Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja proponuje zmiane przystanku cukrownia na POcukrowni a kosmos na kosmoPOlitan
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zamiast Kino Kosmos proponuję KS LUBLINIANKA
0
Proponuję nazwą Kosmos zostawić. W ten sposób będziemy o tym miejscu pamiętać. Przecież nazwa nie musi się kojarzyć z czymś materialnym. Kosmos pozostanie w świadomości mieszkańców właśnie w taki sposób.
0
A JA PROPONUJE ABY ZA TA SPRAWE ZABRAL SIE MISTRZ OD WIZERUNKU KOMUNIKACJI POWOLANY ZA MEGA PIENIADZE
0
ja napisał:
Ja proponuje zmiane przystanku cukrownia na POcukrowni a kosmos na kosmoPOlitan
POpieram
0
Tylko musisz pamietać, że jeśl przyjedzie ktoś obcy i będzie stał na tym właśnie przystanku to może się poczuć trochę zdezorientowany bo Kosmos ma zniknąc z powierzchni ziemi. Za kilka miesięcy i tak nikt nie będzie pamietał że tam było kino.
0
Moja propopzycja nazwy tego przystanku: Kosmiczny Staw
0
Najlepsza nazwa dla kina kosmos to Lublinianka stadion.
0
Chcę przypomnieć ZTM że oprócz tych przystanków jaest do zmiany przystanek Mełgiewska FS.Skrót FS jest od dawno nieistniejącej fabryki samochodów
0
tom napisał:
Chcę przypomnieć ZTM że oprócz tych przystanków jaest do zmiany przystanek Mełgiewska FS.Skrót FS jest od dawno nieistniejącej fabryki samochodów
Fabryka samochodów istnieje i to nawet dwie! Firma DZT Tymińscy produkuje Pasagona, a Polmot składa traktory i chińskie terenowki. Tradycje motoryzacyjne są więc kontynuowane.
0
Zamiast kino Kosmos - Zespół Szkół Samochodowych
0
A JAKA NAZWA ZAMIAST LUBLIN?? BISKUPIN??
0
Jak na miejsce kosmosu powstanie jakiś budynek i zostanie on nazwany to tak można też nazwać i przystanki.
0
...a ja proponuję nazwę przystanku zamiast Kino Kosmos to nazwę "Wyjechany w Kosmos" -w taki sposób nazwa będzie: i nowoczesna, i młodzieżowa, i wszyscy będą wiedzieć co tu było
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: