Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nawet niemowlę będzie mogło głosować w budżecie obywatelskim Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2017 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak trzeba im samym, to się nagle na prawo powołują. Jak worami były głosy wrzucane, to też utrzymywali, że to jest zgodne z prawem. Jeszcze rybom trzeba dać głos - wody mącić już nie trzeba, bo wystarczająco mętny jest faktyczny podział pieniędzy w ramach tzw. "Budżetu Obywatelskiego".
Tak wiemy co chcesz powiedzieć ty byś od razu wprowadził idealne zasady Budżetu Obywatelskiego i nic nie trzeba by było ulepszać ani poprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem ktoś może się wypowiadać w czyimś imieniu. Przecież nikt mi nie powie, że niemowlę głosuje. Robią to rodzice w jego imieniu. Ja mam np. 13 lat i chcę Skate Park, a starzy chcą drogę. czyj głos się bardziej liczy ich czy mój, skoro gdybym nawet sam mógł podjąć określoną dezyzję to są oni w stanie przymusić mnie do zmiany zdania. Ktoś chyba dobrze podliczył głosy uwzględniając liczebność poszczególnych rodzin bo pachnie mi to niezłym szwindlem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zmarli mieszkańcy Koziego Grodu też będą mogli oddać swój głos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najbardziej wzrosła sprzedaż paliw (w ujęciu rocznym o 23,6 proc.), odzieży i obuwia (o 20,3 proc.) mebli, AGD i RTV (18,1 proc.), prasy i książek (o 17,8 proc.)
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Sprzedaż paliw wzrosła na wskutek uszczelnienia szarej strefy paliwowej, a nie z powodu 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...