Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ah ci Ningen... Czytając komentarze pod wpisem widać jak nasze społeczeństwo jest zakompleksione i stoi po niewłaściwej stronie barykady. Prawda leży po środku. Dziewczyna została wyproszona nieelegancko z imprezy i ma prawo domagać się kasy, też bym tak zrobił na jej miejscu. Nawet jeśli kasa pójdzie na "jej stowarzyszenie" to ma do tego prawo. Ahh nie ma to jak zagrać niepełnosprawnością. A tak podsumowując wstyd jest pełnosprawnym że niepełnosprawna kobieta ich ograła w białych rękawiczkach w biały dzień. Brawo pani Malwino, trzymaj tak dalej.
prawo może być rózne - były czasy gdy obowiązywały ustawy norymberskie dla przykładu ... o ile jest jak piszesz że dziewczyna po prostu uprawia .. oj zapomniałem jak się nazywa taki proceder - ale ma ładną nazwę o ile tak jest to trzeba się zastanowić czy ma sens chodzenie do klubów bo te się opłacają różnym grupom od Urzędu skarbowego po mafię i studentki ze skoliozą ale wszystko to wliczają w cenę usług na końcu tego łańcucha pokarmowego są ludzie którzy pracują coś na przykład wytwarzając - większość wyjechała do Albionu... ale jeszcze ciągle iluś tam tych roboli jest pytanie brzmi czy oni powinni mieć wliczony rekieting (przypomniałem sobie) w cenę piwa czy może od razu pani Malwina powinna im zabierać z konta? pzdr ps. oczywiście w kraju samych reketierów nie da się znaleźć kromki chleba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No życzę cierpliwości .... moja niby oczywista sprawa ciągnie się już ponad 2 lata- na kolejne rozprawy czekam po kilka mcy.. szkoda ze nie jestem kasią tusk - wtedy pewnie terminy byłyby znacznie którsze a i wyrok bardziej oczywisty. Śmieszy mnie tez postawa policji która nie stawa sie w sądzie na wezwania, i oczywiscie nic nie pamieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czepliwa baba jak mnie gdzieś nie chcą to tam nie idę i po problemie. A skąd pewność że przyczyną była niepełnosprawność, przecież na zdjęciu wygląda na zdrową może przyczyny były zupełnie inne? Nie popadajmy w paranoje bo niedługo za niewpuszczenie kogoś do domu będą podawać do sądów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czepliwa baba jak mnie gdzieś nie chcą to tam nie idę i po problemie. A skąd pewność że przyczyną była niepełnosprawność, przecież na zdjęciu wygląda na zdrową może przyczyny były zupełnie inne? Nie popadajmy w paranoje bo niedługo za niewpuszczenie kogoś do domu będą podawać do sądów!
gdyby nie ta czepliwość własnie i watek finansowy oraz ta  lista klubów której nie opublikowano w MMLublin (chyba myśląc że chodzi o reklamę) nie nabrałbym żadnych watpliwoiści teraz jednak mam i to jak widać poważne bo w końcu skoro kobieta stworzyła listę klubów to znaczy że je wszystkie odwiedziła i jakoś wybadała czy ją wywalą czy nie - kto wie czy np nie prowokując takie wywalnie a teraz domaga się kasy na cel który jest nader tajemniczy ... nie chcę przesądzać sprawy bo skąd niby miałbym mieć informacje - siedząc w Sobieskiej Woli Pierwszej (tej od Tuska i wojewody) ale wątpliwości mam i to poważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na zdjęciu wygląda normalnie bo widać tylko twarz. Dowiedz sie co to jest skolioza a później komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co maja ją niby przeprosić?w każdym pożądnym klubie jest selekcja, ochroniarz kulturalnie dał jej do zrozumienia że nie jest mile widziana, ja sam stoje na bramce i nie jestem tak miły dla niechcianych klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie tylko, dlaczego jest niemile widziana. Jeżeli głównym powodem rzeczywiście byłaby jej choroba, to w takim razie ma pełna rację.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem właściciel ma prawo decydować, kto przebywa w jego klubie, a że jest chujem to inna kwestia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinienes zostac zwolniony i to w trybie natychmiastowym. Wyżywac to sie mozesz u siebie w domu na dzieciach i żonie, a nie na ludziach.    
