Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęcz w Lublinie: Lewica musi powstrzymać PiS

Utworzony przez Gość, 19 stycznia 2010 r. o 18:39 Powrót do artykułu
koncz wasc wstydu oszczedz ty mi smierdzisz zydo komuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęcz spadaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tą czerwona świnię wpóścił na lubelszczyzn??? Sorry Palikot. pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to sie autorytet odezwał he he . oni swój czas już mieli w 2002roku, razem z millerem i mówimy im ... dziekuje na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
koncz wasc wstydu oszczedz ty mi smierdzisz zydo komuna
A Ty śmierdzisz Hitlerem...strasznie wali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj doprowadzili do nedzy i jeszcze sie pcha jak swinia do koryta Polska obecnie wyglada jak Haiti Tu juz ku*** nie ma nic zadnego przemyslu chlopow zajebaly zywcem Caly dorobek pokolen podzielili miedzy swoich Tu sie nieda zyc dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
koncz wasc wstydu oszczedz ty mi smierdzisz zydo komuna
Ta partia powinna zostać dawno temu zdelegalizowana a tym czasem im się władza marzy ! nawet gdybym miał zagłosować na Kaczyńskiego to zrobię to ale na pewno po tamtych latach ich rządów ,na komuchów nie zagłosuję zbyt wiele zła się ciągnie do dziś za tą partią !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Po prostu przeraża mnie to wszystko co ci zakichani politycy z lewicy i tej pożal sie Boże platformy robią aby tylko dojśc do władzy. LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE!!!!!!!!!!! CZY NAPRAWDĘ ONI MYSLĄ żZE LUDZIE CHCA ICH WŁADZY? BARDZO GRUBO MYLICIE SIE POWIEM TYLE. Tu sa potrzebni mądrzy ludzie jak Kaczyńscy, Ziobro, Kempa, Wassermann itd. a nie takie gów...wna jak tak reszta. Albo nie rozumiem tego jak ten ś...ieć urbaniak z tej komisji hazardowej tak wypytuje Kamińskiego jakim prawem, kim ten burak zielony jest ta morda fałszywa?? ŻYGAĆ NA WAS SIE CHCE CHOŁOTA TO PLATFORMA CAŁA RAZEM Z TYM SEPLENIĄCYM TUSKIEM, A ZA PALIKOTA TO WSTYD ŻE ON Z LUBLINA JEST POPROSTU HAŃBA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
Witam. Po prostu przeraża mnie to wszystko co ci zakichani politycy z lewicy i tej pożal sie Boże platformy robią aby tylko dojśc do władzy. LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE!!!!!!!!!!! CZY NAPRAWDĘ ONI MYSLĄ żZE LUDZIE CHCA ICH WŁADZY? BARDZO GRUBO MYLICIE SIE POWIEM TYLE. Tu sa potrzebni mądrzy ludzie jak Kaczyńscy, Ziobro, Kempa, Wassermann itd. a nie takie gów...wna jak tak reszta. Albo nie rozumiem tego jak ten ś...ieć urbaniak z tej komisji hazardowej tak wypytuje Kamińskiego jakim prawem, kim ten burak zielony jest ta morda fałszywa?? ŻYGAĆ NA WAS SIE CHCE CHOŁOTA TO PLATFORMA CAŁA RAZEM Z TYM SEPLENIĄCYM TUSKIEM, A ZA PALIKOTA TO WSTYD ŻE ON Z LUBLINA JEST POPROSTU HAŃBA!!!!!
I tu należy się niewielkie sprostowanie jak Bartoszewski nigdy nie był i nie będzie Profesorem tak Palikot nigdy nie był i nie będzie z Lublina on jest z Biłgoraja a właściwie spod .A tylko zamieszkał w Lublinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie dlaczego on ma takie czoło. Za młodu ciupagą od Janosika dostał czy co? A może to efekt intensywnego myślenia?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu już nie chodzi o Nałęcza tylko O WAS KANALIE .POCZYTAJCIE SOBIE COŚCIE TU NAPISAŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...