Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lubelak napisał:
Ja tam popieram gościa zbyt dużo jest deb***i na drogach co aby gnają na złamanie karku a każdy ma daleko w du*** przpisy.
pewnie ty jestes wzorowym kierowca nigdy w zyciu nie zlamales zadne przepisu ruchu drogowego takie bajki to opowiadaj o 19 na dobranocke nie znam osoby ktora by tak jezdzila ! bo nie ma takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baran i tyle.Ktoś ciężko pracuje, a ten deb*** szuka sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjcie chamy wyjcie hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sreberko997 napisał:
wyjcie chamy wyjcie hahaha
zobaczymy cwelu jak ty bedziesz wyl jak cie ktos trafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem przeciw, a cwele to ci którzy olewają innych kierowców i robią trzode na ulicach miasta, ma gościu racje że nagrywa lubelskich tak zwanych kierowców którzy mają w du*** innych uczestników ruchu, w końcu dresów trzeba piętnować.Miałem nieprzyjemność jeździć kiedyś Lublinie i jego okolicach, takiego chamstwa i buractwa na ulicach pełnych cwaniaczków nie widuje się często w innych miastach, oprócz tego centralnego ale tam trzeba się dostosować do ogólnie panujących zasad i jest wporzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jakaś złotówa w dresach kreci sie po mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sreberko997 to tepy h u j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze że pokazuje w internecie takich IDIOTÓW jak ten z matiza na Chełmskich blachach, typowy wieśniak z Chełma LC, jedzie takim gó***nem i wpie**dala się każdemu i gdzie się da przed maskę, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Akurat tym idiotą policja powinna się zająć. Jeszcze podpowiedź dla sreberka997, pojedź do Świdnika (LSW) a zapewniam że zabraknie ci miejsca w kamerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Operator handycama wozi sie co najmniej dwoma autami. Niskie kadry pochodzą z przechodzonego dostawczaka na bazie jakiegoś kompakta - w lusterku odbija się zarys auta, coś co ma do garba przyklejoną przestrzeń załadunkową, auto dwumiejscowe, coś jak seat inca, caddy na bazie polo, albo stary ford courier, może nawet opel combo na bazie corsy b - wiecie o co chodzi. Kolor bialy albo srebrny. Brak lusterka wstecznego na przedniej szybie (powinni zabrać dowód?). Takiego szukajcie. Drugie auto to biały "dorosły" dostawczak. Na jednym filmiku widać wycieraczki pracujące na boki - takie rozwiązanie widziałem tylko w vito. Może Wy znacie inne marki? Auto widać raczej nowe - nieporysowane szyby. Na filmiku "Białki-podwojna ciagła" w tylnej klapie audi odbija się zarys białego dostawczaka. Więc vito jest białe. Typ często pojawia się na dworcowej - pewnie odbiera lub dostarcza jakieś przesyłki albo tam jego szef prowadzi interesy. To dla tych, którzy osobiście chcieliby pogratulować spielbergowi jego działalności. Nagrania oceniam jako efekt nudy, nieambitnej pracy lub frustracji. Frustracja w mojej ocenie bierze się stąd, że człenio wozi się dostwczakami i to nie swoimi - typowy syndrom zawistnego rodaka. Filmiki raczej słabe poza jednym - z matizem w roli głównej. Za to gratulacje - mam nadzieję, że misiaki się zajmą kierowcą z Chełma. Reszta cienka. Za cienka, żeby DW rzucał to na swoje łamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie w porzo działanie.Szkoda tylko,że autor sam jeździ po pijaku. Ską wiem ? Przecież wszyscy jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze raz bardzo dobrze popieram takie akcje !!! jestem za !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOlego gdybys nie wiedzial pieszy wlazacy na droge poza pasami ma pierwszenstwo i nalezy zwalniac a nie pedzic z pelna predkoscia na nich, bo co by bylo gdyby goscio sie potknal, nie on bylby winny a Ty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he, też tak robię. Jeżdżę ciężarówką po kraju i przy okazji kręcę to co się dzieje przede mną. Tylko, że ja mam zamocowaną kamerę na podszybiu, a nie trzymam ją w ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo dobrze! Dzięki takim akcjom wielu z Was "miszczowie prostej" żyje, a nie została rozplaskana jak żaby pod moim 80-tonowcem
