Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Naprawdę chory ten świat skoro nazwanie kogoś od jego koloru skóry jest karalne. Biały to biały, białas, jak czarny jest czarny a nie zielony. Świat absurdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek Panie Pawle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli pracownik nie otrzyma wolnego kiedy chce, a jest narodowości żydowskiej, pracodawca zostanie przedstawiony jako antysemita? Podobnie nazwany zostanie złodziej kieszonkowy, który okradnie żyda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwanie żyda-żydem to już antysemityzm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc jeśli komuś, kto używa wody toaletowej, której zapach mi się nie podoba powiem coś w stylu "zabieraj stąd spasione dupsko, śmierdzielu/śmierdzielko" - to będzie proste stwierdzenie faktu i nazwanie rzeczy po imieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież słowo białas to nie jest zniewaga, ale powód do dumy. A to że oskarżyli mulatkę to dobrze, będzie mniej mużynów się do nas pachało. Powiedziałbym, że oskarżenie mulatki w naszym kraju za coś takiego to nękanie na tle rasowym i to w świetle prawa, ale sprawiedliwość musi być po stronie nas - białasów! Gbębmy mużynów i mulatów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycznie poprawnie powinien powiedziec,,Gdzie leziesz brudasie ?"i niech udowadnia że nie była brudna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to gówno obchodzi. Wystawiłem sobie pałac za 5 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko zaczęło się kiedyś od swojskiego Spie...aj Dziadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powieśmy ją, jak za starych dobrych czasów :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadmierna poprawność polityczna jest tym, co doprowadzi do upadku europy. Nie można nikomu niczego zakazać, bo już są to represje, albo prześladowanie na tle rasowym. Tak oto w wielu rozwiniętych krajach, ciemni mnożą się jak króliki żyjąc na socjalu, a biali, którzy uczciwie pracują, nie mają dzieci, gdyż to zbyt wiele kosztuje, a państwo nie pomaga uczciwym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier jakie newsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazła sposób na życie. Od jednego białego 2 tyś. zł. za procesik, to teraz podwoiła stawkę. Za trzy miech znów usłyszymy o "znieważeniu" tym razem przez np. 20-osobową ekipę kibiców i znów od każdego po 2 tysie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić, w Polsce rsizm ma się bardzo dobrze a na dodatek nie jest postrzegany jako coś złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...