Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy będą maszerować, antyfaszyści protestować

Utworzony przez Michalski, 21 maja 2010 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Pan Od Elektryki napisał:
Panie Obiektywny, wyjmij pan kuśkę z odkurzacza bo sąsiadom korki wywaliło. A w ramach kontestacji polecam tory i czołówkę z lokomotywą.
Te tory i lokomotywę znasz pan z własnego doświadczenia? To teraz tak was obrzezają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytacz napisał:
Ten brukowiec "dziennik wschodni" to przybudówka żydoskiego szmatławca w języku polskim "Gazeta Wyborcza" które wspólnymi siłami zwalczają polskość w Polsce. Ten antypolski "Dziennik Wschodni" programowo oczernia Polaków i pragnie zlikwidowania Panstwa Polskiego lub zamenienia Polski na Judeopolonię. Jak żydoskie bojówki organizują awanturnicze anty-polskie pochody w Lublinie to ten brukowiec "Dziennik Wschodni" się tym zachwyca bo to też tylko polsko-języczny brukowiec.
W Lublinie jest prawie cały "Folwark zwierzęcy" Orwella. ANGORA ma; "Wybiórczą", "Gazetę w Lublinie", Radio Przebojów ( było dobre to go wykupili), "Dziennik Wschodni". Brak tylko TV. Ale POkraki robią wszystko, żeby TVP Lublin padła i wtedy dobry wujek ją wykupi. POlicja dusz rozpocznie wtedy działania całą buzią. A i tak trzymają się mocno vide tytuł. Słusznie ktoś zauważył, że jest specyficzna zbitka: narodowcy i antyfaszyści. A może trzeba poprawić: narodowcy i syjoniści z Lublina. To brzmi POprawnie.Tak przynamiej jasno stawiali sprawę w 1968r: Moczar i Jaruzel. A teraz na tym polu zapanowało uśpienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do pani Holland - Chomsky to też antysemita? Bo podobno teraz taka wersja obowiązuje. No patrzcie państwo - Żyd i antysemita jednocześnie. Wydawałoby sie nie do pogodzenia. A inny z kolei - pederasta i homofob jednocześnie. Jak widać jak się bardzo chce w coś wierzyć i szerzyć jedynie słuszną ideologię to się i nie nad takimi rzeczami przechodzi do porządku dziennego. A narodowcy niech sobie maszerują spokojnie. To tylko garstka nazywanych szumnie intelektualistami (pani Szczuka, pani Środa? no litości.... jaki one mają dorobek naukowy ? ) obsesjonatów w dużym stopniu żydowskiego pochodzenia (co w tym kontekście istotne) musi wyrazić swojej osobiste obsesje. Pani Holland już kilka lat temu nakręciła idiotyczny serial o Polsce (próbowałem to oglądać - nie da się) jako kraju terroryzowanym przez bojówki skinheadów i jak widać swojej obsesje realizuje dalej. Ciekawe, że np Bronisław Wildstein jakoś w ogóle nie czuje się zagrożony i takich protestów nie podpisuje. Ktoś chce wiedzieć dlaczego? Ano dlatego, że tu w ogóle nie o pochodzenie czy rzekomy antysemityzm chodzi, tylko o stosunek do Polski, patriotyzmu, tradycji niepodległościowej. Ci ludzie nienawidzą wszystkiego co się z tym wiąże, to ich męczy, drażni, irytuje, produkują teksty o tym jaki to okropny jest patos, bogoojczyźniania symbolika i jak im z tym strasznie niedobrze. Jacy są cierpiący w tym potwornym katolickim kraju, w którym nie udało się do końca wykorzenić tego patriotyzmu i pamięci. A tacy ludzie jak Wildstein wpisują się w chwalebną tradycję Polaków żydowskiego pochodzenia wiernych Rzeczpospolitej, walczący i ginących za nią, pracujących dla niej dobra i kultywujących pamięć. Tu w ogóle nie chodzi o pochodzenie, tu chodzi o stosunek do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest skandal. Nie ma dnia by z byle powodu nie zamykano całych kwartałów ulic w Lublinie. Jedzie jakikolwiek urzędnik i pół miasta stoi w korku. Tak było wczoraj, bo jechał ktos z litwy, dzisiaj nie wiem kto ale znowu zamknięte, niedawno korowód, potem kontrkorowod, faszyści, antyfaszysći, zaraz Boże Ciało, pochody antypochody. Chyba są jakieś obowiązki zarządcy o poinformowaniu kiedy jaka ulica będzie zamknięta. A Policja to tez nie zamyka drogi tuz przed tylko krzyżówke wcześniej bo nawet nie ma jak zawrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
A wiesz, że to w słynącym z tolerancji Izraelu kilka miesięcy temu doszło do ataku na gejowską kafejkę, w wyniku czego było chyba ze 16 ofiar. W tym nieletni. Ataku tego nie dokonał ani żaden Palestyńczyk, ani tym bardziej polski narodowiec. W Polsce od kilkudziesięciu lat tylu ofiar nie było ani wśród żydów, ani wśród gejów a to nam Polakom zarzuca się nietolerancję i antysemityzm.