Brawo przygłupie, widać, że masz 80 ton, ale głupoty, bo każdy wie, że maxymalna dmc wynosi 40 ton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość ma rację, że nagrywa. Jak będziecie jeździć zgodnie z przepisami, to Was nie nagra. A teraz wszyscy, którzy zobaczyli filmy może się 2x zastanowią, zanim zrobią coś głupiego na drodze. Może to uratuje życie jego i innych. Co do legalności - to chyba portal swietekrowy.pl tez publikuje wykroczenia łącznie z tablicami rejestracyjnymi? Gdyby to było przestępstwo, to właściciele portalu nie wyrobiliby na odszkodowania i koszta procesów. Brawo sreberko, oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszystkie zakompleksione chłopaki z małymi siurkami i nadrabiający te braki potężnymi silnikami swych bolidów, diodami, wydechami, deskami, świecącymi gałkami itp wiejskim tuningiem będą go wyzywac od społeczniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złotówa napisał:
Cześć. Operator handycama wozi sie co najmniej dwoma autami. Niskie kadry pochodzą z przechodzonego dostawczaka na bazie jakiegoś kompakta - w lusterku odbija się zarys auta, coś co ma do garba przyklejoną przestrzeń załadunkową, auto dwumiejscowe, coś jak seat inca, caddy na bazie polo, albo stary ford courier, może nawet opel combo na bazie corsy b - wiecie o co chodzi. Kolor bialy albo srebrny. Brak lusterka wstecznego na przedniej szybie (powinni zabrać dowód?). Takiego szukajcie. Drugie auto to biały "dorosły" dostawczak. Na jednym filmiku widać wycieraczki pracujące na boki - takie rozwiązanie widziałem tylko w vito. Może Wy znacie inne marki? Auto widać raczej nowe - nieporysowane szyby. Na filmiku "Białki-podwojna ciagła" w tylnej klapie audi odbija się zarys białego dostawczaka. Więc vito jest białe. Typ często pojawia się na dworcowej - pewnie odbiera lub dostarcza jakieś przesyłki albo tam jego szef prowadzi interesy. To dla tych, którzy osobiście chcieliby pogratulować spielbergowi jego działalności. Nagrania oceniam jako efekt nudy, nieambitnej pracy lub frustracji. Frustracja w mojej ocenie bierze się stąd, że człenio wozi się dostwczakami i to nie swoimi - typowy syndrom zawistnego rodaka. Filmiki raczej słabe poza jednym - z matizem w roli głównej. Za to gratulacje - mam nadzieję, że misiaki się zajmą kierowcą z Chełma. Reszta cienka. Za cienka, żeby DW rzucał to na swoje łamy.
Powoli, namierzymy go na bank i szeryfowi zrzednie mina. Chciałbyś być policjantem ze srebrnej vectry, co, szeryfie ? Moim zdaniem jesteś drobnym pojebem szukającym guza za wszelka cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się nad sobą. Kogo chcecie namierzać? Oprócz domysłów niczym nie dysponujecie. Chcecie bić każdego w białym Vito? Po czym poznacie, że to on? Bo białe vito ma lubelskie numery? A może ma samochód w leasingu i jeździ na białostockich, czy warszawskich blachach? A może złapiecie gościa, który podobnym samochodem będzie tylko przejeżdżał przez Lublin? To co tu piszecie, to są groźby karalne (gdybyście byli nieświadomi). Jakoś te filmy jeżdżącym przepisowo nie przeszkadzają. Za to przeszkadzają WAM, czyli sugestia sama się nasuwa. Nie znacie się ani na prawie, ani na przepisach ruchu drogowego. A ja osobiście gościa popieram i jak zajdzie taka potrzeba, będę go za darmo reprezentował w sądzie. Nieważne, czy to przeciw niemu zostanie wytoczone powództwo, czy też on WAM je wytoczy. Jestem z Tobą Sreberko997
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja Panie prawniku jezdze zgodnie z przepisami i nie popieram tego czlowieka z dwoch powodow nakreca innych lamiacych przepisy ruchu drogowego sam je lamiac wiec moze tez niech nagra siebie i pokaze na you tube a po drugie stwarza zagrozenie w ruchu drogowym ( jak widac na jego filmikach) a to tez jest karalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złotówa, lecz się na mózg, chociaż to już Ci niewiele pomoże. deb*** jesteś i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...