Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK. Pasażerowie skazanina kasowanie

Utworzony przez Bilet..., 5 listopada 2008 r. o 07:14 Powrót do artykułu
Witam! A wcześniej co robi, chyba wy spałiście. Moja żona odebrała karta elektroniczne przy 2 dni, bo załatwiła we wrześniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wniosek złożyłem w sierpniu bo wiedziałem, że bilet elektroniczny będzie mi potrzebny. Wniosek można składać od prawie 3 miesięcy !!! Przez 3 miesiące ludzie napewno kupowali bilety papierowe i byli informowani o złożeniu wniosku. Ale skoro komuś się nie chciało tego zrobić to cóż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku wstydził by się PAN. OD trzech miesięcy mpk trąbi jak tylko może o biletach elektronicznych a tu wielka tragedia. jestem na 100% pewny że Pan Jacek Szymański jest postacią fikcyjną spreparowaną na potrzeby artykułu. Wielkie halo z niczego. Jak zwykle chcemy wywołać burzę w szklance wody. A może niech Panowie redaktorzy zajmą się rzetelną pracą a nie szukaniem afery na siłę, ja rozumiem wierszówka i wogóle ale więcej rzetelnej pracy a mniej afer dla samych afer. "Pasażerowie skazani" - no proszę. A tak to ciekawę czy admin wytnie ten post, taki mały sprawdzian czy redakcja jest w stanie przyjąć krytykę czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...