Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaki żuk tacy obrońcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jakos tak zawsze kojarzy sie z chamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pis jak postępuje w sejmie nie dopuszczając opozycji do głosu? Lekceważą wszyskich. To niech się nie dziwią że ich też lekceważą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PO jakos tak zawsze kojarzy sie z chamstwem.
Chyba tylko nielicznym i zapatrzonym w pierwszego sekretarza...wróć - szefa partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni radni PIS, PKB spadło do poziomu poniżej oczekiwań. Jarosław Kaczyński uzasadnił to brakiem inwestycji. Akurat Żuk inwestuje bardzo dużo. Jego obecność jest więc na rękę partii rządzącej. Powiedzcie proszę co jeszcze głupiego, durnego, idiotycznego wymyślicie, żeby się skompromitować. Zamiast działań na rzecz rozwoju miasta jakieś dyrdymały, idiotyzmy. To was ośmiesza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na sesji i byłem zmuszany do przyklaskiwania Żukowi... dobrze że były tam kamery bo czegoś takiego nigdy nie widziałem!! był to spektakl reżyserowany przez Kowalczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jeszcze niech radni PiS spróbują do więzienia wsadzić wszystkich którzy w ostatnich wyborach głosowali na Żuka? ale żenada, oni się pogrążają coraz bardziej, nic dla miasta i mieszkańców nie robią poza ciągłymi próbami rozwalenia wszystkiego co robi Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
byłem na sesji i byłem zmuszany do przyklaskiwania Żukowi... dobrze że były tam kamery bo czegoś takiego nigdy nie widziałem!! był to spektakl reżyserowany przez Kowalczyka.
co wy bierzecie na tym Żoliborzu? ty tak na serio? myślisz, że ktoś uwierzy? wracaj na kolana do prezesa i przestań wypisywać takie kłamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycie i wrzaski pod ratuszem to wstyd dla Lublina. Poza tym czemu to miało służyć? Przecież pozbawienie stanowiska zatwierdzi sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brednie. Kowalczyk akurat upominał tłum i to kilkukrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem radnego pituchę żującego gumę przez całe posiedzenie i spoglądającego z pogardą w stronę broniących Żuka mieszkańców - nie wyglądał na zbytnio przestraszonego. jego wyraz twarzy raczej mówił: "możecie mi na***yć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno mówiłem e tych wszystkich związanych z pis to trzeba powsadzać do więzienia a najlepiej wszystkich na drzewa zawiesić. Dla dobra Polski i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dokumentow opublikowanuch przez Dziennik wynika, ze jednak zlamane zostalo prawo i mandat Zuka powinien zostac wygaszony Na nic zatem wrzaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychło w czas ta publikacja wniosku CBA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie darmozjady czy wy się w końcu zajmiecie mieszkańcami i ich sprawami czy będzie uprawiać politykierstwo, póki was nie odwołają? Suweren zaczyna mieć dość waszych gierek i wojenek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat po raz pierwszy zobaczyli zwykłych mieszkańców i usłyszeli co o nich myślą. I co ? I się obrazili, jak Kaczyński i pozamykają nas - niepokornych. Marionetki ! Oszuści ! Skarżypyty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym czy prawo złamano decyduje sąd. A nie radni a tym bardziej CBA. Puki sądy są niezależne, a jeszcze jest na to szansa przez ok. 2 lata to Żuk jest nie winny. A PiS i jego zbrojne ramie CBA zrobią wszystko aby przejąć Lublin i zrobić go wsamraśnym. W wyborach nie potrafią to podstępem. #muremzaŻukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ot i nowa awantura. Bez sensu. Śmieszne tak reklamować nasze miasto na całą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze niech Pan się trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pislamiści się obrazili, bo ktoś im prawdę w oczy powiedział? Wzruszyła mnie ich historia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...