Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobra decyzja ,taki obiekt 7-10 km od Lublina .minimum.Dość smrodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle to po co taka spalarnia skoro lokalny przedsiębiorca (Orzeł)dostał dofinansowanie unijne na budowę zakładu produkującego granulat z takich opon?Po co więc palić,jak można jeszcze wykorzystać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle to po co taka spalarnia skoro lokalny przedsiębiorca (Orzeł)dostał dofinansowanie unijne na budowę zakładu produkującego granulat z takich opon?Po co więc palić,jak można jeszcze wykorzysta
Rumku o tych protestach słychac juz od paru tygodni, oczywiście pseudoobrońca tych ludzi z Grygowej jest jakis Kabaciński( z partii KNURÓW czy jakoś tak...). Zbliżają sie wybory, jak to pięknie bedzie wyglądac w jego cv politycznym. Po weekenndzie przeczytasz o jego zaangarzowaniu w sprawe. Oczywiście o tym że orzełek produkuje granulat nikt nie poinformuje, od ciebie dowiedziałem sie że przyjmuje opony. Dzięki za podpowiedz bo mam troche do wywiezienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co by o palikotach nie powiedziec to Kabacinski im mocno pomógł w tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co by o palikotach nie powiedziec to Kabacinski im mocno pomógł w tej sprawie
no co racja to racja, Kabacinski w tej sprawie pomógł ludziom, tak jak nam pomógł ws. sortowni śmieci na kruczkowskiego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Kabaciński jedyny ze skutecznych!! Takich nam potrzeba! To jest właśnie przyszłość nowoczesnej i europejskiej Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Kabaciński jedyny ze skutecznych!! Takich nam potrzeba! To jest właśnie przyszłość nowoczesnej i europejskiej Lubelszczyzny.
trudno przyznac ale no co racja to racja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki wkład w to miał poseł Kabaciński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy kabaciński sam sobie tutaj tak słodzi, czy to jego przydupasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki wkład w to miał poseł Kabaciński?
  wkład miał taki że dał sobie zrobił zdjęcie z oponą w ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co racja to racja, Kabacinski w tej sprawie pomógł ludziom, tak jak nam pomógł ws. sortowni śmieci na kruczkowskiego 
   
trudno przyznac ale no co racja to racja...
    co racja to racja - trudno nie odnieść wrażenia że pisała to jedna i ta sama osoba, Michałku pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co racja to racja - trudno nie odnieść wrażenia że pisała to jedna i ta sama osoba, Michałku pozdrawiamy
ja tam nie wiem czy Kabaciński pisze te komentarze, co racja to racja, przyznałem i powtórzyłem twierdzenie, bo w tej sprawie palikotowiec miał duży wkład tyle. Polecam zapoznanie się z zasadami języka polskiego w formie bardziej zaawansowanej, gdzie powtarza się twierdzenie w ramach przyznania temu twierdzeniu zgody. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszej generacji spalarnie nie wytwarzają żadnych zanieczyszczeń dzięki wysokotemperaturowemu procesowi spalaniu i odzyskiwaniu materiałów po procesie. Doskonałym przykładem jak przyjazne środowisku i powietrzu jest spalarnia śmieci w centrum w Luksemburgu. Proszę sobie tam pojechać jak nie wierzycie. Miasto mogło zyskać na podatku od firmy plus krótszy dystans do wywozu śmieci i z korzyścią dla środowiska to pozbyliście się inwestora. Nie płaczcie, że mafia śmieciowa jest tak droga skoro nie pozwalacie wspierać inwestora, który przyczyni się do czystrzego powietrza i niższych cen wywozu/ utylizacji śmieci... Porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...