. MOTOCYKLISTO DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ. Żeby była jasność. Nie wszyscy motocykliści są święci. Nie po to kupuje się moto by jezdzić zgodnie z przepisami i stać w korkach. Należy jednak odróżnić przekraczanie przepisów, od gówniarskiej fantazji i bezmózgowia. Co do Was drodzy puszkarze (kierowcy osobówek). "Pół" metra miejsca nic nie kosztuje, nie przelatujcie na "późnym" pomarańczowym bo nie chcemy gościć na tylnym siedzeniu Waszej "Skody", włączając się do ruchu czy to w lewo czy w prawo sprawdźcie czy wolne są obie strony drogi, dajcie sobie spokój z próbami ścigania się z nami - większość z nas ma poniżej 4s do 100 a wielu poniżej 3s.  I skończcie pie...ć że "sportowy motor i młody chłopak to wiadomo" NIC NIE WIADOMO !!! po za tym że szkoda chłopaka i że trzeba pomóc kto może  
b;le ble ble jeżdże autiem i nie zamierzam w żaden sposób ułatwiać Wam łamania przepisów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla motocyklisty, który po wyjechaniu z toru, wyprzedzał mnie (motocyklistę) dzisiaj na Zemborzyckiej jadąc na kole. Jechałem spokojnie, na budziku miałem 110 (na wysokości BMW). Miałem zamiar wyprzedzić kilka puszek, zerknąłem w lusterko, i kiedy nie zauważyłem Twojego światła wiedziałem że wyprzedzanie muszę sobie darować. Ślicznie Ci ta zabawka idzie na koło :). Pojechałem za Tobą i Twoim kolegą przez Diamentową. Ostro jechaliście. Dziwi mnie tylko to że wyjeżdżaliście z toru. Była godzina koło około 17,30. Motosekcja udostępnia tor zazwyczaj do 20,00. No ale przecież nie ma to jak poświrować po mieście, tor jest dla mięczaków. Gwarantuje Ci kolego, że gdyby moja koleżanka blondynka, była w tym miejscu podczas Twojego wyprzedzania co ja i zdecydowałaby się skręcić w lewo, w posesję, lub wyprzedzić auto przed nią - wjechałbyś jej na dach bo nie dałbyś jej szans na zauważenie Twojego światła w lusterku. Ile tam miałeś na tym kole? 140? Więcej? Ciekawe czym byś zahamował gdybym się nie domyślił dlaczego nie widzę Twojego światła? Ciekawe czy na torze byłeś po to by podśmichujki se porobić z chłopaków którzy trenują? SAMOCHODZIARZU PATRZ W LUSTERKA. MOTOCYKLISTO DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ. Żeby była jasność. Nie wszyscy motocykliści są święci. Nie po to kupuje się moto by jezdzić zgodnie z przepisami i stać w korkach. Należy jednak odróżnić przekraczanie przepisów, od gówniarskiej fantazji i bezmózgowia. Co do Was drodzy puszkarze (kierowcy osobówek). "Pół" metra miejsca nic nie kosztuje, nie przelatujcie na "późnym" pomarańczowym bo nie chcemy gościć na tylnym siedzeniu Waszej "Skody", włączając się do ruchu czy to w lewo czy w prawo sprawdźcie czy wolne są obie strony drogi, dajcie sobie spokój z próbami ścigania się z nami - większość z nas ma poniżej 4s do 100 a wielu poniżej 3s.  I skończcie pie...ć że "sportowy motor i młody chłopak to wiadomo" NIC NIE WIADOMO !!! po za tym że szkoda chłopaka i że trzeba pomóc kto może  
Bardzo słuszna uwaga. Swego czasu, jak większość motocyklistów woziłem na swojej puszcze tą słynną nalepkę "patrz w lusterka...." Ale zdarłem ją na pierwszym postoju, kiedy to jadąc obwodnica Piask spojrzałem w lustro, potem właczyłem kierunkowskaz z zamiarem zmiany pasa z lewego na prawy, potem znowu spojrzałem w lustro i zanim mój wzrok dobiegł do lusterka i zobaczył jeden motocykl, w tym ułamku sekundy kiedy to odwracałem głowę  w kierunku prawego lustra wyprzedziło mnie 3 sztuki. Krew mnie zalała. Gdybym wykonał manewr bez ponownego upewnienia się miałbym minimum dwóch na prawych drzwiach i pewnie kolejne dwie gleby. Rozumię, że sporo kierowców nie używa lusterek, ale trzeba dać szansę tym, którzy jednak w nie przynajmniej czasem zaglądają. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów. Sam śmigam od 10 lat i na szybkich, i na mniej szybkich motocyklach. Ale staram się to robić z głową i robić wszystko, aby przede wszystkim dać się zauważyć, a nie jeździć na zasadzie - uważajcie bo jadę, bo tak właśnie zachowuje się większość szybkich i niewidocznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oh oh oh srcie sie bo to chyba jakis wasz znajomy, inaczej było by kal byscie go nie znali hahah cwaniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat dziwne, że co minutę w całej Polsce jest wypadek z udziałem motocyklisty... Jakby trochę pomysleli zanim coś odwalą nikt by nie ginął. Rok temu pochowałam kolegę... Jechał motorem i wjechał w samochód osobowy... Rodzina do tej pory nie może się ogarnąć po jego stracie... Ale czy oni myślą o tym? Motocykliści mają tylko jedno w glowie - jak najszybciej i bajerandzko dojechać... Szkoda tylko ludzi, którzy przez nich płaczą i giną. Bo ich organy ratują życie tysiącom ludzi dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat dziwne, że co minutę w całej Polsce jest wypadek z udziałem motocyklisty... Jakby trochę pomysleli zanim coś odwalą nikt by nie ginął. Rok temu pochowałam kolegę... Jechał motorem i wjechał w samochód osobowy... Rodzina do tej pory nie może się ogarnąć po jego stracie... Ale czy oni myślą o tym? Motocykliści mają tylko jedno w glowie - jak najszybciej i bajerandzko dojechać... Szkoda tylko ludzi, którzy przez nich płaczą i giną. Bo ich organy ratują życie tysiącom ludzi dziennie.
