Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepszy student studiuje na KUL

Utworzony przez Gość, 14 maja 2014 o 10:06 Powrót do artykułu
No, to chuba umie się tylko mprzeżegnać, a dodatkowo zna się na budziku...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Filozofia i nauki biblijne - z tymi naukami wiążę swoją "przyszłość". No to powodzenia :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAKIE ksieŻULE, TAKIE 100-denty czyli SIŁA (w)MAWINIA w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA:   =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i Akademia Sztuk Cudownych pooli sobie zauważyć CUDA z ostatniego okresu:   1) "Dziennik Wschodni" z dn. 11.V.2014 r. w artyKULe "Kard. Nycz: Nikt nie ma prawa uciszać Kościoła" prezentuje KULejnego i psychoPATycznego (z)BAWICIELA NARODU. Jak fukncjonuje (z)BAWIENIE gdzie nawet Nycz Ma Ryja widać było w nagłośniony majowy weekend 2014. Nikt tka nie (z)B AWIŁ NARODU jak Kardynał NYCZ z B-pem HOSEREM! Nycz odpuścił Ludziom MIĘSO w weekendowy PIĄTEK, a HOSER - NIE! Z tej to okazji Związek zaserwował UDZIEĆ Baranka Bożego i Flaszkę WINA - w Ich pojęciu KRWI PAŃSKIEJ! Upojeni Świętością JP 2 przyprawiającego ROGI Panu Bogu (z Kochanką Ireną i synem ADAMEM) pokazał fałszywe Życie głosząc ino PRAWDĘ BOSKĄ ... nawet w RODZINACH zakazując tego, czego sam UŻYWAŁ! Dziedzictwo całej PRL-owskiej spuścizny skoncentrowane jest w KOŚCIELE pokazującym jak WSZYSTKO NALEŻY FAŁSZOWAĆ głosząc (z)BAWIENIE! Aktualnie KOŚCIÓŁ Drąc Mordy zamyka mordy wszystkim innym dopuszczając ino do głosu GŁOS BOŻY równoważny z CHOROBĄ PSYCHICZNĄ! W tym Świętym przypadku sam Kardynał Kazimierz Nycz Ma Ryja mianując się PEDOgogiem NARODU! Skończyły się czasy, gdzie księŻULE z Aminencjami BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ, teraz ino BŁYSZCZY GŁUPOTA Axcelencji, księŻULI i ZAKONNIC na tle INTELIGENCJI.   2) "SUPEREXPRESS" z dn. 7.III.2014 r. w artyKULe: "Wielki sukces "Super Expressu"! Ksiądz pedofil z Marwałdu zawieszony!" oPiS-uje FAŁSZYWĄ DROGĘ (z)BAWIENIA w PEDOgogicznej ROLI KOSCIOLA....   3) "DZIENNIK ŁÓDZKI" z dn. 13.V.2014 r. w artyKULe: "Proboszcz zabrał aparat ekipie z Se-ma-fora. Ma zarzut kradzieży" oPiS-uje CZARNĄ ROZPACZ CZARNEGO BETONU jako SPECJALISTÓW OD JEDNEJ ino KSIĘGI (z)BAWIENIA "BUBLII" - BOJĄ SIĘ WSZYSTKIEGO W PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA...   4) "Fakt.pl" z dn. 13.V.2014 r. w artykule: "Tajemnicza śmierć proboszcza z Jaworzna" ujawnia KULejny psychoPATyczny przypadek (z)BAWIENIA, a nie jest to jedyny... W google wystarczy wpisać: SAMOBÓJSTWA KSIĘŻY i... i czytać niczym "BUBLIĘ" ino kto to CMOKNIE po zakończeniu?   Więcej info po wpisaniu w google: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=   oraz z opuszczonymi kropkami i znakami między literami.   Z wdzięczności za CUDA nad Związkiem i wymrożone DZIECI w 1994 r.   (PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=   )  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Laureat jest studentem pierwszego roku filozofii i doktorantem na drugim roku nauk biblijnych. sprytny typ. skoro jest drugi rok doktorantem to ma przynajmniej 26 lat ( czyli już niemłody jak na studenta) . zaczał studiować filozofie w wieku 25 lat  z czego ponad połowe przedmiotów mu spiszna bo sie dubluje wydz teologii z wydz filozofii. małym nakładem sił sił moze mic 5.0 ten doktorancik. ludzie jesli on jest najlepszym studentem w lublinie to ja jestem noam chomsky :) smiechowy konkurs , oni patrzą na srednuą ocen? a nich tam sobie studiuje do 30tki, powodzenia:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: