Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to tak samo jak pisowska rada dzielnic - zlikwidować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy były Prezydent pan Pruszkowski nie ma nic na sumieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrywanie od złoba jest dla kodziarzy bolesne - to fakt. Usmiechy blondyneczki potwierdzają stopień mega zakłamania tych struktur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rządów premiera Witosa, wszystkim urzędnikom za przestępstwa z chęci zysku groziła nawet KARA ŚMIERCI. Wiele wyroków wykonano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech doniosą na siebie - nikt tak nie szkodzi rozwojowi miasta jak radni PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIE. Czy ten pan Żuk i świta z PO/PSL jest przyspawana do stołków? Jeśli tak to dlaczego i po co. Niemniej jednak ,, demokracja,, w wykonaniu PO/PSL tak ma. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już nie tylko nagonka na Żuka, zaczyna się nagonka na jego zwolenników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chodzi o to czy Prezydent i świta z PO/PSL jest przyspawana do stołków, chodzi raczej o to czym jest lubelski PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekrętacze z POlszewi są popierani przez innych przekrętaczy lub potomków peerelowskich apararczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byście prostaki na przekręty w SKOK-ach donieśli a nie na własnych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzmy przy okazji na strukturę wieku lubelskiego PiS i na to w czym historycznie jest on umocowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA IMBECYLE!!! Nie udało się znieść Żuka, to teraz czepiają się ludzi... najpierw za co zorganizowano wsparcie, potem, że wygwizdywano PIS itd. żenada!!! Bo faktycznie Kowalczyk miał wpływ na słowa innych ludzi. Matko czy to się już nie skończy, jak można być tak zawistnym, zgryźliwym i podłym żeby wyszukiwać cokolwiek byleby przeciwko, przecież nie da się tego słuchać!!! Za nasze pieniądze teraz będą pozwy i dochodzenia, za prawdę którą głoszą obywatele, ja się nie zgadzam, żeby z moje pieniądze zabierać czas sądom i innym instytucjom. Taka jest wola i zdanie polaków i dość niweczenia i marnowania naszego dobra, czy nie macie honoru???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiS polubiłem profil #muremzaZukiem na fb czy mam się spodziewać wizyty smutnych panów o 6 rano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, niech teraz pan przewodniczący Kowalczyk obroni wynajętą gawiedź z KOD-u która zachowywała się w sposób skandaliczny na sali obrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My i tak będziemy glosować na Zuka! Lublin zasługuje na takiego prezydenta jak On. Nigdy wiecej ludzi pokroju A. Pruszkowskiego na stanowisku prezydenta. Co zrobił (beztalencie organizacyjne) to widać do dzisiaj ... Murem za Zukiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk po ataku na swoja osobe bedzie miala teraz 3 razy wiecej wyborcow! Zuk ma orzechy! Super prezydent! Tylko na Niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, żadnych Pruszkowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale klaka dla Żuka i anarchia pod ratuszem. Tak się organizuje POparcie dla prywaty prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko prośbę, żeby ewentualnym przyszłym Prezydentem, powiedzmy nie w tej nadchodzącej kadencji ta niech zostanie dla K. Żuka, ale w jeszcze następnej był Pan Piotr Kowalczyk, ale nie na litość boską J. Mucha, osobiście jej nie lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
listopad - wojewoda wygasi mandat prezydenta zaskarżenie przez prezydenta do WSA luty 2017 - rozprawa przed WSA skarga kasacyjna prezydenta do NSA II-ga połowa 2017 - rozprawa przed NSA i za rok mamy w Lublinie komisarza zamiast prezydent ....miałeś chamie złoty róg... ale nie miałeś 260 000 PLN no to teraz masz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...