Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale zatoczyli armaty, zawezwanie do próby ugodowej za opłatą 40 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja na żywo : http://a.martino.pl/wielkie-szkody <-- W śląsku przeszła trąba powietrzna   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor zajrzy do książki, sprawdzi różnicę pomiędzy pozwem a zawezwaniem do próby ugodowej ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier*** coraz gorsi ci ludzie o wszystko juz pozywaja brak roboty i cwaniactwo normalny czlowiek to by zlal ale dzis coraz wiecej buradztwa ktore abyy sie wykluca o swoje racje ustepujmy troche w tym zyciu a bedzie sie zylo lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baerdzo mi przykro ze klub 68 chce zarabiac na zdrowych fizycznie ,nieżycze nikomu niepełnosprawnego dziecka i braku toleracji w tak małym lubelskim gronire.pozdrawiam ze smutkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd prz.yp.ie.rdo.li tym chamom z pedalskiego 68 duża grzywnę i do tego przeprosiny i przekazanie okreslonej sumy pieniążków a do tego jeszcze przeprosiny w prasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd prz.yp.ie.rdo.li tym chamom z pedalskiego 68 duża grzywnę i do tego przeprosiny i przekazanie okreslonej sumy pieniążków a do tego jeszcze przeprosiny w prasie
  Tak. Grzywnę. Przekazanie sumy pieniążków. Przy zawezwaniu do próby ugodowej. Pieniążki. Dobranocka. Lulu papa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo cię prosze pisz wyraznie bo trudno cie zrozumiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam kolegę po wypadku chodzi z kijem {laską} szuka dziewczy też ma być ograniczony takie kluby dyskryminują niepełnosprawnych ludzi dodam  chciałbym zeby LUBLIN miasto kultuy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze dobrze bardzo dobrze, właściciel - skoro zatrudnia takich ochroniarzy - to zapewne zleje tez fakt calego pozwu nie odgadując się z drugą stroną  i w efekcie zaplaci (oby) spore pieniądze dla tej dziewczyny tym samym bankrutując. dziekuje. dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje są wszędzie i słoma im z butów wystaje. Co im winna niepełnosprawna dziewczyna? Ludzie stają się coraz gorsi, pieniądz zamienia ich umysły w szambo. tyle na ten temat. Malwina, popieram, niech gnoje płacą za swoje prostactwo pozbawione choćby elementarnej ludzkiej życzliwości, skoro tak bardzo kochają kasę. To dla pazernych pustaków najdotkliwsza kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej by się zajęła Czekoladą albo Shine bo akurat 68 wpuszcza "niepełnosprawnych"..., a tamte kluby nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mi szkoda ochrony klubu 68 co musi słuchac swojego szefa widzą a nic niemogą zrobić z powodu szefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub 68 jak kazdy inny ma prawo selekcjonować gości, i to jest jasno i wyraźnie napisane w kodeksie. mogą ponieść straty moralne napewno nie finansowe ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Malwino - jestem z Panią, a idiotów zawsze w Polsce było b. dużo.   Dlatego nasz kraj jest tak biedny intelektualnie.   Idiota to diagnoza, a nie obelga (zob. J. Tuwim)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc właścicielem prywatnego klubu powinienem móc wpuszczać osoby według mojego widzimisię. Tak samo będąc prywatnym pracodawcą zatrudniać według mojego uznania. Precz z polityczną poprawnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do konserwtysty: Jako pracodawca możesz dobierać pracowników w/g widzimisię ale jeżeli zdecydowałeś się na prowadzenie działalności"ogólnodostępnej" to niestety ale to jest dla wszystkich.Załóż sobie działalność i się przekonasz.?to tak jak w prywatnych sklepach,marketach itp;jedych obsługujemy innych nie.Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier*** coraz gorsi ci ludzie o wszystko juz pozywaja brak roboty i cwaniactwo normalny czlowiek to by zlal ale dzis coraz wiecej buradztwa ktore abyy sie wykluca o swoje racje ustepujmy troche w tym zyciu a bedzie sie zylo lepiej
z Twoją ortografią nie będzie się żyło lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc właścicielem prywatnego klubu powinienem móc wpuszczać osoby według mojego widzimisię. Tak samo będąc prywatnym pracodawcą zatrudniać według mojego uznania. Precz z polityczną poprawnością.
. To znaczy, ze kiedy ja otworze sklep, będę mogła powiesić tam tablice, ze wpuszczam tylko blondynow/blondynki w okularach (bo sama jestem blondynka w okularach)?? Oj, coś mi tu nie pasi. Po za tym, nie myl niechęci do politycznej poprawności - której i ja nie znoszę- ze zwykłym sukinsynstwem- bo trzeba być naprawde emocjonalnym pustostanem, zeby gardzić niepełnosprawnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub 68 jak kazdy inny ma prawo selekcjonować gości, i to jest jasno i wyraźnie napisane w kodeksie. mogą ponieść straty moralne napewno nie finansowe ;)
  ... i dlatego wpuszcza bez problemu takich co rokują na największy obrót z baru, czyli : geje, cichodajki, podejrzani biznesmeni, szpanerzy itp. itd. :lol:   Niepełnosprawni kasy dużej nie zostawiają, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...