Ale my nie jesteśmy Izraelem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Elektryki napisał:
Panie Obiektywny, wyjmij pan kuśkę z odkurzacza bo sąsiadom korki wywaliło. A w ramach kontestacji polecam tory i czołówkę z lokomotywą.
JESTEŚ ELEKTRYKIEM Z BRAMY GRODZKIEJ CZY Z LUBELSKIEJ JESZIWY ?BO "PANEM" TO MI NIE ŚMIERDZISZ RACZEJ CZOSNNKIEM I ŚLEDZIAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art. 54 napisał:
Pytanie do pani Holland - Chomsky to też antysemita? Bo podobno teraz taka wersja obowiązuje. No patrzcie państwo - Żyd i antysemita jednocześnie. Wydawałoby sie nie do pogodzenia. A inny z kolei - pederasta i homofob jednocześnie. Jak widać jak się bardzo chce w coś wierzyć i szerzyć jedynie słuszną ideologię to się i nie nad takimi rzeczami przechodzi do porządku dziennego. A narodowcy niech sobie maszerują spokojnie. To tylko garstka nazywanych szumnie intelektualistami (pani Szczuka, pani Środa? no litości.... jaki one mają dorobek naukowy ? ) obsesjonatów w dużym stopniu żydowskiego pochodzenia (co w tym kontekście istotne) musi wyrazić swojej osobiste obsesje. Pani Holland już kilka lat temu nakręciła idiotyczny serial o Polsce (próbowałem to oglądać - nie da się) jako kraju terroryzowanym przez bojówki skinheadów i jak widać swojej obsesje realizuje dalej. Ciekawe, że np Bronisław Wildstein jakoś w ogóle nie czuje się zagrożony i takich protestów nie podpisuje. Ktoś chce wiedzieć dlaczego? Ano dlatego, że tu w ogóle nie o pochodzenie czy rzekomy antysemityzm chodzi, tylko o stosunek do Polski, patriotyzmu, tradycji niepodległościowej. Ci ludzie nienawidzą wszystkiego co się z tym wiąże, to ich męczy, drażni, irytuje, produkują teksty o tym jaki to okropny jest patos, bogoojczyźniania symbolika i jak im z tym strasznie niedobrze. Jacy są cierpiący w tym potwornym katolickim kraju, w którym nie udało się do końca wykorzenić tego patriotyzmu i pamięci. A tacy ludzie jak Wildstein wpisują się w chwalebną tradycję Polaków żydowskiego pochodzenia wiernych Rzeczpospolitej, walczący i ginących za nią, pracujących dla niej dobra i kultywujących pamięć. Tu w ogóle nie chodzi o pochodzenie, tu chodzi o stosunek do Polski.
