Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A bandycie i mordercy człowieka dadzą 2 lata w zawieszeniu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielkie brawo dla prokuratury Lublin Północ!!! ciekawe czy starczy im sił i odwagi by skutecznie dobrać się do reprezentanta jedynej właściwej opcji która ostatnio hurtem przejmuje wszystkie instytucje państwa. Sprawa wydaje się prosta - została osiągnięta korzyść, są twarde dowody - odczyty gps i billingi, było mataczenie. nie jest ważne że została naprawiona szkoda skoro stało się to dopiero po publikacji w gazecie. SZANOWNI PROKURATORZY MIESZKAŃCY LUBLINA MAJĄCY JUŻ DOSYĆ TYCH HOCKÓW KLOCKÓW W RATUSZU SZCZERZE WAM KIBICUJĄ!!!!
0
Za mordę tych chamów z ratusza.
0
Gówno jej zrobią
0
Baron napisał:
Gówno jej zrobią
tak,pod warunkiem,że miała zapięte pasy.
0
jak spadnie tej wstrętnej babie choć JEDEN WŁOS Z GŁOWY to osobiście złoże kwiaty pod prokuraturą na okopowej i więcej nie napiszę ani jednego złego słowa na tą bandę będąca na usługach PEŁO
0
Idiotyzm, może od razu karę śmierci???!!!
0
Nie wiem, czy takiemu urzędnikowi nie należy się możliwość korzystania z auta służbowego? Nie mam na myśli jakieś wykorzystywanie, ale może się należy raz w roku taka usługa. W prywatnych firmach tak mają. W każdym razie 10 lat więzienia za takie coś to raczej śmieszne, a co z bandytami i gwałcicielami - tylko 5 lat. A za zabójstwo to także 10-15 lat. Może jadąc kogoś lub coś np. żabę po drodze zabiła, a to wtedy się należy kara.
0
Niekumaty całkiem napisał:
Nie wiem, czy takiemu urzędnikowi nie należy się możliwość korzystania z auta służbowego? Nie mam na myśli jakieś wykorzystywanie, ale może się należy raz w roku taka usługa. W prywatnych firmach tak mają.
proponuję żebyś raz w roku opłacał tej pani wyjazdy z własnej kieszeni. zapytasz dlaczego ty i dlaczego z prywatnej kieszeni ?? bo w prywatnych firmach tak maja
0
Śmieszne. Dobrali się do niej bo na świeczniku. A w mojej firmie dyrektor od lat dojeżdża do pracy służbowym samochodem na służbowej benzynie, z samochodu korzysta też rodzina. I były kontrole i co z tego? Udają, że nie widzą bo tak wygodniej. A ta firma to szkoła. Publiczna.
0
Pani prezydent Lublina na 10 lat do więzienia, a bandyci którzy napadli na jubilera na wolności,bo nie chcieli procesu. Oj Polsko Polsko.
0
za samą przynależnosć do Platformy Obywatelskiej każdemu jej członkowi (nawet tym latekksowaym) należy się dozywocie wkamieniołomach
0
"...zapewniała, że z własnej kieszeni zapłaci oszacowane przez Ratusz na 1100 zł koszty wyjazdu. Później okazało się, że w trakcie wyjazdu ze służbowej komórki wydzwoniła 1400 zł." --- i właśnie "dzięki" takim naciągaczom jak ta baba w Polsce jest dobrze. Wszyscy płacimy za takie wojaże. Przecież ta kasa była z naszych podatków. Co za P.I.Z.D.A.
0
W Polsce wymiar sprawiedliwości jest chory i trzeba go leczyć. Media natomiast pewnych spraw nie ruszają. Boją się albo tak mają nakazane. W Bełżycach radny będący przewodniczącym dwóch komisji wysypał tłuczeń na własną, prywatną drogę a kamień przeznaczony byłl na drogi gminne. Straty dla gminy to ok. 10 000 zlotych. Sprawa trafila do prokuratury i zostala umorzona. Prokurator nie dopatrzył się czynu zabronionego. Wszyscy w miasteczku wiedzą, że doszło do kradzieży ale prawdopodobnie ktoś kryje radnego w wymiarze sprawiedliwości. Sprawa wiceprezydent w stosunku do tej, o której napisałem o mały pikuś.
0
ob napisał:
Pani prezydent Lublina na 10 lat do więzienia, a bandyci którzy napadli na jubilera na wolności,bo nie chcieli procesu. Oj Polsko Polsko.
A ile lat dostał Pan Prokurator, który zabrał 10 lat z życiorysu Kom. SZCZEKLIKOWI? Panowie jak sprawiedliwość to sprawiedliwość. A sprawa Pani Sawickiej i kardiologa G. ciągnie się jak flak i nawet nie informuje się opinii publicznej o przebiegu procesu. Jedyną osobą, który poniósł karę był Pan Ziobro.Za to, że skrytykował łobuza dojącego ludzi chorych w publicznej placówce zdrowia. Pzdrówcie ode mnie tego wybitnego językoznawcę od kurdupla.
0
A prezydent jeszcze jej broni. (Ręka rękę myje)
0
I co, warto było dla tych kilku tysięcy?
0
nie życzę sobie, żeby takie chamidło i złodziej siedziało w ratuszu...
0
Pan wiceprezydent Fic też swego czasu, tak przy okazji wyjazdu służbowego, po Ukrainie prywatnie podróżował. I czy Adaś mu chociażby palcem pogroził ...??
0
Dura Lex sed Lex napisał:
A ile lat dostał Pan Prokurator, który zabrał 10 lat z życiorysu Kom. SZCZEKLIKOWI? Panowie jak sprawiedliwość to sprawiedliwość. A sprawa Pani Sawickiej i kardiologa G. ciągnie się jak flak i nawet nie informuje się opinii publicznej o przebiegu procesu. Jedyną osobą, który poniósł karę był Pan Ziobro.Za to, że skrytykował łobuza dojącego ludzi chorych w publicznej placówce zdrowia. Pzdrówcie ode mnie tego wybitnego językoznawcę od kurdupla.
Z tym kardiologiem G. to temat przestał być medialnie nośny i tyle. Media pokazały co chciały, potem jeszcze zrobili z Ziobry oprawcę. Ale już nie pokazali co wyznawała żona kardiloga G, że facet był w domu tyranem, wręcz się go bała i podobny miał stosunek do podwładnych. Taka jest prawda, ale dzisiejsze media nie walczą o dotarcie do niej, tylko nią manipulują.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: