Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli świadków Jehowy „w ramach walki z islamem”. Jeden przyłożył skalpel do twarzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Wow, jestem pod ogromnym wrażeniem postawy Sędziego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fokinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda chyba nigdy nie będę świadkiem.... Ale bardzo ich cenie. Ja nie umiałabym się stosować do pisma... Wierzę w Boga, ale kościół mnie nauczył olewanie Pisma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie sędzio usadził Pan mecenasika jak trzeba ... zmieniam zdanie o lubelskim sądownictwie. Każdy ma prawo do swoich osobistych wyborów a podli i źli ludzie pojawiaja sie w każdej religi, każdym narodzie i każdej rasie ... nie ma co wszytkich sprowadzac do jednego poziomu bo wyznaje islam, jest żydem czy świadkiem ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi redaktorzyno z logiki wynika że Świadkowie Jehowy to nazwa wiec z duzej litery sie pisze oba czlony .... swoja droga jestem ciekaw czy mecanasik by bronil w ten sposob jakby takich dwoch recydywistow zaatakowala jego matke, zone albo dziecko .... kto wie czy chwili nie brakowala do tragedii ... takich meneli odrazu trzeba usadzic zeby wiecej szkody w spoleczenstwie nie robili bo to pokory tylko na sali sadowej nabiera ... Krasnik powinien sie cieszyc, ze dwoch takich sie pozbedzie jak dobrze pojdzie ... jak przetrzepia im wkoncu dupy w pace to moze sie naucza pokory ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W prostych słowach dzicz ! Dobrze ,że trafili na mądrego sędziego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla sędziego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawicowe debilki... Już wiecie po co watykańskiej bandzie potrzebna była religia w szkołach ? Żeby chodować debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jest dla wszystkich obligatoryjne tak jak i wolnosc wyznania sumienia i inne gwarantowane przez konstystucje! Swiadkowie Jehowy przestrzegaja prawa tak jak to nakazuje Pismo Swiete!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem jaka ty wogole szkole skaczyles ?? moze na przedszkolu sie skaczylo . radze moze przeczytaj jedno z tych czasopism ktore by chcieli tobie dac ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynależność do jakiej religii deklaruje prawie 100 procent osadzonych w więzieniach...Jeżeli to jest religia katolicka to jakie świadectwo wydaje to jej kapłanom...Traktowanie religii jako formy biznesu bez oparcia w Bogu daje opłakane skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za delegalizacją wszystkich sekt razem z sektą katolicką. Religia to tylko nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ujawniają bo ich nie znają.Jestem juz świadkiem 11 lat I żadnego nie spotkałam a poznałam duzo ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybacz im Panie bo nie wiedzą co czynią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenas nie miał przy sobie legitymacji ONR-u ale sędzia też pewnie zapomniał o zabraniu z sobą legitymacji Nowoczesnej... Atak personalny na obrońcę świadczy, że sędzia jest idiotą a takich najwięcej w Nowoczesnej :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja SJ nigdzie nie wystepuje jako sekta. Na calym swiecie tych ludzi, ktorzy wzoruja sie na Bibli jest ponad 8 milinow. Czyli SJ sa na calym swiecie i w zadnym kraju nie sa zarejestrowani jako sekta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w ogole to nie "dom modlitwy", tylko "Sala Krolestwa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzeliłeś jak łysy grzywką. Wyjąłeś coś z kontekstu i piszesz dyrdymały nie na temat. Jak nie rozumiesz co jest tematem artykułu to przejdź do strony głównej. Z całym szacunkiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadkom chyba się należy Nagroda Nobla. Za szerzenie pokoju na świecie i robią to szczerze w oparciu o Biblię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce jest 96-7 % katolikow, wiec kto na nich napada??? ich bracia w wierze, co do Swiadkow Jehowy  to sa oni szkalowani przez katolikow i atakowani , tego nauczaja ich ksieza katoliccy- to taka tolerancja " jedynej nieomylnej religii" w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...