Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie możesz odpalić silnika? Dzwoń po Straż Miejską

Utworzony przez Gość, 21 grudnia 2012 r. o 14:33 Powrót do artykułu
M napisał:
Bardzo dobry pomysł. Straż powinna być dla społeczeństwa, ale jak czytam w te wcześniejsze wpisy, to zaczynam wątpić...
Straż jest dla społeczeństwa. Instytucją represyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się ten pomysł bardzo podoba ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu wiem po co straż istnieje. Bo do tej pory to zastanawiałem sie co oni robią (oprócz jednego, który obrabia zdjęcia z fotoradaru, i drugiego, który spławiał natrętów dzwonioących na dyżurkę). Darmozjady i specjaliści od wynajdywania powodów do olewania zgłoszeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził - żeby się o tym przekonać najlepiej pooczytać wypowiedzi na forach. Wielu stęka i narzeka mimo że sami z siebie nie potrafią dać nic dla tego kraju. Jak dla mnie to dotychczas najlepszy pomysł dotyczący straży miejskiej- przynajmniej raz niech pokażą że są rzeczywiście do pomocy obywatelowi. Sam korzystał nie będę bo jak zajdzie ptrzeba to kable mam i mnóstwo życzliwych sąsiadów ale pomysł bardzo bardzo dobry. Na marginesie taksiarze taką przyjemność wyceniają na (w zależności od firmy) ok 30 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze kombinują Im więcej autek wyjedzie na ulice tym większe szanse na zrobienie fotki. Mając na uwadze to że obywatel nie może uruchomić silnika, to na bank po odpaleniu będzie się śpieszył hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ posprzątajcie im te znaki- samowolne oznakowywanie droki podlega surowej karze- był taki przypadek że gość mający sklep blokował parking pod sklepem dla swoich klientów - za parking nie płacił tylko czynsz najmu lokaklu i poległ -mieszkaniec bloku nie wytrzymał i poszedł z tym do sądu - straż i policja olewała całą sprawę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niech gorzałe dają kierowcom na rozgrzewkę albo loda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...