Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najtańszy kantor w Lublinie

Utworzony przez pesztko, 3 grudnia 2015 r. o 13:06
Kantory Plus, czyli sieć kantorów położona w okolicy trasy A4 np. w Zgorzelcu. Oczywiście - kantory stacjonarne. Znajdźcie ich stronę w Google, macie podawane kursy online. I co wy na to? ;-) Trochę szokujące, prawda? A u nich spread równy 0,5 grosza to naprawdę normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ja nie mam w pobliżu tak taniego kantoru, ale znalazłem wyjście aby nie przepłacać za wymianę waluty. Kupuję bezgotówkowo, w Amronet, marża poniżej 0,2% więc całkiem nieźle, a sposobała mi się też wygoda tych transakcji. W zasadzie nie muszę sobie przerywać codziennych obowiązków na dłużej niż 5 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pozytywnie odebrałem moje ostatnie bezgotówkowe wymiany przez pluskantor.pl. Były dość drobne, a jednak oszczędność dała się odczuć nawet przy tych 300 zł, kupowałem EUR po takim samym kursie co każdy klient, bez poczucia że korzystny kurs otrzymują tylko "wybrani".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tyle często wymieniam waluty, że njzwyczajniej nie mam innej możliwości niżeli przez Internet. I wcale nie narzekam:) Nawet jakbym miał więcej czasu i tak bym korzystał nadal z amronet.pl. Wolny czas bym wykorzystał inaczej. A w tym kantorze ma  to , czego oczekuję- korzystne ceny z możliwością rabatów, negocjacji i zaproponowania kursu własnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, nie ma sensu tracić czasu skoro e-kantory są dostępne dla każdego. Podobnie jak większość z Was nie utrudniam sobie życia przewalutowaniami na mieście które często są drogie, przez platformę Gieldawalut.com kupuję po kursie minimalnie różniącym się od rynkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mieszkam od niedawna, także nie bardzo się orientuję względem kursów w tutejszych kantorach, natomiast obecnie i wcześniej, niezależnie od miejsca zamieszkania czy pobytu wymianiałam walutę przez Internet. Uważam że Plusantor.pl to idealne miejsce do bezgotówkowego zakupu waluty, nie sądzę by kantory na mieście miały tak nizki spread.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wymianiałaś może w innych tego typu kantorach? Mam na myśli internetowe, np. Amronet. U nich widziałem świetne ceny i chciałby się dowiedzieć więcej jak działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miasto lepiej wybrać się w innym celu niż zakup waluty. Są zakupy których warto dokonać na mieście, ale jeśli chodzi o przewalutowanie to jednak nie.  Tę usługę w 100% wolę internetowo zrealziować. Nie ma co się zastanawiać, tu się nie płaci za przesyłkę, a koszt przewalutowania to grosze w porówniu z tym co w stacjnarnym kantorze, naprawdę, jak ktoś nie dowierza, polecam np. na gieldawalut.com zajrzeć i spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Kantor Plus przy A4. Jechałem i wymieniłem przy okazji. Spread był równy 0,5 grosza. Polecam ten kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam Pluskantor, jeszcze mnie nie zawiedli, szybko, da się zaoszczędzić troszkę grosza bo mają dobre kursy, pracuja 7 dni w tyg całą dobę także ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waluteo - ten kierunek. Wszystko jest do ogarnięcia na dobrych warunkach. U nich mam zawsze spread poniżej grosza, za przelewy nie płacę, a całość odbywa się na fajnych warunkach. Inna sprawa, że system jest prosty, domyślny, nie ma żadnych problemów z załatwieniem na nim podstawowych kroków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mnie to za***yło, ale potwierdzam to, co napisaliście o kantorze plus. też mieliśmy taki spread przy wymianie. byliśmy w ciężkim szoku, bo raczej stacjonarnie dobry kurs to kilka groszy, a tutaj mieli pół grosza. i coś takiego mi się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantory online mają najlepszą ofertę. Na Pluskantor można skorzystać z odroczonej płantości - wymieniasz wtedy kiedy kurs jest naprawdę dobry, a płacisz wtedy kiedy masz kasę. Co do spredy to jest groszowy -w stacjonarnych takiego spredu nigdzie nie masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tylko który kantor online? Jest och tak dużo...NAJlepsze kursy walut widziałam jak do tej pory w Amronet, więc w razie potrzeby myślę tutaj uderzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jest dużo kantorów daje nam wybór ale warto oferty sobie porównać, bo są bardziej korzystne i mniej korzystne.  Choć faktycznie większość kantorów internetowych ma atrakcyjne cenniki. Gieldawalut.com może Ci się spodobać, bo i kursy naprawdę spoko i można liczyć na dodatkowe zniżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wymieniam zawsze w Pluskantorze, dla mnie pewniak. Dobre kursy, wszystko online, bezpiecznie bo połaczenia sa szyfrowane, do tego tanie przelewy zagraniczne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej z tych internetowych Amronet polubiłam. Miła obsługa a do tego sporo elastyczności. Na infolinii wyjaśnili mi dokładnie zasady społecznościowych transalcji, czasem tę opcję wybieram gdy chcę zaoszczędzić możliwie najwięcej pieniędzy. A jeśli bardziej na czasie mi zalezy, wymieniam po kursie kantoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o takie cykliczne wymiany to mimo wszytsko polecam założyc sobie konto w e-kantorze. Po jakimś czasie na pewno odczuje się różnicę i oszczędność. W amronet pobierana jest jedynie prowizja i to tez jakieś groszowe sprawy. Kurs niski i przelew może iśc bezpośrednio do banku jeżeli mowimy o kredycie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo długo wymieniałem w kantorze stacjonarnym w miasteczku w którym mieszkam ale od momentu w którym otworzyli kantorinternetowy jestem z nimi nie rozłączny.  ***s://kantorekspert.pl/  znam ich osobiście i szczerze polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...