za co maja ją niby przeprosić?w każdym pożądnym klubie jest selekcja, ochroniarz kulturalnie dał jej do zrozumienia że nie jest mile widziana, ja sam stoje na bramce i nie jestem tak miły dla niechcianych klientów.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiać mi sie chce z tej dziewusi... ja mam skolioze dwustronna z kwalifikacja na operacje kręgosłupa i jakoś za niepełnosprawną się nie uważam. weź sie dziewczyno nie kompromituj, nie podobałaś im się to Cie niewpuścili. Jakaś smieszna żenada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie tylko, dlaczego jest niemile widziana. Jeżeli głównym powodem rzeczywiście byłaby jej choroba, to w takim razie ma pełna rację.  
  skolioze w obecnych czasach ma moze 50% społeczności, więc prosze mnie nie rozśmieszać ze to było powodem niewpuszczenia jej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiać mi sie chce z tej dziewusi... ja mam skolioze dwustronna z kwalifikacja na operacje kręgosłupa i jakoś za niepełnosprawną się nie uważam. weź sie dziewczyno nie kompromituj, nie podobałaś im się to Cie niewpuścili. Jakaś smieszna żenada!!!!
za niepelnosprawnego sie nie 'uważa' tylko posiada się stosowne orzeczenie o niepełnosprawności baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna dostac kolegium za zawracanie czterech liter sądom. Niech sady zajmą sie przestepcami a nie wymysłami jakiejś rozkapryszonej małolaty. Pelnosprawnych też nie wpuszczają s nie słyszałem żeby ktòryś z nich szedł do sądu dlatego że go zdyskryminował ocroniarz bo mu się jego twarz nie podobała. Żenada!!!! Nie dziwią tersz kolejki w sądach skoro się musxą zajmować takimi pierdołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za niepelnosprawnego sie nie 'uważa' tylko posiada się stosowne orzeczenie o niepełnosprawności baranie
  a żeby takie orzeczenie mieć to trzeba sie o nie starać... a więc co.. sama robi z siebie kaleke takim orzeczeniem... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna dostac kolegium za zawracanie czterech liter sądom. Niech sady zajmą sie przestepcami a nie wymysłami jakiejś rozkapryszonej małolaty. Pelnosprawnych też nie wpuszczają s nie słyszałem żeby ktòryś z nich szedł do sądu dlatego że go zdyskryminował ocroniarz bo mu się jego twarz nie podobała. Żenada!!!! Nie dziwią tersz kolejki w sądach skoro się musxą zajmować takimi pierdołami.
1. Kolegiów już od dawna nie ma. 2. Dziewczyna poszła do wydziału cywilnego, nie do karnego (fyi-to te "od przestępców"). 3. "Ochroniarzy" trzeba tępić. 4. Dupa jesteś, nie logik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Kolegiów już od dawna nie ma. 2. Dziewczyna poszła do wydziału cywilnego, nie do karnego (fyi-to te "od przestępców"). 3. "Ochroniarzy" trzeba tępić. 4. Dupa jesteś, nie logik.
Sam sobie odpowiadam:) Za szybko napisałem poprzedniego posta. Oczywiście logik nic o karnych nie wspomniał, ale poziom jego retoryki skojarzył mi się z debilami, którzy nie odróżniają spraw cywilnych od spraw karnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze ochroniarze nie wpuścili jej dlatego ze tam są strome schody i na prawdę trudno było by znieść ją razem z wózkiem z tych schodów.mogło by być to dla niej niebezpieczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze ochroniarze nie wpuścili jej dlatego ze tam są strome schody i na prawdę trudno było by znieść ją razem z wózkiem z tych schodów.mogło by być to dla niej niebezpieczne
Gdzie jest napisane, że jeździ na wózku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skolioza to niepełnosprawność? hahahahaha. Też ją mam, ale nie przyszło mi to do głowy nigdy by wszystko tym usprawiedliwiać. Dno. Jak dostanie hajs, sam będę bogaty powołując się na ten precedens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że ktoś ma inne zdanie niz Ty nie oznacza ze jest debilem. Twoj poziom retoryki jest na poziomie Macierewicza i jego teorii zamachu tyle w temacie
Sam sobie odpowiadam:) Za szybko napisałem poprzedniego posta. Oczywiście logik nic o karnych nie wspomniał, ale poziom jego retoryki skojarzył mi się z debilami, którzy nie odróżniają spraw cywilnych od spraw karnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...