Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i dlatego w sklepie powinna byc bron on z nozem jak by mu pierdolnela kobieta ze 2 kulki to kolejny jebany złodziej by sie zastanowił co robi :) proponuje przejzec nagrania z ostatniego miesiaca zapewne był w tym sklepie kilkukrotnie:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TOŻ TO NASZ DONALD :)
0
w żabce na Bursztynowej nie ma jeszcze alkoholu ;)
0
Żabki to ulubione sklepy dla złodzieji. Nie jest to pierwszy napad na żabkę w Lublinie. Wcześniej skopano sprzedawczynię i pobito jej męża na Bronowicach. W sklepach tych na porządku dziennym są zuchwałe kradzieże alkoholu ale też papierosów i słodyczy. Wszystkie żabki są wyposażone w monitoring ale złodzieji to wcale nie odstrasza. Dzieje się tak dlatego bo zwykle na sporej powierzchni przebywa jedna sprzedawczyni, piwo i słodycze są w zasięgu ręki, papierosy też można złapać i uciec bo najczęściej stoisko z alkoholem i papierosami jest blisko drzwi. Wiem co mówię bo przez trzy lata pracowałem tuż obok żabki i to w samym centrum miasta, to widziałem co tam się działo niemal każdego dnia.
0
Przyjrzałam mu się dokładnie proszę zwrócić uwagę na charakterystyczny motyw na kapturze. Po rysach twarzy widze że to desperat, po wygladzie dłoni widzę że miał trudne dzieciństwo lał go ojciec a matka się nim nie interesowała i nie dawała mu jeść. Gdy patrzę na całą jego sylwetkę i styl ubierania wnioskuję że to sympatyk Twojego Ruchu a wcześniej Tuska. Taki wniosek jest oczywisty po tępej a wręcz debilowatej mimice twarzy .Już samo to świadczy o desperacji do jakiej się posunął.
0
ależ to pinokio !!! spójrzcie na jego nos od razu go poznałem chyba policja wie gdzie szukać pnokia ale że on aż do takiego kamikadze się posunął ... dajcie spokój - trzeba mieć narąbane w głowie przed wojną takich idiotów nie było, jak napadali to tylko na bank lub jubilera a teraz po śmierdzące szlugi chwyta się jak topielec brzytwy. Co to się porobiło od tych konserwantów w jedzeniu.
0
Przeciez to ten matoł Gryzio z Czechowa hehe
0
Minister Sienkiewicz?
0
oto do czego doprowadziły nasz kraj solidaruchy z lat 80, wyślijcie zdjęcie walęsie
0
serie napadów,pijaństwa na osiedlach, a zaczęły się wakacje i gówniarzom brakuje na alkohol..
0
To był Marcin Gambeta!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: