Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma kina Kosmos, trzeba zmienić nazwę przystanku

Utworzony przez ja, 29 lutego 2012 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Ja proponuje zmiane przystanku cukrownia na POcukrowni a kosmos na kosmoPOlitan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast Kino Kosmos proponuję KS LUBLINIANKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję nazwą Kosmos zostawić. W ten sposób będziemy o tym miejscu pamiętać. Przecież nazwa nie musi się kojarzyć z czymś materialnym. Kosmos pozostanie w świadomości mieszkańców właśnie w taki sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA PROPONUJE ABY ZA TA SPRAWE ZABRAL SIE MISTRZ OD WIZERUNKU KOMUNIKACJI POWOLANY ZA MEGA PIENIADZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ja proponuje zmiane przystanku cukrownia na POcukrowni a kosmos na kosmoPOlitan
POpieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko musisz pamietać, że jeśl przyjedzie ktoś obcy i będzie stał na tym właśnie przystanku to może się poczuć trochę zdezorientowany bo Kosmos ma zniknąc z powierzchni ziemi. Za kilka miesięcy i tak nikt nie będzie pamietał że tam było kino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propopzycja nazwy tego przystanku: Kosmiczny Staw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza nazwa dla kina kosmos to Lublinianka stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę przypomnieć ZTM że oprócz tych przystanków jaest do zmiany przystanek Mełgiewska FS.Skrót FS jest od dawno nieistniejącej fabryki samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Chcę przypomnieć ZTM że oprócz tych przystanków jaest do zmiany przystanek Mełgiewska FS.Skrót FS jest od dawno nieistniejącej fabryki samochodów
Fabryka samochodów istnieje i to nawet dwie! Firma DZT Tymińscy produkuje Pasagona, a Polmot składa traktory i chińskie terenowki. Tradycje motoryzacyjne są więc kontynuowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast kino Kosmos - Zespół Szkół Samochodowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAKA NAZWA ZAMIAST LUBLIN?? BISKUPIN??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na miejsce kosmosu powstanie jakiś budynek i zostanie on nazwany to tak można też nazwać i przystanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja proponuję nazwę przystanku zamiast Kino Kosmos to nazwę "Wyjechany w Kosmos" -w taki sposób nazwa będzie: i nowoczesna, i młodzieżowa, i wszyscy będą wiedzieć co tu było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...