A ta miernota spod Gwiazdy Dawida śmieje się z naszego patriotyzmu i powolje sie na UE, że tam nikt o kawałek ziemi nie walczy. Minęło tyle lat po II wojnie światowej i na raz zaczęli na Bałkanach rejwach. Tak ta cała Jugoslawia ( południowi słowianie ) to był sztuczny twór i po latach musiał pęknąć. Dodać do tego inną kontrę, że nie byli w UE. I to wszystko prawda. Ale ta wolna Europa dała nam inny jakże dobry przykład jak nalezy pojmować patriotyzm w XX wieku. Vide konflikt Argentyna - W. Brytania o Malwiny (Falklandy). Jakoś nikt z tej wojenki się nie śmial a chwalił Żelazną Damę właśnie za patriotyzm. Nie mieli takich mędrców jak my w Polsce. Ciekawie, że duża liczba POprawnych naukowców ulokowała się w UW. Tylko, że ta szkółka jest w 5 setce uczelni światowej. Jaki Pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
DO TEGO PANA OD ELEKTRYKI ,PLUCIE PANIE W TEN SPOSÓB TO OZNAKA BRAKU RÓWNOWAGI PSYCHICZNEJ ,PROPONUJE DO ABRAMOWIC ALBO TAM W IZRAELU TEŻ TAKIE SĄ SZPITALE ZAPEWNE UDAĆ SIE I PRZEBADAĆ
DO IZRAELA TO ON NIE POJEDZIE BO TAM NA TAKICH DUPKACH JAK ON W PSYCHIATRYKACH W REHOWOT I GEDERZE LEKARZE PROWADZĄ BADANIA NAUKOWE I DOŚĆ CZĘSTO ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM.TEN TCHÓRZ TYLKO TU JEST TAKI CWANY BO MU GEREMEK ZAŁATWIŁ PRZYWILEJE.....ALE NIKT NIE POWIEDZIAŁ ,ŻE GOMUŁKA BYŁ OSTATNIM KTÓRY ZROZUMIAŁ PROBLEM -A I DWORZEC GDAŃSKI SIĘ ODREMONTUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajt Pałer napisał:
Panowie ! Wam też Żydzi na Majdanku wymordowali spowinowaconych esesmanów ? Utwórzmy koło rodzin represjonowanych ! Zorganizujmy akcję "światełko do nieba" - o każdej pełnej godzinie zbieramy się na dowolnym przejeździe kolejowym. Po tygodniu podsumowanie akcji i nagrody dla najbardziej inteligentnych.
WIESZ CO CI POWIEM GÓWNO MNIE OBCHODZI CO KOMU ŻYDZI A CO KOMU ss-MANI. TO SPRAWA MIĘDZY "NARODEM PANÓW" i "NARODEM WYBRANYM" .MY POLACY DOŚWIADCZYLIŚMY I OD JEDNYCH I OD DRUGICH ......I TO JEST NASZA SPRAWA DO ROZLICZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostanio oglądałem ciekawy program i dowiedziałem sie ze 1% ludzi ma 45% bogactwa naszej planety i to jest niepokojące. fakt ile w tym 1% jest procent żydów tego nie powiedzli... nacjonaliści obrali sobie niewłaściwego wroga dlatego bliżej mi do antyglobalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie faszyści, ale osochozi ? Włosy łonowe nie powyrastały ? Za dużo krost na plecach ? Dziewczyny unikają ? Ale po co od razu na żyda ? A nie da się tego załatwić jak zwykle - masturbacją ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ostanio oglądałem ciekawy program i dowiedziałem sie ze 1% ludzi ma 45% bogactwa naszej planety i to jest niepokojące. fakt ile w tym 1% jest procent żydów tego nie powiedzli... nacjonaliści obrali sobie niewłaściwego wroga dlatego bliżej mi do antyglobalistów.
Osiecz z Tel Awiwu nadeszła ale nie samolotem tylko internetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nieformalnę Lubelskie Porozumienie na rzecz Tolerancji" - to bardzo GROŹNY precedens. Oni uważają, że mają STAUS SPECJALNEGO UPRZYWILIJOWANIA w Polsce i mogą wszystko robić PONAD polskim prawem ! W innych mistach Polski, a zwłaszcza we Wrocławiu te grupki przestepców "Porozumienia na rzecz Tolerancji" zachowuja się jak zwykli RASIŚCI, którzy UDAJĄ "meczenników" a w samej rzeczy to ultra nazistowskie ugrupowanie walczace o ULTRA sepecjalne przywileje dla mniejszosci narodowych NIE polskiej nardowosci zamieszkałych w Polsce. To ci RASIŚCI z "Porozumienia na rzecz Tolerancji" usiłują WYMUSIĆ na władzach w Polsce aby im zagwarantować w Polsce pozycje "capi di tutti capi" - czyli pozycję prawnego PIERSZEŃSTWA ... Żydzi zamieszkali w Polsce wywalczyli sobie róznymi szantażami pełno różnych PRAWNYCH PRZYWILEJÓW - polski podatnik PŁACI im za żydoskie szkoły w Polsce, za żydoskie muzea, w przyznawania SPECJALNYCH stypediów dla zydoskich studentów ... itd. Polska nie krzywdzi zydostwa, a wrecz GLORYFIKUJE, ale im jest to wszysko za mało w Polsce. Żydzi zamieszkali w Polsce i inne przedstawiciele innych MNIEJSZOSCI chcą mieć w 100% WŁADZĘ na etnicznymi Polakami ! Żydzi chcą RZĄDZIĆ Polską tak jak w USA ! Żydoska finasiera okradała amerykanów z twardej gotówki oraz złota i ZBANKRUTOWAŁA Amerykę. Teraz to samo usiłuja zrobić z Polską ! Zydoski Instytut Historyczny w Warszawie bezkarnie OCZERNIA Polaków, a synagoga żydowska INSPIRUJE emocjonalną NIENAWIŚĆ i PRZEMOC żydów w stosunku do Polaków. To jest bardzo ewidentne. Jest to ewidentne, że jak naczelnym rabinem w Polsce ustanowiono IMPORTOWANEGO rabina żydo-amerykanskiego, obywatela USA Michaela Schuldricha to on zaczoł inspirować mniejszość żydoską zamieszkała w Polsce w kierunku OTWARTEJ KONFRONTACJI z etnicznymi Polakami w Polsce na wyłudzanie pieniedzy żydostwa od polskich władz w Warszawie. Za pomoca insynuowanej konfroncja on usiluje osiagnac swoje cele, dla których zostal przyslany z New Yorku do Polski - a w tym też odebrania władzy politycznej etnicznym Polakom i danie jej MNIEJSZOSCIOM zamieszkałym w Polsce. Rabin naczelny Michael Schuldrich wspiera beswstydnie żydoskie anty-polskie AWANTURNICTWO w Żydoskim Instytucie Historycznym w Warszawie FINASOWANYM przez POLSKIEGO PODATNIKA o ZGROZO , a zwłaszcza ekstremistki rasistki Alicji Calej, która pisze w prasie światowej oraż głosi MOWY NIE NAWISCI pod adresem Polaków w Polsce, prowokuje zajścia uliczne, domaga się usuniecia pomników polskich bohaterów jak np. Romana Dmowskiego a w to miejsce stawiania pomników jakimś żydom ... itp. My Polacy zamieszkali w Polsce jesteśmy ZMUSZENI do SAMO-OBRONY przed wielkim AWANTURNICTWEM mniejszosci zamieszkałych w Polsce, którzy usiłują nam ZNISZCZYĆ Polską Panstwowość i podporzadkować nas CAŁKOWICIE ekonomicznie oraz politycznie kiedyś wobec ZSR, a dzisiaj wobec masono-żydom z Brukseli i Waszynktonu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bardzo niedawnych czasach ( przed mianowaniem na tron Adasia Chrząszcza ) Lublin rozsławiali w kraju a przede wszystkim w wielkim świecie 2 zespoły pieśni i tańca. Było to takie polskie, swojskie i nasze. Od kilku lat nie słyszałem o żadnych sukcesach czy wyjazdach zespołu UMCS Prof. Leszczyńskiego czy Pani Wandy Kaniorowej ( tutaj małe sprostowanie - czlonkowie prowadzili poloneza w dniu święta 3-go Maja ). Od lat słychć za głośno o szmoncesowej kulturze Teatru