  Jeszcze kilka lat temu siedziałam i patrzyłam na podobne forum jacy ludzie są i ile wiedzą pomio twgo iż nie znają faktów .... do koleżanki wcześniej , dziewczyno nie masz pojęcia o czym mówisz ? Jacy są motocykliści a jacy są Ci co jeżdzą samochodem ? że nie jedzą na jednym kole i mają więcej zabudowy nad głową? . Skoro tak dobrze przychodzi Ci ocena motocyklisty to powiedz mi o czym myślą Ci kierowcy aut którzy siadają pod wpływem alkoholu i w każdym dniu musi być ich kilkoro ? No i właśnie co do wspomnień wiem cotoznaczy wypadek w którym bierze udział motocyklista wiem ile człowiek walczy o życie i jak ciężko się pozbierać , ale widziałam wypadek nie jaden a ostatnio najgorszy w swoim zyciu gdzie ojciec pijany leżał a dzieci 4 raanimowano i matke - niestety 3 przeżyła i szczerze mówiąc nie należe do rodziny ale zapomnieć się tego nie da ! :/ POWODZENIA I ZDROWIA ( PO WYJŚCIU ZE SZPITALA ŻYCIE STAJE SIĘ INNE ) BARDZIEJ DOWARTOŚCIOWANE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpier... się od chłopaczyny. znam go po pierwsze wiem jaka sytuacja i dajcie spokój. niemacie ochoty POMOC to walcie się na pysk. bierzcie może to pod uwagę ze każdego z nas może spotkać taka czy inna sytuacja ze będziemy potrzebować krwi !!! Myscie trochę bo niewiecie co i kogo czeka 5 min później...
  I dzięki takim wypowiedziom, przyjaciół i dobrych samarytanin nie znajdziesz... a i przychylności i zrozumienia próżno szukać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  I dzięki takim wypowiedziom, przyjaciół i dobrych samarytanin nie znajdziesz... a i przychylności i zrozumienia próżno szukać...  
  samarytan hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zawsze musi byc ktos co bedzie hejotwal? Kur.... wyjdzcie na dwor a nie tylko komp nie znacie sprawy a sie wpierniczacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomogę na pewno i życzę powrotu do zdrowia,udostepnione na facebooku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiadam grupe krwi 0Rh+  z tego cosieoriętuję moją grupę krwi mogę oddać każdemu, tylko slyszalam ze wymagana jest jakas waga ciała żeby móc oddać krew.. bardzo bym chciała pomóc tylko nie wiem czy bd mogła. wie ktoś coś na temat wymaganej wagi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b;le ble ble jeżdże autiem i nie zamierzam w żaden sposób ułatwiać Wam łamania przepisów :)
to się nie zdziw jak Ci kiedyś upier....olę lusterko :) i gwarantuję Ci że mnie nie dogonisz :) zniknę nim zdążysz powiedzieć "mać !!!" ;)  a poważnie to ok nie ułatwiaj bylebyś nie utrudniał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiadam grupe krwi 0Rh+  z tego cosieoriętuję moją grupę krwi mogę oddać każdemu, tylko slyszalam ze wymagana jest jakas waga ciała żeby móc oddać krew.. bardzo bym chciała pomóc tylko nie wiem czy bd mogła. wie ktoś coś na temat wymaganej wagi?
  Musisz ważyć powyżej 50kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz ważyć powyżej 50kg
czyli nie bd mogła oddać ... a na własną odpowiedzialność bym nie mogla oddac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżasta, 0Rh+ nie można oddać każdemu. To 0Rh- jest uniwersalną grupą krwi, bo nie posiada żadnych antyciał ;) Każdemu można ją oddać, ale osoba z taką grupą może przyjąć tylko i włącznie taką samą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sportowy motor, młody chłopak i wszystko jasne, jeżdżą jak idioci po Lublinie, jeszcze niewidziałem żeby któryś jechał 50km/h, tylko gnają 120 po mieście! to nie pierwszy i nie ostatni wypadek w tym sezonie który ledwie co się zaczął
68 km/h tyle miałem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Download: Super Friends 1980 Series ! Watch online: TV Mahou Sensou 1 2 3 4 5 6.15 Streaming: Newzoids . Torents: 2x17 Single Parents . Torents: arenasjc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Download: Documentary ! Watch online: Polar Bear Family And Me Streaming: Kristen Wiig . Torents: The Rachel Maddow Show 2019 12 18 720p MNBC WEB-DL AAC2 0 x264-BTW [eztv] . Torents: Where's Waldo? (TV series) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...