Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór do przedszkoli w Lublinie z kłopotami

Utworzony przez kiszka, 19 marca 2013 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Mi się udało zarejestrować dziecko ale już wydrukować formularz to graniczy z cudem bo cały czas wyskakjuje jakis błąd tej strony .Ciekawa jestem co teraz mam zrobić,zarejestrować jeszcze raz dziecko czy dac sobie spokój z tym i pójść do przedszkola i osobiście wziąść kartę zgłoszenia. Na marginesie dodam że dziś ta strona również nie działa,jest informacja że do 25 marca awaria będzie usunięta,oby sie wyrobili do 19 kwietnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
a na adres e-,ail podany w formularzu nie dostałas kopii?
Zastanawiam się dlaczego nie dostałam potwierdzenia na mail?????????? Kiedy wczoraj próbowałam wpisywać jeszcze raz pojawiał się komunikat, że zgłoszenie zostało wysłane, podane zostało: imię, nazwisko dziecka, pesel oraz informacja,że już skorzystałam z wyboru 5 przedszkoli. Dziś już niestety nic nie można zrobić. Oszaleć można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie dostałam się do żadnego przedszkola. Bo jestem pełną rodziną, pracującą, i to chyba za karę. Jaka to jest sprawiedliwość na tym Świecie, że Mamusie które pierdzą cały dzień na przyblokowej ławce i nic nie robią dostają przedszkola?????? Może ktoś w końcu się tym zajmie?!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...