Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NFZ ukarał kilkanaście przychodni

Utworzony przez Zużyty zasób ludzki, 19 maja 2011 o 10:29 Powrót do artykułu
A kto ukarze NFZ za to że nie zapłaci lekarzowi,który mnie przyjął w potrzebie poza limitem ?. Dzisiaj jest coś takiego,że do specjalisty nie dostaniesz się w chwili zaistniałej potrzeby tylko za dwa,trzy miesiące a nawet za pół i więcej roku w zależności od kolejki,wtedy kiedy dość często jest już po sprawie. W wyniku tych chorych procedur dzisiaj mam mocno przykurczoną rękę.Przez 30 lat płaciłem składki a dzisiaj NFZ pokazuje mi "gest Kozakiewicza". Po jasną cholerę ten strup ? Człowiek wkraczając w dorosłe życie powinien zawierać umowę z konkretną placówką medyczną o świadczenie pełnych usług medycznych i na jej konto wpłacać składki. Państwo powinno jedynie zadbać o bezpieczeństwo tych składek ...i to wszystko . A tak fundusze toną w urzędniczych kieszeniach a człowiek upokorzony tuła się po zezem patrzących z wystrojonych gabinetów urzędnikach.Z czego tu się cieszyć ? z tego że sekretarka dyrektora NFZ wyjeżdża wypasioną furą a ja po 30 latach pracy muszę wystać pół dnia na wypis recepty ? ...kurestwo w biały dzień. Myślę że już niedługo przyjdzie nam zaśpiewać "Wyklęty powstań ludu ziemi...." albo skończyć pod przysłowiowym płotem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to prawda przez ten pieprzony fundusz szpitale są w dlugach. JAK taki jeden z drugim urzedniczyna moze ma prawo wdawać wyroki na ludziach tzn kogo się opłaca leczyć a kto ma umrzeć CHAMSTWO
0
szkoda, że NFZ ktoś nie skontroluje i nie ukarze [: to jest dopiero obrotna instytucja, zajadająca się publicznymi pieniędzmi zamiast zająć kulejącą służba zdrowia.
0
Likwidacja NFZ-u to najlepszy sposób na długi szpitali.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: