Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda że info tak późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jedna nakrętka to 1/10 grosza. Prościej dać na ten cel 1 zł (tyle co prawie 1000 nakrętek) A nakrętki wyrzucać do śmieci - oczywiście frakcja sucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapominaj że ze śmietnika nigdy nie ma pewności co z tym zrobią , a tu na pewno na recykling pójdą nakrętki i środowisko się ucieszy pozdro. ps. a złotówę jak chcesz to zawsze dorzucić możesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł. pomożemy dzieciom, pomożemy środowisku. to nic nie kosztuje, wystarczy tylko nie wyrzucać nakrętek do śmieci! ja już wrzucam do szuflady nakrętki. za jakiś czas jak mi się uzbiera tego trochę, pojadę do Hospicjum! jeszcze raz, wspaniała incjatywa, oby takich więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawracanie głowy! Wolę normalnie dać 10zł niż upychac po kątach stosy toreb z nakrętkami (ok. 10 tys sztuk), wieźć to do hospicjum ( benzyna na ul. Lędzian kosztuje więcej niż te nakrętki warte). Jak się komus nudzi to niech się w to bawi. Mnie szkoda czasu i fatygi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zawracanie głowy! Wolę normalnie dać 10zł niż upychac po kątach stosy toreb z nakrętkami (ok. 10 tys sztuk), wieźć to do hospicjum ( benzyna na ul. Lędzian kosztuje więcej niż te nakrętki warte). Jak się komus nudzi to niech się w to bawi. Mnie szkoda czasu i fatygi.
A szkoda bo pomysł dobry choć jak ktoś tu wspomniał można do zebranych nakrętek dorzucić te 10 zł czy 1 zł a przetworzone nakrętki to mniej w ziemi plastiku ! taka przyjemność z pożytecznością a ile radości można dać dzieciom naprawdę bardzo chorym ! Po za tym zawsze ktoś znajomy zbiera i odwozi wiec ja nie ma problemów z oddaniem trzeba tylko popytać -warto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...