Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na UMCS studiuje coraz więcej cudzoziemców

Utworzony przez warchoł z abramowic, 22 października 2012 o 21:13
Rzeczywiście, powód do dumy! No comment.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
(...)
Ostatnio edytowany 23 października 2012 o 10:11
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czym więcej cudzoziemców studiuje na UMSC tym większy WSTYD dla Uczelni i miasta Lublina !. Może wreszcie Dziennikarze "Dziennika Wschodniego" przeprowadzą "dochodzenie medialne" dlaczego Władze Uczelni kompromitują Uniwersytet i miasto Lublin ? . Lubelski Uniwersytet nie jest pubem czy gminnym Sto warzyszeniem aby pozwalać sobie na zniekształcenie imienia Patrona Uczelni . Fakty historyczne dla Wła dz Uniwersytetu ; MARIA SKŁODOWSKA jest na 100% POLKĄ czyli Polską Uczoną . Wyszła za mąż za Francuza CURIE i po modyfikacji nazwiska nazywa się dożywotnio MARIA SKŁODOWSKA CURIE . Władze Uniwersytetu tolerują wcześniejszą antypolską akcje zniesławienia Polskiej Uczonej MARII SKŁO DOWSKIEJ czyniąc Ją MARIA CURIE (sic?). Obecne władze Lublina są zdominowane przez reżim "PO" dlatego nie można się spodziewać interwencji . Ale Dziennikarze "Dziennika Wschodniego" z obowiązku powinni przeprowadzić "dochodzenie medialne" dlaczego lubelski Uniwersytet zniekształca nazwisko Patro nki, Polskiej Uczonej MARII SKŁODOWSKIEJ i używa imienia zniekształconego Uniwersytet Marii Curie Sk łodowskiej (UMCS) a powinno brzmieć UNIWERSYTET MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE (UMSC) .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WSTYD!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
xar napisał:
WSTYD!!!
Naprawdę nie rozumiem mentalności niektórych osób. Dla mnie obecność w Lublinie zagranicznych studentów jest fajną rzeczą. Czasem ich spotykam i z nimi rozmawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie jest to powód do dumy. Choć nie mam nic przeciw obcokrajowcom, to uważam ,że ci ze wschodu nigdy nie tracą pewnej swoistej sowieckiej mentalności. To źle dla Polski, że mieszka tu coraz wiecej Ukraińców, szczególnie po tym co robili nam-Polakom w czasie II wojny światowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: