Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na KUL o stosunkach Państwo - Kościół

Utworzony przez KK, 24 kwietnia 2009 o 16:27 Powrót do artykułu
NOWE WYTYCZNE CZARNYCH DLA CIEMNOTY
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I BARDZO DOBRZE!!! JUŻ NIE DŁUGO KAŻDY BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ PODATEK NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI 1000 ZŁ ROCZNIE!!!!!!! HA HA HA!!!!! I CO CIEMNOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKA GAZETA TAKIE I KOMENTARZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GÓ---W---NO PROWDA - cyli DOGMAT: Znany ze swych powiedzonek z Gór rodem ks. Józef Tischner, którego imieniem nazwano szkoły, otworzono nawet wyższe uczelnie o KUL-awym poziomie w TVP mawiał jakie istnieją prawdy: 1) "TYS PROWDA; 2) TYLKO PROWDA; 3) ŚWINTO PROWDA" KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA SIĘ POLACY biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę: 4) GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT! KULejny problem to KULawe stosunki - termin wszechstronnie znany i uprawiany na KUL-u w iście PAT-ologiczny sposób, a skutki powinny być zawarte w ALIMENTAŻU, czyli spisie księży płącących alimenty! Wracając zaś do artykułowych stosunków (państwo - kościół) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC świeci przykładem przypominając ostatni PO-PiS kościelnego duetu (w liturgii jest to KONCELEBRA) Prymas Polski kard. JÓZEF GLEMP i Nuncjusza Apostolski ab-p JÓZEF KOWALCZYK snujący rozważania liturgiczne z okazji uroczystości ku czci św. Wojciecha w Gnieźnie 26.IV.2009 r. 1) Kard. JÓZEF GLEMP - Prymas Polski od początku istnienia SB-ckiej LISTY WILDSTEINA widnieje na niej 2x (słownie: DWA RAZY); 2) JÓZEF KOWALCZYK - w tym przypadku Nuncjusz Apostolski w Polsce - 15x (słownie: PIĘTNAŚCIE RAZY). O tych faktach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW informuje nie pierwszy raz proponując wszystkim niewierzącym, aby zweryfikowali w internecie informacje i szybko się nawrócili - z tym, że prosto do domu. Otaczana boską opieka kościoła SOLIDARNOŚĆ od 1980 roku posłużyła świętemu zgromadzeniu do dojścia do władzy. Na terenie koscioła istniał KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od początku okreslany przez duchowieństwo jako "WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA" i rozbity (tylko pozornie) w roku 1982 r. Po stworzeniu internetu kosciół znalazł w nim swoje miejsce, ale KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW też i na drodze reform prowadzi Związek AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH (ASC), której rektorem jest: ********** **************; tel.: +** *** *** ***, www.*****************************.**, e-mail: *****************************@*******************.**. Zostańcie z B(L)OGIEM.... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: