Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile dziur mozna zalatac za 50 tys.??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co fotoradar, wystarczy nie łatać tych cholernych dziur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że to opis naszego lubelskiego urzędniczego patentu z dziurami w drodze. Zakup tego ,,cuda'' jest zbędny, bo drogi zbudowane za gierka właśnie się rozpadają. Jeszcze troche i trzeb będzie kupić sobie terenówke... Ale cóż żyjmy inspiracją. tubtin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci zapewniali, że laserowe mierniki prędkości są nie do pokonania. Wspólnie przekonaliśmy się, że można je z powodzeniem zneutralizować !. Więcej -> http://www.auto-swiat.pl/wydania,Test-anty...c-,24073,1.html .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile dziur można załatać za 1,5mln które zarobi to urządzenie kosztujące tylko 50tys??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, cudowny sprzęt wcale nie jest tak doskonały, jak opisuje go drogówka. Podstawowym jego mantkamentem jest bowiem to... że łatwo daje się oszukać. Udowodnili to dziennikarze "Auto Świata", którzy wspólnie z policją przetestowali antylaser G9, którego elementy zamontowano na osłonie chłodnicy auta. Mimo wielokrotnych prób pomiaru, w większości przypadków ekran miernika wyświetlał błąd - tak, jakby policjantowi drżała ręka, co uniemożliwia pomiar. Kolejne próby już na pustej drodze nie pozostawiły wątpliwości - samochód z antylaserem jest dla cud-miernika UltraLyte LTI 20-20 niewidzialny. Gadżet, sprzedawany jako "czujnik parkingowy", kosztuje ok. 3 tysięcy złotych. Sfora.pl przypomina jednak, że w Polsce używanie urządzeń zakłócających pomiar prędkości jest nielegalne. http://www.sfora.pl/Da-sie-oszukac-radar-l...-WIDEO-a4382-30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy odpowiednio traktować SPRAWCÓW wszelkich wypadków. To ma być autostróż! Tymczasem najwygodniej łapać jest i kosić na setki złotych ludzi, którzy często nie byli sprawcami żadnego przykrego wydarzenia na drodze: np. ja, nigdy przez 20 lat i 3 razy kara za przekroczenie prędkości o maksymalnie 17 km. Bzdura! Pijany uczestnik imprezy, naćpany smarkacz, rozbisurmaniony szczeniak w samochodzie ojca, sprawca prawdziwych drogowych tragedii, itd. śmieją się w twarz wszystkim policjantom i porządnym ludziom. Rozumiem, nie chodzi o bezpieczeństwo. Kasa Ci wszystko wybaczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurrra!!! Nie mamy nawet kilometra dróg krajowych spełniających normy bezpieczeństwa i jakości, czyli mamy najbardziej niebezpieczne drogi w UE, ale za to mamy jako pierwsi najnowszy w świecie antyradar!!! Teraz już wiem czego jest jak jest czyli całkiem inaczej niż w USA!!! Autochtoni amerykańscy mówią, że najpierw powstawały sieci wysokiej jakości dróg i autostrad a póżniej policja dostała do ręki "skarbonki". Ja wiem, że to pierwsze wymaga dużo większych inwestycji i trwa o wiele dłużej... Mam tylko dwa pytania - z jakich środków został zakupiony ten super radar i czy poza łapaniem kierowców policja zamierza coś zrobić z nie spełniającymi norm bezpieczeństwa drogami ? Jak wiem, że łapać radarem kierowców jest łatwiej niż zamknąć drogę czy też wystawić zarządcy mandat za jej jakość... Odwróciliście wszystko do góry nogami. Macie swój udział w fakcie, że mamy najbardziej niebezpieczne drogi w UE i żaden gadżet tego faktu nie zmieni!!! W USA policjant szybciej zmierzy miarką ubytek w nawierzchni niż wyceluje radarem w kierowcę - no ale tam są policjanci, tu widać nadal tylko...przebierańcy: Tam na polu stoi krowa, cierpi, bo jest pełna mleka Biegnie do niej Maciejowa, drogą jedzie dyskoteka Jadą, jadą chłopcy, chłopcy-radarowcy Niebieska czapeczka przy boku pałeczka Życie takie zna przypadki: jadą sobie za rogatki Staną sobie gdzieś w szuwarach, w płocie dziura, jakaś szpara Licznik już notuje, wszystko rejestruje Wszelkie przekroczenia, czeka na jelenia Jechał sobie raz księgowy, robotnikom wiózł wypłatę Chociaż w pracy był wzorowy, to przekroczył małym fiatem Już go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy Więc zapłacił trzysta, bo to był artysta Jechał sobie powiem szczerze, poborowy na rowerze Mijał lasy, czarne chmury, jechał szybko było z góry Za zakrętem stali, rower mu zabrali Chłopcy już się cieszą, żołnierz idzie pieszo Jechał sobie od Dąbrowy młody śliczny dzielnicowy Na motorze w dezabilu, na wycieczkę po cywilu Też go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy Dostrzegli go z dala, zapłacił górala A gdy już się zmierzchać miało, to się wtedy okazało Że to nie są milicjanci, że to byli przebierańcy Czas już jest na finał, pointa się zaczyna: Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał Andrzej Rosiewicz "Chłopcy radarowcy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, usuwają komentarze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŁAPIĄ BANDYTÓW I ZŁODZIEJI A NIE NAJŁATWIEJ ŁAPAĆ KIEROWCÓW I MANDATY WYSTAWIAĆ I WOZIĆ DUPĘ W AUTACH ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW A TK WYSŁAĆ NA PATROL 50 KILOMETRÓW NA PIECHOTĘ Z TYM WIDEOREJESTRATOREM !!!!!HAAHAAHAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYKI WAM SIĘ POPALIŁY W GŁOWACH.KTOŚ PRZEJEDZIE BEZPIECZNIE OBOK TEGO GÓ.NA POTEM POJEDZIE SZYBCIEJ I BĘDĄ GO GONIĆ Z ODLEGŁOŚCI 1200 METRÓW.Ja NIKOMU NIE ZJEŻDŻAM JAK NIE MA CZYM JECHAĆ TO NIECH JEDZIE PASEM WOLNEGO RUCHU.a JAK USŁYSZE ZĘ GDZIEŚ TAM SĄ KOGUTY TO ZJADĘ NA CPN PRZECIEŻ GPS NIE MAM TO JAK MNIE ZNAJDĄ,ALBO KIEROWCE ZAMYKAM GO IDE DO SKLEPU A KIEROWCA NIE ZNANY NIE BĘDĄ CHYBA PILNOWAĆ SAMOCHODU.RADIO CB MOC NA WYJŚCIU 12 W POMIĘDZY SIEDZENIA ANTENA NA DACHU I DZIDA.I MAM ICH GDZIEŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saweder napisał:
A ile dziur można załatać za 1,5mln które zarobi to urządzenie kosztujące tylko 50tys??
No to teraz sprawdz ile od 1989 roku wplynelo kasy z mandatow i ile z tego zostalo wydane na remonty czy tez budowe drog. Pozniej sprawdz ile radarow jest na wyposazeniu na ten przyklad policji komunistycznych Chin i ile wybudowali drog przez ostatni rok. Zakladajac, ze w tym wszystkim jest proporcja zgodna z Twoja kalkulacja to w Chinach kazdy policjant ma w swoich kieszeniach minimum 1000 radarow - w komunistycznych Chinach w ciagu ostatnch dwoch lat wybudowano 100 tysiecy km autostrad, w RP w analogicznym okresie ponad 100 km...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli po raz kolejny buraczana drogówka pokazuje ze nijak ma sie do dzialan prewencyjnych, tylko chodzi o nabijanie kasy. To samo straz buraczana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga tu usuwają komentarze !!!! Tak wygląda niezależne dziennikarstwo ??? Manipulacje opinią publiczną !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGÓWKA Z LUBLINA DOPIERO BĘDZIE TŁUMACZYŁA TEKST INSTRUKCJI OBSŁUGI Z JĘZ.ANGLO-AMERYKANSKIEGO NA POLSKI OBSŁUGA TEGO CACKA NIE JEST W JĘZ POLSKIM TAKŻE MAJĄ PROBLEM JESZCZE TRZEBA MIEĆ UMIEJĘTNOŚCI ŻEBY TO TRZYMAĆ WRĘKU NASZA POLICJA DROGOWA TO GAMONIE NAWET NIE ZNAJĄ ORTOGRAFI .HAAHAAHAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BACA napisał:
