Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadziała męża na kij od szczotki i czekała, aż się wykrwawi. Sprawa wraca na wokandę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2016 r. o 18:46 Powrót do artykułu
I co dla takich zwyrodnialców? Wikt i opierunek na ćwierć wieku na koszt wszystkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O FUCK.. aż coś mnie zabolało :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swędzia Anna Burek. Mam nadzieję, że krewni i przyjaciele zamordowanego zrobią szlachetny użytek z tego imienia i nazwiska nadzwyczajnie litościwej 'swędziny'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw go zepsuła, a potem dzwoni na pogotowie, żeby go zreperowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To średniowieczna metoda uśmiercania (Nabijanie na pala) umierał powoli i w męczarniach...! 25 lat pozbawienia wolności dla takiej bandyckiej szmaciary byłoby odpowiednim wyrokiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kara glowna. Trzeba przywrocic kare smierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może należy się zastanowić dlaczego w taki sposób się zemściła! Co on jej robił? Ja jej nie bronię bo to patologia, ale dlaczego wszyscy potępiacie kobietę? Jaki był mężczyzna dla swojej żony, może już miała czegoś dosyć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć ma podtekst seksualny ,więc można się domyślić jak była traktowana przez męża . Dostał to na co zasłużył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pewnym czasie wpadli w alkoholizm ?? Pili od lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona od zawsze latała za nim z nożem , tyle razy co mówiła ze wysadzi blok w powietrze. Wiem, bo mieszkam na tej samej wsi . pan Wiesio mimo, ze pil byl dobrym człowiekiem ona była zaraza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany Boskie! Jak to dobrze, że ja nie trzymam w domu baby! Nie dość, że mnie niepijącego doprowadziłaby do alkoholizmu, to na koniec wsadziłaby mi kija od szczotki tak głęboko, gdzie słońce nie dochodzi. Panie Boże! Trzymaj mnie z dala od bab, a baby z dala ode mnie! W imię Ojca i Syna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciała zmienić płeć po to, żeby móc zostać homoseksualistą ale Pan Wiesio nie chciał się na to zgodzić. Uznała, że taka obstrukcja łamie Jej prawa człowieka i, w obronie przed takim patriarchalizmem, wynikającym z polskiego tradycyjnego katolicyzmu, postanowiła działać. A że miała poetycką duszę, to postanowiła to zrobić w taki symboliczny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cd. A że miała poetycką duszę, to postanowiła to zrobić w taki symboliczny sposób. Uwolnić ją w imię swobody działań twórczych! Nie dajmy PiSowi przejąć kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ale bzdury tutaj wypisujecie. Mam nadzieję, że żaden z Was nie wierzy w to, co pisze, bo inaczej będę musiał zacząć popierać idee wprowadzenia cenzusów wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...