Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naziemna telewizja cyfrowa nadaje już w Lublinie

Utworzony przez user_123, 4 maja 2011 r. o 10:58 Powrót do artykułu
testy: antena drut do tv, odbiór bursztynowa - brak sygnału, ułanów brak sygnału, oba tv z mpeg4, dodam ze na tym samym kawałku drutu inne kanały analogowe są odbierane (z piask). tvn słabo tv4 prawie wcale (ten sam nadajnik z rabego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przy użyciu tzw. anteny pokojowej da się odbierać toto z Wrotkowa? Mam TV z DVB-T ale na drucie (kabelek sat.) sygnału nie znajduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w powiecie tomaszowskim tez juz mozna ogladac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy komus to dziala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beduin napisał:
Nie tylko widziałem ale mam te programy od lat i nadal twierdzę że ile można oglądać jedno i to samo w ich programach !No faktem że teraz za darmo tylko co to zmienia w jakości ? wam też się to znudzi po krótkim czasie !.I z jednym się zgodzę że większość tych programów to odmóżdżające i marnej wartości programiki i nawet szkoda kasy na dekoder za 100 zł !ale wolna wola i wybór .
wurzyć Tv prze okno i przestan wywalać swoje żale na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich zainteresowanych odbiorem sygnału z RTON Lublin/Raabego zapraszam tutaj Jak ustawić i podłączyć antenę do DVB-T Naziemnej Telewizji Cyfrowej Lublin Znajdziecie tutaj informacje o technicznych aspektach odbioru sygnału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy do odbioru televizji cyfrowej naziemnej można wykorzystać zestaw Cyfrowego Polsatu lub Cyfry+ mam cyfrowy polsat z nowym tunerem HD 320 GB, mam też cyfrę z tunerem Philipsa a telewizor to Samsung LCD, czy muszę jeszcze coś dokupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komputer napisał:
Zapomnieli dodać, że żeby oglądać trzeba zapłacić abonament...
trzeba mieć HD panie inżynierze jak coś komentujesz -pomyśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
multipleksie to w ogóle jakiś horror z MUX 2 jakość sygnału skacze od:0% do 64% a MUX 3 niema odbiera nic nadaje z moca tylko 07kW - dlatego sygnał jest słaby w lublinie.Naziemna telewizja cyfrowa niewypał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki niewypał? Może po prostu trzeba zadzwonić po fachowca? Obecnie Piaski nadają MUX-1 i MUX-2 z mocą 100kW każdy. MUX-3 z Raabego, to tylko tymczasowe rozwiązanie, od lata MUX-3 przejdzie do Piask. www.anteny.lublin.pl - serwis anten naziemnych i satelitarnych www.romanserwis.pl - montaż, ustawienie anteny w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja leję na telewizję w ogóle. Telewizor dawno mi kurzem obsiadł, pier***ę kupować dekoder. Jeszcze czego, żebym kabzę komuś nabijał. Jak mnie coś zainteresi to bez problemu TV odbieram w internecie. A tak to nie oglądam, kiedyś skusiłem się na Multimedia. Na 60 stacji oglądałem z autentycznym zainteresowaniem może 4. Reszta nudna jak lato z radiem. Dlatego leję. Mam wprawdzie antenę pokojową, bezproblemowo odbieram kilka sensownych stacji, które i tak oglądam dopiero gdy już NAPRAWDĘ nie mam co robić. Częściej uruchamiam odtwarzacz dvd, niż korzystam z oferty stacji TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedaże tunerów ostatnio robił sklep w Galerii Olimp, niedawno się otworzyli. Zawsze można się z nimi negocjować, Ja URZ0083q kupiłem u nich za 99zł a ostatnio kumpel kupił za niecałe 90zł bo jakiś kupon rabatowy dawali w gazetce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...