DROGÓWKA Z LUBLINA DOPIERO BĘDZIE TŁUMACZYŁA TEKST INSTRUKCJI OBSŁUGI Z JĘZ.ANGLO-AMERYKANSKIEGO NA POLSKI OBSŁUGA TEGO CACKA NIE JEST W JĘZ POLSKIM TAKŻE MAJĄ PROBLEM JESZCZE TRZEBA MIEĆ UMIEJĘTNOŚCI ŻEBY TO TRZYMAĆ WRĘKU NASZA POLICJA DROGOWA TO GAMONIE NAWET NIE ZNAJĄ ORTOGRAFI .HAAHAAHAA
Jak widać powyżej,to Ty masz problemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLESKIE:H...DROGI, BRAK NOWYCH, BRAK OBWODNICY STOLICY WOJEWÓDZTWA ALE TO NIE PRZEKSZADZA NASZYM TFUU STRÓŻOM PRAWA I PORZĄDKU BY OKRADAĆ(CZYTAJ WLACZYĆ Z PIRATAMI!!) KIEROWCÓW WSPÓLNIE Z URZĘDNIKAMI!!O DZIURACH Z LUBELSKICH PSEUDORÓG JUŻ ŚMIEJĄ SIĘ W POLSCE I EUROPIE!!DNO I RĘCE OPADAJĄ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EcWal napisał:
No to teraz sprawdz ile od 1989 roku wplynelo kasy z mandatow i ile z tego zostalo wydane na remonty czy tez budowe drog. Pozniej sprawdz ile radarow jest na wyposazeniu na ten przyklad policji komunistycznych Chin i ile wybudowali drog przez ostatni rok. Zakladajac, ze w tym wszystkim jest proporcja zgodna z Twoja kalkulacja to w Chinach kazdy policjant ma w swoich kieszeniach minimum 1000 radarow - w komunistycznych Chinach w ciagu ostatnch dwoch lat wybudowano 100 tysiecy km autostrad, w RP w analogicznym okresie ponad 100 km...
Zapomnialem dodac, ze podane wyzej ilosci oddanych do uzytku km autostrad to majaca na celu podkreslenie roznic "fikcja literacka". Proporcje faktyczne sa na porownywalnym poziomie - roznica jest tylko w liczbach bezwzglednych Zainteresowanych odsylam do rocznikow statystycznych lub google. Ps. To, ze Chiny maja ustroj komunistyczny wcale nie oznacza, ze dane z rocznikow statystycznych czy tez odpowiednich panstwowych instytucji RP sa rzetelniejsze od danych z Chin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytykującym radary(bo drogi są dziurawe) polecam program na TVN Turbo pt. Pirat . Filmowane wykroczenia są głównie na jezdniach dobrej jakości ,często na dwupasmowych lub autostradach . Wynika stąd,że jakość dróg ma się nijak do przestrzegania kodeksu drogowego . Tak tłumaczą się dzieci -"a bo jak będą dobre drogi,to ja będę jeździć grzecznie"... Burak na drodze pozostanie burakiem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SerLa napisał:
Hurrra!!! Nie mamy nawet kilometra dróg krajowych spełniających normy bezpieczeństwa i jakości, czyli mamy najbardziej niebezpieczne drogi w UE, ale za to mamy jako pierwsi najnowszy w świecie antyradar!!! Teraz już wiem czego jest jak jest czyli całkiem inaczej niż w USA!!! Autochtoni amerykańscy mówią, że najpierw powstawały sieci wysokiej jakości dróg i autostrad a póżniej policja dostała do ręki "skarbonki". Ja wiem, że to pierwsze wymaga dużo większych inwestycji i trwa o wiele dłużej... Mam tylko dwa pytania - z jakich środków został zakupiony ten super radar i czy poza łapaniem kierowców policja zamierza coś zrobić z nie spełniającymi norm bezpieczeństwa drogami ? Jak wiem, że łapać radarem kierowców jest łatwiej niż zamknąć drogę czy też wystawić zarządcy mandat za jej jakość... Odwróciliście wszystko do góry nogami. Macie swój udział w fakcie, że mamy najbardziej niebezpieczne drogi w UE i żaden gadżet tego faktu nie zmieni!!! W USA policjant szybciej zmierzy miarką ubytek w nawierzchni niż wyceluje radarem w kierowcę - no ale tam są policjanci, tu widać nadal tylko...przebierańcy:...
Dobrze powiedziane - szczera prawda. Ale w tym kraju niestety większość rzeczy jest na "opak". Od Kowalskiego to tylko wymagać i karać go i g***o mu się należy pomimo płaconych podatków i składek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...