Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
teraz narodowcy niech się połączą z pisem.
W kupie siła CYCU !!!  każda opcja jest dobra do walki z tym komunistyczno-konfidenckim,czerwonym łajnem,albo my albo oni, raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczenia kreować na kulture to już wielka przesada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odwołamy nic.....no i ch...j i cześć :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystojni niektórzy, mmm... Szkoda, że za urodą rozum nie idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. i wydawałoby się, że historia wymiotła z naszego podwórka totalitaryzm... jako niższy poziom ewolucji, ale... ale nie ma co zapominać o dzidzicznośći
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. i wydawałoby się, że historia wymiotła z naszego podwórka totalitaryzm... jako niższy poziom ewolucji, ale... ale nie ma co zapominać o dzidzicznośći
Teraz jest niestety widoczny totalitaryzm mniejszosci srodowisk lesbijsko-gejowsko-biseksualno-tranwestyckiej, ktorzy probuja za publiczne pieniadze narzucac swoje preferencje innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy na tym zdjeciu to juz wszyscy oddzwierni klubu Graffiti na czele ze swoim szefem  czy moze brakuje kogos ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tak "dobre" zdjęcie redakcyjny fotograf powinien wylecieć z roboty w trybie natychmiastowym. Dziwnym trafem tego typu, tak nieudane ujęcia, pstryknięcie złej pozy, wychwycenie grymasu - po prostu zatrzymanie obrazu w trakcie mówienia, przytrafiają się tylko osobom, których wy (a przede wszystkim wasi mocodawcy) nie popieracie. Ciekawe to. Moim zdaniem można to określić mianem MANIPULACJI OBRAZEM. W mojej jak i wielu ludzi ocenie, z dziennikarstwem nie macie już nic wspólnego. Jesteście klakierami, tubą propagandową wiadomej opcji politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnosc na festiwalu nie jest obowiazkowa wiec nie ma podstaw zeby uwazac ze on kogokolwiek demoralizuje. Zmuszanie ludzi do obchodow roku jana pawla 2 jest demoralizujace a usilowanie zmiany programu centrum kultury ze wzgledu na obchody tegoz roku jest forma zmuszania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski - ochroniarz z wyszktałceniem podstawowym ... Wstyd mi zato, że coś takiego jak Ruch Narodowy istnieje w moim mieście. Teraz pewnie mobilizują swoich członków w całej Polsce żeby głosowali w powyższej sondzie. Żenada.
 
Marian Kowalski - ochroniarz z wyszktałceniem podstawowym ... Wstyd mi zato, że coś takiego jak Ruch Narodowy istnieje w moim mieście. Teraz pewnie mobilizują swoich członków w całej Polsce żeby głosowali w powyższej sondzie. Żenada.
Może i ochroniarz, ale rozumu ma więcej niż Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...uwielbiam takie obrazki! Dozorca z podrzędnego klubu nocnego chce dyktować warunki życia społeczeństwu! Zabawne to niebywale, ale kiep chyba nie zdaje sobie sprawy z własnej śmieszności! Bardziej jednak jest to żenujące, niż śmieszne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jeszcze nam tego w mieście brakowało, aby niepiśmienny absolwent szkoły podstawowej zakazywał lub nakazywał cokolwiek. Faszyzująca hołota wraz z nierobami z PiS buńczucznie podnosi łyse łby do góry.... (...) To uważacie za bardziej uzasadnione moralnie, bo zostaje w "rodzinie"!   Z Twojej wypowiedzi usunełam najbardziej ordynarny i - przez to niepotrzebny fragment - folkatka
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2015 r. o 08:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Może i ochroniarz, ale rozumu ma więcej niż Ty.  
Szkoda, że 95 % tu komentujących ma zupełnie inne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew od zawsze bezrobotny i Kowalski od zawsze  matoł -tacy ludzie mają młodym ludziom wyznaczać Hitlerowskie  trendy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski - ochroniarz z wyszktałceniem podstawowym ... Wstyd mi zato, że coś takiego jak Ruch Narodowy istnieje w moim mieście. Teraz pewnie mobilizują swoich członków w całej Polsce żeby głosowali w powyższej sondzie. Żenada.
Rozumiem że ochroniarz ma być najlepiej po doktoracie lub habilitacji?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość z ciemnogrodem, nikt nie będzie mi mówił co mam oglądać i co mam robić, brawo dyrektorze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że ochroniarz ma być najlepiej po doktoracie lub habilitacji
No właśnie chodzi o to, że ten kark chce więcej. Chce reprezentować całe Państwo na arenie międzynarodowej a teraz wypowiada się w kwestiach kultury i sztuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość z ciemnogrodem, nikt nie będzie mi mówił co mam oglądać i co mam robić, brawo dyrektorze 
  Czy aby na pewno ciemnogród ? ja bym się zastanowił do czego prowadza takie pseudo nowoczesne rozwiazania. Pan dyrektor nie mając pomysłu idzie na łatwizne - przeciez wiadomo że lewactwo to promuje i będzie trędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odwołamy nic.....no i ch...j i cześć :-)
 
Nie odwołamy nic.....no i ch...j i cześć :-)
  Jak widać kultura na wysokim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promocja tych mniejszości seksualnych w naszym kraju jest już nawet nie nachalna .ona jest po prostu nudna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...