NN i filmach Pana Linkowskiego. Jakie to zdobyto trofea, gdzie ,od kogo i za jakie "dzieła". Wszystko to finansuje Ratusz. Czyli syjoniści w Lublinie nie mają żle. Dostają gojowski finans, nikt na nich nie nasyła Policji ( uzbrojonych po zęby jak ZOMO Jaruzela).Czyli dobrze być cysorzem, choć to śwnia i krwiopijca. Jak spiewał drzewiej Pan T. Chyła. Przyjedż i wesprzyj nas to dostaniesz 2 posiłki. Tylko nie ogłosili czy trefne czy koszerne. Ciekawe kto za posiłki zapłaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Lubelaka" "Etniczny Polaku", nie grzeb za mocno w swoich korzeniach, bo zrobi ci się wstyd za samego siebie. ( i korzystaj ze słownika)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEB..Ć PIERDO... NYCH ŻYDÓW, PEDAŁÓW. SZKODA TYLKO ŻE MAJDANEK ZAMKNIĘTY JUŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~comaoka~ napisał:
Do "Lubelaka" "Etniczny Polaku", nie grzeb za mocno w swoich korzeniach, bo zrobi ci się wstyd za samego siebie. ( i korzystaj ze słownika)
To są dopiero przedbiegi. Prawdziwa walka nas czeka gdy zaczną zwracać mienie pożydowskie pojedynczym izraeltom ( nie piszę żydom bo powiedzą, że jestem antysemitą). 80% nieruchomości na lubelskim Starym Mieście nie ma na razie właściciela ( bo budynki wymagają remntów). Ale jak tylko Gmina je wyremontuje to zaraz znajdą się właściciele lub spadkobiercy. I będzie Wasi ulice a nasi kamienice. Masz rację z tym pochodzeniem. Wg D. Normana w 1724r 25 tys. ludzi spod Gwiazdy Dawida kupiło u króla polskiego szlachectwo. Tak, że nie wiadomo ilu nas jest a ze nie mówimy idiszem to betka.Mamy za to Środy, Szczuki, Hollandy ( dlaczego nie Pollandy jak Polański ) Dawidów Warszawskich i wielu innych wspaniałych napewno więcej niż 8.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostanio oglądałem ciekawy program i dowiedziałem sie ze 1% ludzi ma 45% bogactwa naszej planety i to jest niepokojące. fakt ile w tym 1% jest procent żydów tego nie powiedzli... nacjonaliści obrali sobie niewłaściwego wroga dlatego bliżej mi do antyglobalistów.
tu masz odpowiedź na pytanie jaki procent Żydów w USA uzyskuje dochody powyżej 100k $. Warto zaznaczyć(co wynika z wykresu) że jest to najlepiej sytuowana społecznośc religijna w stanach. Tak więc to chyba jednak tak zwani antyglobaliści źle obierają cele swoich ataków http: //awesome.good.is/transparency/web/1002/almighty-dollar/flat.html (wklelając link zlikwidujcie spację po "http:" Nie wiem albo to forum jakieś buraczane albo ja nie potrafię linka wkleić
Ostatnio edytowany 22 maja 2010 r. o 09:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1_m_ss napisał:
JEB..Ć PIERDO... NYCH ŻYDÓW, PEDAŁÓW. SZKODA TYLKO ŻE MAJDANEK ZAMKNIĘTY JUŻ.
Bardzo merytoryczna wypowiedź. To było przed czy po tym jak twój tatuś opuścił twoje łoże ... wiesz, on tez vzasem lubi sobie z człopaczkiem a po co będzie daleko szukał Pamiętaj, żeby cie dziś nie zabrakło na marszu łysych "narodowych" ćwoków ja tam się będę dobrze bawić na "gejowskiej" imprezie u kupla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ostanio oglądałem ciekawy program i dowiedziałem sie ze 1% ludzi ma 45% bogactwa naszej planety i to jest niepokojące. fakt ile w tym 1% jest procent żydów tego nie powiedzli... nacjonaliści obrali sobie niewłaściwego wroga dlatego bliżej mi do antyglobalistów.
Nie powiedzieli też ile z tego, szczególnie w Polsce, zagrabili państwowego majątku faceci w czarnych sukienkach - ci od nieletnich ministrantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...