Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mówi, że żyje dzięki zakazowi aborcji. Protesty przeciwko wykładowi na KUL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2017 r. o 15:56 Powrót do artykułu
Zakazać wszystkiego, nawet masturbacji bo "życie się marnuje". Aborcja zakazana, teraz zakażą sprzedaży środków antykoncepcyjnych na receptę, poźniej może prezerwatyw a na końcu seksu dla przyjemności a jedynie w celu prokreacji. To chorzy fanatycy, dla nich kobieta to śmieć i inkubator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia Razem po raz kolejny się ośmiesza chcąc zakazywać wykładu a zatem ta partia jest przeciwko wolności słowa. Szkoda, że lewacy bronią drzew a są za zabijaniem dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlepek komórek to nie dziecko, nieuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to dziecko, a jeszcze kilka lat temu ciężko było doprosić się księdza by pochować zgodnie z obrządkiem kilkumiesięczny płód/dziecko po poronieniu. WSTYD hipokryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zakaz sprzedaży środków antykoncepcyjnych to też zabijanie dzieci? Stuknijcie się w puste, przesiąknięte fanatyzmem głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów lewacka burza w szklance wody. Żyjemy w WOLNYM kraju, jedni bawią się na Klątwie, inni bronią życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaz tych ksiezy, co chowaja plody, bo mi wiadomo, ze nadal odmawia wiekszosc z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBRONA RZYCIA OT POCZENCIA ASZ DO KARY SMIERDZI DLA LEWAKUF!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam szambo w gumiakach i dlatego chronie rzycie ot poczencia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszą sądem? Prawicowa hipokryzja! Obrażają, oczerniają, kłamią i wtedy jakoś nie myślą, że to niezgodne z prawem, a nawet z elementarnymi normami społecznymi. Na ostatniej miesięcznicy pocięli ludziom kurtki żyletkami. Co będzie za miesiąc? Potną im twarze? A tutaj straszą sądem za samo protestowanie? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabijam szczeniaki oras kotki i dlatego chronie rzycie ot poczencia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobilem lewakuw krzyrzem i dlatego obraniam rzycie poczente
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bije rzone i dzieci wienc chronie rzycie ot poczencia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu jakiś dyslektyk ma osobowość mnogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacka? Nie życzę sobie aby jakieś durne organizacje wprowadzały tylnymi drzwiami zakazy stosowania antykoncepcji hormonalnej pozbawiając kobiety skutecznych metod zapobiegania ciąży. To, w jaki sposób się zabezpieczam to moja i tylko i wyłącznie moja sprawa a nie jakiegoś łysego,starego pana nienawidzącego kobiet. Nie jestem za aborcją jako środkiem anty ale jestem za nowoczesną edukacją aby kobiety nie musiały niczego usuwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech studenci zbojkotują to spotkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zarodkami spuszczanymi w kiblu z krwią miesięczną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to lewicowe chcą zakazu na KUL wypad niech idą na drzewo, mam nadzieję że rektor KUL się nie ugnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to lewicowe chcą zakazu na KUL wypad niech idą na drzewo, mam nadzieję że rektor KUL się nie ugnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja to zło i bestialstwo i nie ma co tu ukrywać morderstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...