Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a bedzie przy okazji remont tej strasznej elewacji i dachu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cechowa wróżka napisał:
Zdaje się że Pani Renata nie ukończyła żadnej szkoły dającej jej tytuł zawodowy "malarki" nie widziałam na jej stronie ani ukończenia Akademii ani innej wyższej szkoły plastycznej , jeśli ja określiła bym się mianem chirurga inżyniera architekta chemika to ktoś by ode mnie zażądał potwierdzenia uzyskania wykształcenia w tym kierunku , a "landszawty" każdy może gryzmolić i od razu będzie artystą malarzem , to ja się pytam po co 5 lat na ASP zasuwać lepiej od razu ogłosić się znawcą wszech rzeczy i uciskanym nie zrozumianym artystą. Trochę szacunku amatorzy dla profesjonalistów.
Nie masz pojęcia, o czym piszesz ponura postaci. Artystą nie czyni Cię kwit, tylko dusza, talent i ciężka praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski napisał:
Bardzo dobrze ze gosciu z Lublina [zycze powodzenia] chce zrobic mini hostel [hotel] szkoda ze Lublin nie posiada tylu b.dobrych hoteli jak np Bydgoszcz czyKielce to miasto ma tylko mini hotele a gdzie tu Szaraton czy HILTON miasto daleko odbiega od wiekszych porzadnych Hoteli
Buahahaha taaaa bo w Brzydgoszczy i Kielcach to same Sheratony, Intercontinentale i po 5 Hiltonów. Zamilcz błaźnie nie kompromituj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi nowość, właściwie żadna, z nalewek i to świetnej jakości słyną Cwalinowie i Hades od lat kilkunastu, lubelskie smaki sa na rynku 14 ( druga restauracja mandragory), galerie i wystawy bwa, zachęta i galerie staromiejskie. Młody biznesmen?- plagiat za plagiatem, skradzione pomysły i tyle. żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hostele hostelami, a za take same pieniadze można mieć cały apartament w sercu Lublina . To jest dopiero miejsce na nocleg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszę ma każdy, każdy w jakiś sposób pracuje, ale talent i dzieło ocenią potomni, chyba za dużo pewności i za mało doświadczenia żeby tak szybko oceniać, życzę Pani Renacie sukcesów, JM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...